Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A my mamy 2 rocznicę ślubu 21.11, muszę coś mężowi kupić 🤢

a my mamy 11.11 a ja jestem jeszcze w lesie z pomyslem i kupnem

A ja już kupiłam właśnie, na Dress for less koszulę Tommy\'ego Hilfigera 🙂 i mam z bańki

moj marudzi o plyte coldplay a to chyba kiepski pomysl 🤨 a co do zlobka to sie podlamalam, ale julek bedzie wiekszy w kazdym razie mnie tez to czeka tylko od czerwca/lipca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Magda, może Julek starszy, inaczej będzie reagował..oj życzę Ci tego w każdym razie 🙂

u nas bedzie o tyle dobrze ze nie bedzie tam codziennie bo piel pracuja po 12 godzin az dniowka raz nocka wiec do zlobka pojdzie z dwa razy w tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
No dobra mamuśki, ja się ewakuuję, bendem jak wrócem 🙂

znowu będę czekać i nie doczekam bo mam dwa piwa w chuj roboty 😁
Magda ja nie zamierzam sobie nic kupować bo nie mam za co ale na jakieś buty muszę użebrać bo nie mam nawet półbuta mam jedne baleriny czy chuj wie jak to się nazywa
coś jeszcze miałam napisać ale nie wiem co
w ogóle nie pasi mi ten wyjazd ale perspektywa 3 numerków choćby 4minutowych mnie przekonuje
przecież na do chuja pana nawet mebli nie ma, nawet dywanu, nawet suszarki na pranie - w ogóle to łatwiej byłoby mi napisać co tam jest 😮
oj Boże Boże ciężki mój los - ale nie narzekam, niektórzy nawet tego nie mają
Magda pokaż jakieś nowe zdjecie króla Juliana please
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, jakos mi sie smutno zrobilo... Czytałam i wyobrażałam sobie to wszystko. Nie wiem co Ci powiedzieć. W każdym bądź razie dodam troche optymizmu 🙂
Zobacz to był 1 dzień i było cięzko, smutno, Witek nieprzyzwyczajony do tego wszystkiego. Ale macie tydzień żeby go oswoić i dacie radę. Wydajem i sie , że to z Tobą będzie gorzej, ponieważ się strasznie będziesz przejmować(nie dziwie się, bo tak samo bym pewnie przezywała) Szybki , świetny chłopak z niego. Poradzi sobie i z tymi dziećmi. Nie wiem czemu ale czuję, że będzie dobrze i nie będziesz musiała go wieźć do mamy! Trzymam mocno kciuki za Was!
ech gdybym miała 1 dziecko, to bym Ci jakos pomogła. (jak miałam Anielkę to taka znajoma dziecwzyna przywoziła mi swojego synka i się nimi opiekowałam)

Nina , Vanesska to pięknotka i jak stoi 🤪

Eunika tak jak większość dziewczyn pisało, zrób coś dla siebie dziewczyno! Zobaczysz, poprawę. Wiem, że sie łatwo mówi ale masz duchowe wsparcie! Szczerze mówiąc jeszcze całkiem niedawno tez miałam dość siebie. Ale przestałam jeść po 19 i waga spada w dół. Nie mogę przestać jeść lub drastycznej diety robić, bo widzę, że wtedy trace mleko. Więcej ruchu dziewczyno! Dasz radę!

A mnie tak głowa boli, że mam łzy w oczach Jakieś ciśnienie nie takie chyba...
ide rozpakować zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynby co ja przezyłam myślałam ze sie rozpuszcze rozkleje czy nie wiem co sie moze stac w człowiekiem z nadmiaru potu
o 17 wypilam fervex, godzinna drzemka i na 19 poszłam na fitness. a tam.... po 15 minutach rozgrzewki LAŁO się ze mnie, nie pamiętam kiedy i czy w ogóle kiedys tyle wypociłam na raz. Masakra. Dupa mokra, po szyi kapało az wstyd mi było bo nie bylo jakiegos super wycisku 😁 😁

Eunika ja Ci podobnie jak dziewczyny doradzam jakies zajecia poza domem. Mi te 2h treningu w tyg baaardzo duzo daja, nie mowie tu nawet o kondycji ale o tym, że jestem tam SAMA, żaden ogon sie za mna nie ciagnie, nie płacze, nie brzęczy i nie jęczy.

Nina Vanesska cudowna jest, taka juz duza sie wydaje na tych zdjeciach co stoi i zywa reklama cyfrowego polsatu 🙂 🙂

Kasia daj dziecku szanse. Przede wszystkim postaraj sie tam isc jutro z pozytywnym nastawieniem - to na pewno bardziej Witkowi pomoze niz zdenerwowana mama 😉

Swoją drogą ja sobie nie wyobrażam jednak zostawienia tak małego dziecka w żłobku. Wiem, że czasem nie ma wyjścia ale mimo wszystko... przede wszystkim chodzi o to, że dziecko ci nie powie ze cos złego sie dzieje, ze jest tam nieszczesliwe... juz predzej jakas sprawdzona opiekunka, chociaz domyslam sie ze w Wawie musialabys jej ze 3/4 pensji oddac 🤢 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu to moja od jakis dwóch tygodni je
o 7.00 210ml
o 12.00 150ml
o 15.00 150 ml
0 19.00 150 ml
i o 21.30 180 ml
oczywiście tak orientacyjnie napisałam
to razem daje 840 ml tj mleka więcej tam wychodzi bo te ml to wody napisalam
i do tego pół deserku i pół obiadku i czasem jakaś kasza albo kleik
i moja jest chuda i wazy około 7200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Boziu to moja od jakis dwóch tygodni je
o 7.00 210ml
o 12.00 150ml
o 15.00 150 ml
0 19.00 150 ml
i o 21.30 180 ml
oczywiście tak orientacyjnie napisałam
to razem daje 840 ml tj mleka więcej tam wychodzi bo te ml to wody napisalam
i do tego pół deserku i pół obiadku i czasem jakaś kasza albo kleik
i moja jest chuda i wazy około 7200

moze ma szybka przemiane materii 😉 jak mama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj je
8 -180ml
12- obiad
jak nie zje całego obiadu to w międzyczasie jakis owoc/deserek
16 - 180ml
20.30 -210ml mleka z kleikiem
no i w nocy jednak jeszcze nie daje sie piciem oszukac to zje tak 90-120ml mleka

gdzies ostatnio wyczytałam ze najwiekszy bład jaki robia matki dzieci na MM to to, ze dziecko za czesto je, niektore polroczne dzieciaki maja po 10 posilkow dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...