Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nikola - ale o czasie go urodziłaś? Ile ważył a ile Julka? 😮

z szymkiem mialam umówione cc w 38tygodniu, on mial 51 cm i 3100 a julka 56 i 3300

no to co ty porównujesz kochana, moje dziecię 1 kg cięższe, nawet jak drugie będzie 200 gram lżejsze to i tak za dużo jak dla mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):

taaa, szansa na sn mała po cc 🤢 liczę się z tym, zwlaszcza że drugie dziecko pewnie większe będzie, umrę jak boga kocham, umrę 🤢 z Lenką ostatnie 2 tygodnie umierałam a co będzie z większym? łojejejejejej, niech ktoś za mnie w ciąży chodzi 🥴

ja moge chodzic ale Ty rodzisz 😁

no ja będę mieć cc zapewne 🤢
ale to czekaj czekaj, to mój S. miałby Cię zapłodnić? 😮 🤔

sama zaproponowałas zeby ktos w ciazy chodzil za Ciebie 🤪 3 siostra blizniaczka bedzie 😁


a skąd wiesz że dziewczynka???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
ale po narkozie jest zwala bo od razu sie budzisz i od razu boli na maxa, a to podcostam puszcza powoli i bol powoli przychodzi


Boże ja po ogólnym przez 12 godzin byłam na tlenie bo oddachć nie mogłam

A w ogóle to ja nie mogłam złapac tego oddechu 1 pamietam krzyki mojego lekarza , że wprowadź ją znowu w narkozę bo traci tętno. I taka jedna do mnie mówiła : marysiu oddychaj, proszę oddychaj a ja z takim wkurwieniem jej powiedziałam Kurwa nie jestm Marysia mam na imię Marina.. Lekarz do tej pory wspomina , że dzięki temu zaczełam oddychac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):

taaa, szansa na sn mała po cc 🤢 liczę się z tym, zwlaszcza że drugie dziecko pewnie większe będzie, umrę jak boga kocham, umrę 🤢 z Lenką ostatnie 2 tygodnie umierałam a co będzie z większym? łojejejejejej, niech ktoś za mnie w ciąży chodzi 🥴

ja moge chodzic ale Ty rodzisz 😁

no ja będę mieć cc zapewne 🤢
ale to czekaj czekaj, to mój S. miałby Cię zapłodnić? 😮 🤔

sama zaproponowałas zeby ktos w ciazy chodzil za Ciebie 🤪 3 siostra blizniaczka bedzie 😁


a skąd wiesz że dziewczynka???? 😮

intuicja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
niksssa napisał(a):
ale po narkozie jest zwala bo od razu sie budzisz i od razu boli na maxa, a to podcostam puszcza powoli i bol powoli przychodzi


Boże ja po ogólnym przez 12 godzin byłam na tlenie bo oddachć nie mogłam

A w ogóle to ja nie mogłam złapac tego oddechu 1 pamietam krzyki mojego lekarza , że wprowadź ją znowu w narkozę bo traci tętno. I taka jedna do mnie mówiła : marysiu oddychaj, proszę oddychaj a ja z takim wkurwieniem jej powiedziałam Kurwa nie jestm Marysia mam na imię Marina.. Lekarz do tej pory wspomina , że dzięki temu zaczełam oddychac

hahahaha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
niksssa napisał(a):
ale po narkozie jest zwala bo od razu sie budzisz i od razu boli na maxa, a to podcostam puszcza powoli i bol powoli przychodzi


Boże ja po ogólnym przez 12 godzin byłam na tlenie bo oddachć nie mogłam

A w ogóle to ja nie mogłam złapac tego oddechu 1 pamietam krzyki mojego lekarza , że wprowadź ją znowu w narkozę bo traci tętno. I taka jedna do mnie mówiła : marysiu oddychaj, proszę oddychaj a ja z takim wkurwieniem jej powiedziałam Kurwa nie jestm Marysia mam na imię Marina.. Lekarz do tej pory wspomina , że dzięki temu zaczełam oddychac

🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
marinka napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a ja jestem ciekawa jak to jest miec 2 dziecko? 😁


ciekawie 🙂

kocha sie tak samo? widze ze tez preferujesz 3 dzieciaczkow, ja tez bym chciala, ale jak na razie jakso nie wyobrazam sobie nastepnej ciazy


Kocha sie inaczej. Nie wiem jak to wytłumaczyć... Ale np widze u męża, że On zdecydowanie za Anielką jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i po ogólnym nie miałam mleka dopiero na 2 dzień dostałam.

A józka po szyciu odrazu nakarmiłam i mleko leciało. Myślę, że to dlatego , że wszystko świadomie. I to , że od razu wyjeli i mi dali go i leżał na mnie i prawie całe szycie z nim byłam. Na moich oczach go ubrali i znowu z nim byłam a mąż wszystko przez okienko oglądał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
raczek88 napisał(a):
marinka napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a ja jestem ciekawa jak to jest miec 2 dziecko? 😁


ciekawie 🙂

kocha sie tak samo? widze ze tez preferujesz 3 dzieciaczkow, ja tez bym chciala, ale jak na razie jakso nie wyobrazam sobie nastepnej ciazy


Kocha sie inaczej. Nie wiem jak to wytłumaczyć... Ale np widze u męża, że On zdecydowanie za Anielką jest.

nie powiem jestem ciekawa, moj maz ma bzika na punkcie synka, ale podobno faceci jeszcze abrdziej wariuja na punkcie corek, wiec nie wiem czym sie to by moglo skonczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
marinka napisał(a):
raczek88 napisał(a):
marinka napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a ja jestem ciekawa jak to jest miec 2 dziecko? 😁


ciekawie 🙂

kocha sie tak samo? widze ze tez preferujesz 3 dzieciaczkow, ja tez bym chciala, ale jak na razie jakso nie wyobrazam sobie nastepnej ciazy


Kocha sie inaczej. Nie wiem jak to wytłumaczyć... Ale np widze u męża, że On zdecydowanie za Anielką jest.

nie powiem jestem ciekawa, moj maz ma bzika na punkcie synka, ale podobno faceci jeszcze abrdziej wariuja na punkcie corek, wiec nie wiem czym sie to by moglo skonczyc


nie no masakra jest, bo On ją uwielbia. wszystko razem robi nawet na zakupy z nią jeździ i kupują sukieneczki... Józka weźmie, ponosi, przebierze , pogada. ale widzę, że to nie jest to samo , co przy Anielce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...