Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobry - niedobry 🤢
u lekarza byłam z moją ferajną, julka - zapalenie oskrzeli, młody - prawie zapalenie oskrzeli z podejrzeniem astmy. i mnie rozkłada choróbsko a tu zapowiada sie jeszcze z tydzień izolacji sam na sam z dziećmi na antybiotyku w domu 🤢 🤢 yyyyyyyyyyyyyyyyyh
trudno chorobe jakos sie przezyje, tylko zeby szymek tej astmy nie miał chociaz świsty ma w oskrzelach alergiczno-astmowe. no ale jest mozliwość ze to przez chorobę. i kurde nie wiem nie wiem nie wiem juz nic. Zjeby dostałam za dawanie małemu syropu prawoślazowego, bo jest ryzyko alergii jako ze ziołowy jest. A ostatnio mi inna lekarka właśnie prawoślaz kazała dawac.
🤢 🤢
Doła mam, ręce mi opadły po tej wizycie troche 🥴 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Kasia - i tu mi się nasuwa refleksja odnośnie naszej rozmowy na temat wiecznego kataru Witka - może to od prawoślazu alergia jakaś? 🤔


no właśnie przeczytałam to co Nikola napisała i też mi się to nasunęło na myśl: 🤢 🤔 to by było wytłumaczenie jego wiecznie zapchanego nosa...pewnie jeszcze na piątek umówię go do lekarza:
Nikola, a Ty się trzymaj tam jakoś: jakbyś bliżej mieszkała to bym Ci jakoś pomogła a tak mogę tylko napisać, że w brzuszku siła 😁 jak już będziesz miała dość to tu się zrelaksujesz 😉


Magda z Pruszkowa, a czy coś udało Ci się wykłócić z mężem w temacie kuzyna? ☺️

a pisałam Wam jakiej to sytuacji byłam świadkiem w żłobku dzisiaj ? 😁
to tak w temacie pleśniawek..
bawię się z zasmarkanym Oskarem co to płacze i płacze ( mój latał akurat radośnie 😁 ) a tu obok mnie przelatuje jakieś dziecko ze smoczkiem Witosława w buzi 😮 wyrwałam podstępem i schowałam..ale za chwilę patrzę: Witek ssie jakiegoś obcego smoczka !!! 😮 🤪 🤪 😠 😠

no i uchowaj Panie tu przed pleśniawkami i mieszaniem DNA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używałam: przez chwilę bo one mają takie twarde wykończenie na wysokości kości ogonowej, że Witek jak poleżał chwilę na plecach to miał wyżłobienie 😮


aaa w tej chwili używa 4+ z pampers activ: z nich jestem baaardzo zadowolona: są b. chłonne i wreszcie na jednym pampersie przesypia mi noc i nie ma odparzeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny dzień wyjęty z życiorysu 😞
Ola wiem że rano zadałaś mi pytanie ale wybacz dziś nie odpowiem
Kasia szkoda że moja wiadomość nie dotarła do Ciebie - jak znajdę chwilę to napiszę jeszcze raz
to tyle
wczoraj było źle wybuch agresji w domu
a dziś było gorzej bo wybuch nastąpił na parkingu przed tesco- potem P. powiedział coś nagle podniesnionym głosem i zajeta zabawą LENA tak się wystraszyła jak nigdy - nie mogłam jej uspokoić a powietrza nie mogła jeszcze złapać przez następne 2 godziny teraz bidulka śpi
ehhh
gdzie ja dziś obejrzę tap madl??
spadam jutro mam ciężki dzień, idę na korki a potem nocny powrót na wieś 🙂
branoc laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia - ja mam Huggisy ale wiesz co - fakt - nie ma po nich uczulenia i zaczęłam się cieszyć ale... zaczęły ją odparzać tak że miała czerwoną całą cipkę i dupkę i po 3 dniach zrezygnowałam, dalej jadę na Pampersach i znów ma uczulenie, próbowałam też Happy ale to samo co z Huggis'ami i kurwa nie mam co zrobić - dzieciak mi się męczy i drapie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I sprawdziłam w czym mam jeszcze wybór jeśli o pieluchy chodzi i znalazłam taki ranking, który wprawił mnie w zadziwienie - zwłaszcza II miejsce 😮

Pampers Active – ocena bardzo dobra
Tesco Unisex – ocena dobra
Huggies Super flex – ocena dobra
Dada Komfort – ocena dostateczna
Happy Bella – ocena dostateczna
Ultra Baby Soft – ocena dostateczna
Maxi Unisex Hygienika – ocena dostateczna
Tesco Value– ocena niedostateczna
Love Air Dry – ocena niedostateczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ze Szczecina 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
I sprawdziłam w czym mam jeszcze wybór jeśli o pieluchy chodzi i znalazłam taki ranking, który wprawił mnie w zadziwienie - zwłaszcza II miejsce 😮

Pampers Active – ocena bardzo dobra
Tesco Unisex – ocena dobra
Huggies Super flex – ocena dobra
Dada Komfort – ocena dostateczna
Happy Bella – ocena dostateczna
Ultra Baby Soft – ocena dostateczna
Maxi Unisex Hygienika – ocena dostateczna
Tesco Value– ocena niedostateczna
Love Air Dry – ocena niedostateczna


Pozostało ci jeszcze wypróbować Teskacze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...