Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry.

Asia
- komentuj - taka rola forum, ja krytykę od Ciebie przyjmę na klatę 😜

Matylda
- jedź z Leną do lekarza, niech ją obejrzy 🙂

Magda z P. - nie zbankrutujesz bo Ty też nie jesteś.... 😉 No - stać Cię hehe. Ale butki fajowe co? A tak w ogóle to dzwonili to mnie w sprawie tych srebrnych i zrezygnowałam bo aukcja dotyczyła rozmiaru 17, większych nie mają na razie, mają mi kasę oddać.
A co do rodzeństwa to pewnie gdzieś w okolicach wakacji pomyślimy, ale co z tego będzie to nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry.

Asia
- komentuj - taka rola forum, ja krytykę od Ciebie przyjmę na klatę 😜

Matylda
- jedź z Leną do lekarza, niech ją obejrzy 🙂

Magda z P. - nie zbankrutujesz bo Ty też nie jesteś.... 😉 No - stać Cię hehe. Ale butki fajowe co? A tak w ogóle to dzwonili to mnie w sprawie tych srebrnych i zrezygnowałam bo aukcja dotyczyła rozmiaru 17, większych nie mają na razie, mają mi kasę oddać.
A co do rodzeństwa to pewnie gdzieś w okolicach wakacji pomyślimy, ale co z tego będzie to nie wiem 🙂
Nie wiem Ola po cholere pijesz caly czas,mial być temat zakonczony a ty drazysz ciul wie po co i kto tu zamet sieje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Bry.


Magda z P. - nie zbankrutujesz bo Ty też nie jesteś.... 😉 No - stać Cię hehe. Ale butki fajowe co? A tak w ogóle to dzwonili to mnie w sprawie tych srebrnych i zrezygnowałam bo aukcja dotyczyła rozmiaru 17, większych nie mają na razie, mają mi kasę oddać.
A co do rodzeństwa to pewnie gdzieś w okolicach wakacji pomyślimy, ale co z tego będzie to nie wiem 🙂


😉
bardzo fajne te butki i tak myślę czy je kupić a jak tak to które. Ehh.... 🙂
A szkoda że tych srebnych nie ma bo fajne były - no ale teraz możesz spokojnie Bartka wziąć pod uwagę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Pytanie do dziewczyn które maja dzieciaczki ząbki
Czy myjecie juz ząbki szkrabom??


Marinka mam zamiar odkąd wyszły, ale za każdym razem jak jadę kupić szczoteczkę to wracam bez niej.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
Pytanie do dziewczyn które maja dzieciaczki ząbki
Czy myjecie juz ząbki szkrabom??


Marinka mam zamiar odkąd wyszły, ale za każdym razem jak jadę kupić szczoteczkę to wracam bez niej.... 🤢
Ale jak takiemu maluchowi umyc zeby??Pasta???Jaka? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
Pytanie do dziewczyn które maja dzieciaczki ząbki
Czy myjecie juz ząbki szkrabom??


Marinka mam zamiar odkąd wyszły, ale za każdym razem jak jadę kupić szczoteczkę to wracam bez niej.... 🤢
Ale jak takiemu maluchowi umyc zeby??Pasta???Jaka? 😮


są takie specjalne szczoteczki nakladane na palec, pasty sie nie uzywa, tylko sama wodą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
Pytanie do dziewczyn które maja dzieciaczki ząbki
Czy myjecie juz ząbki szkrabom??


Marinka mam zamiar odkąd wyszły, ale za każdym razem jak jadę kupić szczoteczkę to wracam bez niej.... 🤢
Ale jak takiemu maluchowi umyc zeby??Pasta???Jaka? 😮


są takie specjalne szczoteczki nakladane na palec, pasty sie nie uzywa, tylko sama wodą 🙂
Taka silikonowa??? to ja mam takie coś ja Tym jej dziąsłą masuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry.


Magda z P. - nie zbankrutujesz bo Ty też nie jesteś.... 😉 No - stać Cię hehe. Ale butki fajowe co? A tak w ogóle to dzwonili to mnie w sprawie tych srebrnych i zrezygnowałam bo aukcja dotyczyła rozmiaru 17, większych nie mają na razie, mają mi kasę oddać.
A co do rodzeństwa to pewnie gdzieś w okolicach wakacji pomyślimy, ale co z tego będzie to nie wiem 🙂


😉
bardzo fajne te butki i tak myślę czy je kupić a jak tak to które. Ehh.... 🙂
A szkoda że tych srebnych nie ma bo fajne były - no ale teraz możesz spokojnie Bartka wziąć pod uwagę 😁

Najpierw niech oddadzą mi kasę a potem pomyślę, ale chyba pojadę po nie do Arkadii albo S. wyślę bo po co płacić za przesyłkę jak mam pod nosem. Ale jeśli się zdecyduję to chyba na TE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej bez jaj
było minęło można mieć do kogoś uraz ale bez przesady
i Asia NIE komentowanie niczego nie zmieni
wiadomo było że konflikty będą zawsze , czas ciążenia i słodzenia minął - czasem warto coś napisać
ważne żeby nikogo to nie zabolało
większość z nas ma porywcze charakterki i czasem emocje biorą górę
Ja chcę tylko przeprosić wszystkie bez wyjątku które wczoraj moim bezsensownym pierdoleniem poczuły się w jakikolwiek sposób urażone
ze swojej strony obiecuję że postaram się już nie pierdolić o mojej sytuacji finansowej , rodzinnej ani żadnej innej ( chociaż będzie mi ciężko) bo w sumie tylko w WAS zawsze miałam oparcie
Wczoraj jeszcze coś dziwnego przeczytałam ale o tym później bo muszę się z gizeldą pobawić


aha a do lekarza pojedziemy tak koło 13.00 po drzemkach i karmieniach
tylko nie wiem jak bo ja włosów nie mam tylko łój a suszarki nie mam bo została u P. i nie wiem ile ta łepetyna mi bedzie schła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej bez jaj
było minęło można mieć do kogoś uraz ale bez przesady
i Asia NIE komentowanie niczego nie zmieni
wiadomo było że konflikty będą zawsze , czas ciążenia i słodzenia minął - czasem warto coś napisać
ważne żeby nikogo to nie zabolało
większość z nas ma porywcze charakterki i czasem emocje biorą górę
Ja chcę tylko przeprosić wszystkie bez wyjątku które wczoraj moim bezsensownym pierdoleniem poczuły się w jakikolwiek sposób urażone
ze swojej strony obiecuję że postaram się już nie pierdolić o mojej sytuacji finansowej , rodzinnej ani żadnej innej ( chociaż będzie mi ciężko) bo w sumie tylko w WAS zawsze miałam oparcie
Wczoraj jeszcze coś dziwnego przeczytałam ale o tym później bo muszę się z gizeldą pobawić


aha a do lekarza pojedziemy tak koło 13.00 po drzemkach i karmieniach
tylko nie wiem jak bo ja włosów nie mam tylko łój a suszarki nie mam bo została u P. i nie wiem ile ta łepetyna mi bedzie schła 😮
MAsz racje.eż ide do mojego dziabonga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej bez jaj
było minęło można mieć do kogoś uraz ale bez przesady
i Asia NIE komentowanie niczego nie zmieni
wiadomo było że konflikty będą zawsze , czas ciążenia i słodzenia minął - czasem warto coś napisać
ważne żeby nikogo to nie zabolało
większość z nas ma porywcze charakterki i czasem emocje biorą górę
Ja chcę tylko przeprosić wszystkie bez wyjątku które wczoraj moim bezsensownym pierdoleniem poczuły się w jakikolwiek sposób urażone
ze swojej strony obiecuję że postaram się już nie pierdolić o mojej sytuacji finansowej , rodzinnej ani żadnej innej ( chociaż będzie mi ciężko) bo w sumie tylko w WAS zawsze miałam oparcie
Wczoraj jeszcze coś dziwnego przeczytałam ale o tym później bo muszę się z gizeldą pobawić


aha a do lekarza pojedziemy tak koło 13.00 po drzemkach i karmieniach
tylko nie wiem jak bo ja włosów nie mam tylko łój a suszarki nie mam bo została u P. i nie wiem ile ta łepetyna mi bedzie schła 😮

Matylda - znasz mnie na tyle, że nie będę Ci tłumaczyć ani swoich słów ani zachowania ani wracać do tego co było, ale pewne słowa, niestety bolesne, padły i już się tego nie odwróci. W związku z tym nie zmieni się też moje myślenie w tej kwestii i nie oczekuj lawiny miłości ani "udawania" że pada deszcz skoro ktoś mi pluje w twarz bez zażenowania. I już nic nie pisz o tym bo ja się nie odniosę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja nie mówię o udawaniu
Broń Boże sama tego nie cierpię
wiadomo "co raz napisane już się nie odpisze" ( zmodyfikowany cytat z DEMOTYWATORÓW 😁 )
sama namieszałam wiele razy i tu i gdzie indziej i sama uraziłam wiele osób i do niektórych też uraz mam
ale mi chodzi o to żeby już nie przytykać i piszę to do Ciebie i do Anety ale przecież niczego WAM nie narzucam i nie każę niczego udawać
zrobicie jak uważacie można to w kółko wałkować a można spokojnie poczekać na następną aferę 😉 ( nie no żart 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idem myć łeba


ej wiecie co dziwna sprawa 15.08 zginął Tomek a dziś tj wczoraj jak tylko się położyłam śnił mi się 😮 nie wiem dokładnie o co chodziło ale normalnie śnił mi się i to wszystko było takie realne- był na wyciągnięcie ręki
a zaraz potem Lena już zaczęła swój chorobowy koncert 🤢
a dziś 15ty - mija 3 miesiące 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
idem myć łeba


ej wiecie co dziwna sprawa 15.08 zginął Tomek a dziś tj wczoraj jak tylko się położyłam śnił mi się 😮 nie wiem dokładnie o co chodziło ale normalnie śnił mi się i to wszystko było takie realne- był na wyciągnięcie ręki
a zaraz potem Lena już zaczęła swój chorobowy koncert 🤢
a dziś 15ty - mija 3 miesiące 😞

To idź bo ja już zdążyłam w tym czasie umyć, wysuszyć, na wałki nakręcić i zrobić sobie śniadanie, które właśnie jem.. A Ty dalej tu mantykujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłam 😁
ale lipa bo nie mam suszarki 🥴 tzn ja jak myję łeb wieczorem to tak idę spać a rano wstaję jak szogun ale teraz pasowałoby coś z tym zrobić
no nic w przychodni mnie znają wiedzą że ja taka fleja - najlepsze że w balerinach i kurtce zimowej pojadę 😁 - patologia

ojej nasza Kasia tam w pracy uśmiecha się sztucznie do klientów i myśli o Witku w sumie to dalej nie wiem czy pracuje tam gdzie pracowała czy w nowym miejscu 🥴
no nic da radę bo kto jak nie ONA 😉

a tak sobie właśnie myślałam o Natce i o tej OSPIE i sobie przypomniałam że jak byłam miesiąc temu w przychodni to przyjechała matka z 6latkiem z ospą - co prawda siedzieli przy samym wejściu no ale uświadomiłam sobie jaką ta przychodnia ( i każda inna) jest wylęgarnią zarazków, bakterii, wirusów i chorób zakaźnych - tam to wszystko można złapać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy to normalne, że moja wcina 180ml mleka (na 150! ml wody) w rozpoczętym ósmym miesiącu życia? Tym bardziej, że na opakowaniu jest, że powinna wcinać już 210ml.. wcześniej szła dobrym tempem, teraz stanęła..

Jej jadłospis wygląda tak:

08.00 - 180ml mleka,
12.00 - 180ml mleka, po godzinie zje jogurcik, jakiegoś chrupka.
16.00 - robioną przeze mnie zupkę 190g, o 18 deserek z biszkoptów czy owocowy, jakiś soczek
20.00 - 180ml mleka na noc.

A jeszcze jedno, chciałabym dawać jej kaszkę ryżową np. na wodzie o 12..
jest za gęsta jak sypię te 6 łyżek, zeszłam do 4 też nie chce.. a jak zejdę do 2 to
bez sensu, przecież to będzie mało treściwe. Jak Wy podajecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...