Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Marinka a korzystaj korzystaj kurde ja też chyba się spowrotem do ćwiczeń wezme nie ma jak siłownia ale narazie siłownia u mnie odpada wiec płyty sobie zarzuce ☺️ może od dziś no zobaczę jak mi wszystko sie ułoży dziś bo sama jestem...
Ola wiem że na zdrowiu dziecka sie nie oszczędza ale nie masz jakiegoś pediatry nawet w medico...( nie pamiętam jak sie pisze ☺️ ) ??
Bo co czytam to wy co tydzień do ozimka jeździcie 🤔
Ja mam młodego w lux med ale i tak mam fajną pediartrę rejonową ( też druga z koleji bo pierwsza mi nie pasowała) ale tyle kasy wywalać toż to lence za te pieniązki można tyle kupić?! 🤢 a nie kogoś dorabiać

Tak jak napisałaś, nie będę na zdrowiu oszczędzać, w medicover pakiet kosztuje z mojego ubezpieczenia 170 zł/miesiąc więc się nie opłaca, a akurat teraz tak wyszło że musimy pojechać drugi raz, dziecko chore i tyle, poza tym moja pediatra na NFZ to nadaje się tylko do obowiązkowych szczepień. Nie bój się - i dla Lenki na coś do kupienia nam starczy 🙂


Ola nie zrozum mnie źle ale nie chodzi że dla Lenki czegoś braknie tylko mi by było szkoda tych pieniążków.... 🥴
u mnie w lux med pakiet rodzinny to tylko 90 zł i do tego nie za osobę tylko ja mam męża jego córkę i naszego małego i całość 90zł

idę sprzątać i póżniej piec sernik( w nocy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
no mój też po dzikiej awanturze zasnął 😮 próbował mnie usilnym wstawaniem w łóżeczku przekonać, że wcale nie jest śpiący 😁
a za pół godziny się obudzi i pewnie dośpi resztę na cycu 🤢


super, że śpiworek ok 😉


spadam jak zapowiedziałam, chyba też się chwilę zdrzemnę 🤢

i nawet kolor idealnie pasuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Marinka a korzystaj korzystaj kurde ja też chyba się spowrotem do ćwiczeń wezme nie ma jak siłownia ale narazie siłownia u mnie odpada wiec płyty sobie zarzuce ☺️ może od dziś no zobaczę jak mi wszystko sie ułoży dziś bo sama jestem...
Ola wiem że na zdrowiu dziecka sie nie oszczędza ale nie masz jakiegoś pediatry nawet w medico...( nie pamiętam jak sie pisze ☺️ ) ??
Bo co czytam to wy co tydzień do ozimka jeździcie 🤔
Ja mam młodego w lux med ale i tak mam fajną pediartrę rejonową ( też druga z koleji bo pierwsza mi nie pasowała) ale tyle kasy wywalać toż to lence za te pieniązki można tyle kupić?! 🤢 a nie kogoś dorabiać

Tak jak napisałaś, nie będę na zdrowiu oszczędzać, w medicover pakiet kosztuje z mojego ubezpieczenia 170 zł/miesiąc więc się nie opłaca, a akurat teraz tak wyszło że musimy pojechać drugi raz, dziecko chore i tyle, poza tym moja pediatra na NFZ to nadaje się tylko do obowiązkowych szczepień. Nie bój się - i dla Lenki na coś do kupienia nam starczy 🙂


Ola nie zrozum mnie źle ale nie chodzi że dla Lenki czegoś braknie tylko mi by było szkoda tych pieniążków.... 🥴
u mnie w lux med pakiet rodzinny to tylko 90 zł i do tego nie za osobę tylko ja mam męża jego córkę i naszego małego i całość 90zł

idę sprzątać i póżniej piec sernik( w nocy)

To Twoim zdaniem mam iść teraz do jakiegoś "nowego" lekarza? I opowiadać co jak i dlaczego? Ten ją zna, prowadzi ją od początku, poza tym - mnie nie jest szkoda - pieniądze rzecz nabyta 🙂 Wolę sobie czegoś odmówić ale dziecko będzie miało najlepszego wg mnie lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
;p
KArol był u Nas,byl az 3 godziny szok 🤪
W niedziele leci do Szwecji,mimo ze mu sie reka nie zrosla;/ Ale nie chcial gipsu,musi jechac do pracy bo nie bedzie potem mogl wrocic;/ Kurwa 10 tygodni reka w gipsie i sie nie zroslo,ale moim zdaniem sam sobie winien jest i obwiniam tez jego jebnietych rodzicow;/

Jutro mamy wizyte u okulisty,bo Poli dalej oka ucieka;/

Nina-wiem o co chodzi z odstajaca pupa,zawsze ja mialam mowili na mnie J.Lo 😁 Teraz troszke mi spadla ale przytyje to bedzie znow cacy ,tylko teraz mu uda spadly i nie chcialabym zeby mi znow urosly;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
;p
KArol był u Nas,byl az 3 godziny szok 🤪
W niedziele leci do Szwecji,mimo ze mu sie reka nie zrosla;/ Ale nie chcial gipsu,musi jechac do pracy bo nie bedzie potem mogl wrocic;/ Kurwa 10 tygodni reka w gipsie i sie nie zroslo,ale moim zdaniem sam sobie winien jest i obwiniam tez jego jebnietych rodzicow;/

Jutro mamy wizyte u okulisty,bo Poli dalej oka ucieka;/
oko mkoze uciekac do 1roku

Nina-wiem o co chodzi z odstajaca pupa,zawsze ja mialam mowili na mnie J.Lo 😁 Teraz troszke mi spadla ale przytyje to bedzie znow cacy ,tylko teraz mu uda spadly i nie chcialabym zeby mi znow urosly;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
;p
KArol był u Nas,byl az 3 godziny szok 🤪
W niedziele leci do Szwecji,mimo ze mu sie reka nie zrosla;/ Ale nie chcial gipsu,musi jechac do pracy bo nie bedzie potem mogl wrocic;/ Kurwa 10 tygodni reka w gipsie i sie nie zroslo,ale moim zdaniem sam sobie winien jest i obwiniam tez jego jebnietych rodzicow;/

Jutro mamy wizyte u okulisty,bo Poli dalej oka ucieka;/

Nina-wiem o co chodzi z odstajaca pupa,zawsze ja mialam mowili na mnie J.Lo 😁 Teraz troszke mi spadla ale przytyje to bedzie znow cacy ,tylko teraz mu uda spadly i nie chcialabym zeby mi znow urosly;/


no własnie ja to bym włąśnie taka chciała 🙂 imoge ćwiczyć ja choć by godzinami ale jak przy tym mi sie uda jeszcze bardziej rozrosną? miała tak któraś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
;p
KArol był u Nas,byl az 3 godziny szok 🤪
W niedziele leci do Szwecji,mimo ze mu sie reka nie zrosla;/ Ale nie chcial gipsu,musi jechac do pracy bo nie bedzie potem mogl wrocic;/ Kurwa 10 tygodni reka w gipsie i sie nie zroslo,ale moim zdaniem sam sobie winien jest i obwiniam tez jego jebnietych rodzicow;/

Jutro mamy wizyte u okulisty,bo Poli dalej oka ucieka;/

Nina-wiem o co chodzi z odstajaca pupa,zawsze ja mialam mowili na mnie J.Lo 😁 Teraz troszke mi spadla ale przytyje to bedzie znow cacy ,tylko teraz mu uda spadly i nie chcialabym zeby mi znow urosly;/


no własnie ja to bym włąśnie taka chciała 🙂 imoge ćwiczyć ja choć by godzinami ale jak przy tym mi sie uda jeszcze bardziej rozrosną? miała tak któraś?


Ja zawsze mialam spore uda no i dupka odstawala,uwielbialam ja 😁 😁 😁 😁 teraz też ja lubie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
;p
KArol był u Nas,byl az 3 godziny szok 🤪
W niedziele leci do Szwecji,mimo ze mu sie reka nie zrosla;/ Ale nie chcial gipsu,musi jechac do pracy bo nie bedzie potem mogl wrocic;/ Kurwa 10 tygodni reka w gipsie i sie nie zroslo,ale moim zdaniem sam sobie winien jest i obwiniam tez jego jebnietych rodzicow;/

Jutro mamy wizyte u okulisty,bo Poli dalej oka ucieka;/

Nina-wiem o co chodzi z odstajaca pupa,zawsze ja mialam mowili na mnie J.Lo 😁 Teraz troszke mi spadla ale przytyje to bedzie znow cacy ,tylko teraz mu uda spadly i nie chcialabym zeby mi znow urosly;/


no własnie ja to bym włąśnie taka chciała 🙂 imoge ćwiczyć ja choć by godzinami ale jak przy tym mi sie uda jeszcze bardziej rozrosną? miała tak któraś?


Ja zawsze mialam spore uda no i dupka odstawala,uwielbialam ja 😁 😁 😁 😁 teraz też ja lubie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dziś przeszłam samą siebie Frytus dobrze ze mi napisałaś 🥴
No zaklęłam trzasnęłam drzwiami i wyszłam wkur... ciągle sama, o 6 pobudka w domu roboty tyle a ona tylko by siedziała na mnie. Senna marudna a nie uśnie no pękłam

Skąd ja to znam i pewnie nie tylko ja tylko wiekszosc nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...