Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
o nikogo nie ma 😠
to ja bede podglądać a szukam wierszyków

jakich wierszyków? 🤔


chciałam zrobić ten projekt co dziewczyny ale chciałabym poświęcić mu długo czasu i żby zrobic to na wypasie wiec potrzebuje fajnych wierszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, co do kopytek robię tak samo, wybieram 1/4 ziemniaków i ten powstały dołek uzupełniam mąką pszenną, ale dodaję do tego również 2 łyżki płaskie mąki ziemniaczanej, jedno jajko i doprawiam.
🙂
Co do nutelii: wiadomo, to jednak śliwki 🙂
ja słodze na oko, ale zwykle wychodzi mi że na jakieś 2 kg śliwek wypada mi ok 700 gram cukru, dodaję kakao, tak z 4 łyżki stołowe ( około ) i próbuję, ja lubię jak nie są takie mega słodkie i mają taki lekko wyczuwalny posmak kwaskowatości śliwek. Więc i Tobie proponuję, daj najpierw mniej a potem smakuj i ewentualnie dosładzaj 🙂
dodałam też ostatnio pół tabliczki czekolady i posmażyłam z nią: wyszły jeszcze lepsze.. niestety, teraz: muszę owe słoiki chować przed samą sobą 🙂

Bosz, i wiem co czujesz po oddaniu pasierbicy: czułam 1 sierpnia to samo 😁 😁 😁
niestety.. najbliższy weekend już sobie kurwa przypomnę: zacznie się ostra walka z pasierbem o laptopa 😁 😁
ni chuja.

byłam na masażu.. jesoo. jaka rewelacja: jutro powtórka 🙂
ale już widzę że skóra jest bardziej napięta.
No właśnie Ola i co? zdecydowałaś się na coś w końcu?


Moje dziecię też zasypia samo: i zwykle po kąpieli o 19, karmieniu o 19.30 mam już go z głowy..
I dzisiaj podczas tulenia i zabaw próbowałam go pokołysac tak jak kiedyś do spania i wiecie co? zaczął wyrywać się i wrzeszczeć 😁 więc chyba się odzwyczaił.


Matylda, czekam jutro na fotkę kopytek.. i nie wiem czy sama nie zrobię..dawno nie jadłam 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaisa a pisałaś że zaciagasz żel fiksem ale dajesz go mniej czy tak w normalnych proporcjach??
ja w tym roku zrobiłam 24 słoiki(łącznie) dżemu truskawkowe, wiśniowego i malinoweo-pożeczkowego i co zostało 9 szt 😠 mój mężuś nawet do zimy nie doczeka wiec już schowałam 2 na zimne zimowe wieczory dla mnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - ja bardzo chcę iść na te zajęcia ale ta moja sąsiadka też chciałaby chodzić tylko musi dzieci ze spaniem przestawić a to zajmie jej 2 tygodnie - tak powiedziała. I jestem w kropce - nie wiem czy mam chodzić sama (samej mi się niezbyt chce) czy czekać na nią? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kaisa a pisałaś że zaciagasz żel fiksem ale dajesz go mniej czy tak w normalnych proporcjach??
ja w tym roku zrobiłam 24 słoiki(łącznie) dżemu truskawkowe, wiśniowego i malinoweo-pożeczkowego i co zostało 9 szt 😠 mój mężuś nawet do zimy nie doczeka wiec już schowałam 2 na zimne zimowe wieczory dla mnie 🤪


zaciągam żelfiksem, ale daję też na oko ☺️
tak z pół opakowania, bo ja nie chcę żeby to było maksymalnie sztywne.


Ola, niby dwa tygodnie to niedługo, ale ja bym chyba sama zaczęła chodzić, bo nie wiadomo i tak jak to będzie po tych dwóch tygodniach..
a jak powie, że potrzebuje jeszcze z dwóch?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kaisa a pisałaś że zaciagasz żel fiksem ale dajesz go mniej czy tak w normalnych proporcjach??
ja w tym roku zrobiłam 24 słoiki(łącznie) dżemu truskawkowe, wiśniowego i malinoweo-pożeczkowego i co zostało 9 szt 😠 mój mężuś nawet do zimy nie doczeka wiec już schowałam 2 na zimne zimowe wieczory dla mnie 🤪


zaciągam żelfiksem, ale daję też na oko ☺️
tak z pół opakowania, bo ja nie chcę żeby to było maksymalnie sztywne.


Ola, niby dwa tygodnie to niedługo, ale ja bym chyba sama zaczęła chodzić, bo nie wiadomo i tak jak to będzie po tych dwóch tygodniach..
a jak powie, że potrzebuje jeszcze z dwóch?

Zobaczę, może jutro zadzwonię... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
kasia a jeszcze jedno pytanie ile to gotujesz i czy dodajesz cukier waniliowy??


gotuje ok 3 godzin, potem, z cukrem jeszcze z 20 minut.

Ola, szukam prezentów pod choinkę ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powróciłam wykąpana z nadzieją na .................... ☺️
dalej nie kumam z tymi kopytkami ale zobaczymy , jak zacznę o 6.00 rano to może do południa się wyrobię ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, praca w handlu nauczyła mnie jednego: nie zostawiać zakupów gwiazdkowych na grudzień i dlatego od kilku lat kupuję tak wcześnie, zwykle do października mam wszystko 🙂

a i miło mi bo kupuję przemyślane, starannie dobrane do każdego i raczej zawsze trafione 😁 😁

no to se szukam już na allegro ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola mój mąż stwierdził jak twoja Julka on myślał że bedzie bardziej jak nutella czekoladowe 🤔 next time kupie 10 tabliczek czekolady i wpierdolę do gara wtedy będzie nutellowe bardziej 🙃

ja nie lubie powideł śliwkowych ale jakos mi smakuje i to bardzo ☺️
Dziękuje za przepis wyszło mi 4 słoiczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...