Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
słodkie brzdące marinka 🙂a Lenka sie tak fajnie bierze za raczkowanie, taka fajniusia jest 🙂

a moja nic a nic sie za raczkowanie nie bierze, jeszcze przedtem podnosiła tyłek a teraz to juz nic, przynjamniej dosc stabilnie juz siedzi a chiłabym zeby mi raczkowała albo szybciej zaczeła chodzic tak bym jej nie musiała nosic a boje sie zeby nie zaszkodzic drugiemu dzidziusiowi 😞 😞

może nie będzie raczkować skoro siedzi już? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
słodkie brzdące marinka 🙂a Lenka sie tak fajnie bierze za raczkowanie, taka fajniusia jest 🙂

a moja nic a nic sie za raczkowanie nie bierze, jeszcze przedtem podnosiła tyłek a teraz to juz nic, przynjamniej dosc stabilnie juz siedzi a chiłabym zeby mi raczkowała albo szybciej zaczeła chodzic tak bym jej nie musiała nosic a boje sie zeby nie zaszkodzic drugiemu dzidziusiowi 😞 😞

może nie będzie raczkować skoro siedzi już? 🤔


moze bo juz dosc długo siedzi i podnosi sie sama do siadania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara mi lapek padnie więc na szybko:
- Lenka głoośna jest 😁 😁 i serio za 2-3 tyg ci wypruje na salony 😁
- Marinka, i ja zapatrzyłam się na Twoje dzieci, wsłuchałam w Twój głos, zapatrzyłam na język Jozia i to " a cio" Anielki też mnie rozwaliło 😁 😁 i powiem Ci, że jak na nich patrzę, to od razu zaczyna mi się chcieć drugiego dziecka: żeby też tak się kochali, przytulali: a nie tak jak teraz: starszy brat Witka a mój "pasierb" ma już 9 lat i bardziej interesuje go lego i Herosi niż rodzeństwo..
choć ostatnio coś za bardzo do witkowego bączka go ciągnie 😁
-Matylda, chciałam Ci powiedzieć, że nawet mój Witek tak nie siedzi: 😮 i jaka Ona grzeczna 🤔
i ładna dziewczyna z niej będzie: tylko niech jej włosy podrosną 😉
-Ola dzięki za kciuki, Witka dzisiaj jednak nie zostawiałam ( długi weekend i zapomniałby do poniedziałku ) ale popłakał dzisiaj chwilę bo dostał grzechotką po głowie od innego dziecka 😁 😁 🤢 ale generalnie zaczyna krzyczeć na inne dzieci, coś jak lew tak ryczy na nie 😁 śmiesznie to wygląda, bo pochodzi i ryczy 😁 jak na jedną nakrzyczał to się rozbeczało dziecko 😁
i w ogóle faaajnie tam jest, zaczynam się tak bardzo wciągać, że nie wiem nie wiem.. może się przekwalifikuję i jeszcze cv tam złożę 😁 😁

a tak poza tym sprawdziłam, że tydzień 29-30 to skok rozwojowy u dziecka i jest wtedy płaczliwe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
moja ma 26tydzien i jest okropnie marudna 🤢

Coś źle policzyłaś Gosia bo moja jutro kończy 29 tydzień to Twoja musi mieć też 28 tygodni 🙂

możliwe.. .ale to i tak jeszcze nie pora na skok a jest niemożliwa, dzisiaj wyła 30minut jakby ja ktos ze skory obdzieral az w koncu zasnela i spi od ponad godziny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Jejjuuu Marinka ja zakochalaM SIE w twoich dzieciach !

Oni sa identyczni 🙂 🙂 No cudne dzieciaczki Boze jak ja chce teraz miec drugie dziecko ! 😁

I powiem Ci ze masz przepiekne dzieci, takie nie pospolite, piekne ☺️ ☺️

Ty to wszystkie dzieci kochasz 😁
Przedszkole załóż 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Jejjuuu Marinka ja zakochalaM SIE w twoich dzieciach !

Oni sa identyczni 🙂 🙂 No cudne dzieciaczki Boze jak ja chce teraz miec drugie dziecko ! 😁

I powiem Ci ze masz przepiekne dzieci, takie nie pospolite, piekne ☺️ ☺️

Ty to wszystkie dzieci kochasz 😁
Przedszkole załóż 😁
chcialam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola-Lenka jak sobie podskakuje masakra 🙂Fajna dziewczynka 😁
Matylda-Lena jest prześliczna,te jej usmieszki sa takie przeslodkie 😁 Ona czysty Paweł 🙂Będzie przystojna 🙂
Marinka-Jeju jakie Twoje Szkreaby są przesłodkie i bardzo łądne i podobne do siebie,że hohoho..... A Twoj głos faktycznie,prześliczny 😁 Kurcze ja nawet nie wiem jak Ty wygladasz,bo ja facebooka nie mam 😞 Masz moze nk??

Polci już zębola widać,drugi też już wylazł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
Didi śpi 🙂 ja piekę parówki w cieście hehe dziś sie tucze a potem ide na siłke:P

ja sernik robię mąż wraca top niech się cieszy 🙂


weż tam zakreć przy okazji karpatke dla mojego, w week będziemy to wpadnie tam zjeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...