Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
no to widzę, że to raczej normalne..

Ola, mówicie o butelkach do karmienia? Muszę wymienić swojej, bo moje już są takie
brzydkie i zajechane, pokaż stronkę ☺️

o 12 zje i spadamy na dłuuuuuugi spacer, bo mam doła jakiegoś.. ble

O jakich butelkach? 😮 🤔 o butkach 😁
Ale mogę dać Ci stronkę allegro - tu ostatnio zamawiałam tj w tamtym tygodniu Aventa
http://allegro.onet.pl/butelka-330-ml-philips-avent-bpa-0-i1911904580.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Szyszka a Ty z tego co pamietam uzywalas dr brownsa?? nadal ich uzywasz?? czy zmienilas?? bo ja nadal do mleka je mam, i chetnie bym zmienila, ale moje dziecko nie chce pic z innej mleka 🤢


Tak, mamy dr brown's, używam do mleka większą a do picia mniejszą.
Chciałabym je zmienić tylko i wyłącznie ze względów estetycznych, bo są już brzydkie,
szare jakby z jakimś nalotem mimo mycia i wyparzania. logo z nich brzydko schodzi,
przez ciągłe moczenie przy podgrzewaniu. A moja to ostatnio złapała butelkę, co piła z niej
będąc noworodkiem z innym kształtem smoka i zassała, ogólnie nie ma problemów z piciem
z innych butelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
no to widzę, że to raczej normalne..

Ola, mówicie o butelkach do karmienia? Muszę wymienić swojej, bo moje już są takie
brzydkie i zajechane, pokaż stronkę ☺️

o 12 zje i spadamy na dłuuuuuugi spacer, bo mam doła jakiegoś.. ble

O jakich butelkach? 😮 🤔 o butkach 😁
Ale mogę dać Ci stronkę allegro - tu ostatnio zamawiałam tj w tamtym tygodniu Aventa
http://allegro.onet.pl/butelka-330-ml-philips-avent-bpa-0-i1911904580.html


haha 🤪
matko, źle przeczytałam ☺️
albo zdaje się, że któraś z Was zrobiła literówkę.. zamiast butki napisała butli 😁

dzięki, za stronkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taa widziałam DD TVN ale akurat to o trzymaniu rąk w górze to nie zabobon żaden, ona mówiła o podnoszeniu, tu chodzi o długotrwałe trzymanie, np przy zawieszaniu firan, każdy lekarz to powie że grozi to odklejeniem łożyska, więc niedouczona albo niedoinformowana ta Laskowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogole, to hmmm, przyznam szczerze ze ja neli nie wymienialam butelek, do mleka ma wciaz i ta sama od samego poczatku, wyparzam ja po kazym, uzyciu nadal i szoruje i moze nie wyglada jak nowa, ale nie ma tragedii chyba jeszcze, moze tez powinnam wymienic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
no to widzę, że to raczej normalne..

Ola, mówicie o butelkach do karmienia? Muszę wymienić swojej, bo moje już są takie
brzydkie i zajechane, pokaż stronkę ☺️

o 12 zje i spadamy na dłuuuuuugi spacer, bo mam doła jakiegoś.. ble

O jakich butelkach? 😮 🤔 o butkach 😁
Ale mogę dać Ci stronkę allegro - tu ostatnio zamawiałam tj w tamtym tygodniu Aventa
http://allegro.onet.pl/butelka-330-ml-philips-avent-bpa-0-i1911904580.html


haha 🤪
matko, źle przeczytałam ☺️
albo zdaje się, że któraś z Was zrobiła literówkę.. zamiast butki napisała butli 😁

dzięki, za stronkę 🙃

tak, zrobiłam - napisałam "butlki" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a tak w ogole, to hmmm, przyznam szczerze ze ja neli nie wymienialam butelek, do mleka ma wciaz i ta sama od samego poczatku, wyparzam ja po kazym, uzyciu nadal i szoruje i moze nie wyglada jak nowa, ale nie ma tragedii chyba jeszcze, moze tez powinnam wymienic??

ja kupiłam nowe bo te pierwsze miały za małą pojemność, ostatnio dokupiłam już 330 ml bo mi Lenka potrafi wyciągnąć 240 ml (mówię o wodzie) ☺️ tak 2 razy na dobę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
no to widzę, że to raczej normalne..

Ola, mówicie o butelkach do karmienia? Muszę wymienić swojej, bo moje już są takie
brzydkie i zajechane, pokaż stronkę ☺️

o 12 zje i spadamy na dłuuuuuugi spacer, bo mam doła jakiegoś.. ble

O jakich butelkach? 😮 🤔 o butkach 😁
Ale mogę dać Ci stronkę allegro - tu ostatnio zamawiałam tj w tamtym tygodniu Aventa
http://allegro.onet.pl/butelka-330-ml-philips-avent-bpa-0-i1911904580.html


haha 🤪
matko, źle przeczytałam ☺️
albo zdaje się, że któraś z Was zrobiła literówkę.. zamiast butki napisała butli 😁

dzięki, za stronkę 🙃

tak, zrobiłam - napisałam "butlki" 😜


no! 🙃[color=purple][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
240 wody?? Ola mowisz powaznie?? 🙂 LOL!!! to wychodzi jakies 260 mleka!!! 🙂 🙂 Ma Lenka mozliwosci 🙂 🙂 🙂 🙂 moja wypila z 220 ml wody mleko- kasze na noc i zjada calosc zazwyczaj, ale to tylko raz na dobe jej sie zdaza 🙂 np przed chwila tzn jakas godzine temu zjadla 130ml i jest happy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja wypija 210ml wody + mleko i narazie butla pojemnosciowo jej starcza 🙂
ide sie ogarnac, obrac ziemniaki i na miasto na zakupy 🤢
aaa co ile wymieniacie smoczki te smoczki do buzki nie od butelek 😜 ?? bo ja ostatnio kupilam jej jakos 2msc te,u one sa te lateksowe i ma 2 czyli na zmiane dostaje ale dzis poczulam ze jej tym lateksem z buzki \'smierdzi\' 🤢 ide kupic nowe smoczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi - no ma Lenka możliwości, a do tego rano po nocy, tak o 6-tej pije 240 ml wody + mleko + 3 miarki kaszki więc ma co pić 😉 I nie jest jakoś specjalnie ciężka, teraz może ma z 8500 kg 🙂

Nina
- butelki mam 3 do mleka tj 2 x 260 ml i 1 x 330 ml a do soczków 2 szt ale stoją i się kurzą bo ona ni cholery pić nie chce, jutro podjadę sama do Tesco i popatrzę na jakieś soczki marchwiowe bez cukru, może chociaż to wypije czort.

Co ja mam za dziecko, znów mi plastelinki kupy robi, obawiam się ze jak jeszcze zapije sokiem marchwiowym to mi w ogóle kupy nie zrobi... Jedyne co pije to sok z winogron ale jak jej sama wycisnę, tylko tak to ja zbankrutuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
czyli lenka w sumie 3 razy na dobe wypija ci tak duzo???fajowo 🙂 cos mialam napisac ale mnie dziecko rozproszylo, jak sobie przypomne to dam znac

Nie - w sumie pije mleko 4 razy - 2 x 240 ml (wody) i 2 x 180 ml 🙂 W trakcie deserek i obiadek o 16-tej zamiast mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
czyli wypija okolo 900ml mleka, moja ledwo 600, czasem 700, jest roznica, do tego tez zjada obiadek, zazwyczaj caly sloiczek ten 130 gramow, wiecej nie da rady i nie chce owocow zadnych ani deserkow ostatnio

Moja deserki też niechętnie je, ale je, pół słoika zjada góra, ale lubi jak tre jabłuszko albo winogronka bez skórki wcina aż krzyczy i banany których ja nie lubię specjalnie i boję się jej dawać jakoś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm, moja jakis czas temu uwielbiala swieze starte jakblko i gruszke albo wymieszane, albo osobno, zajadala sie i nagle jej sie cos odwidzialo..... mam nadzieje ze z czasem znow sie skusi na owoce.... dobrze chociaz ze te obiadki zjada...
ja tak bardzo chcialam jej gotowac, ale ona lubi jedzonko tylko z mieskiem, np z kurczakiem, albo z krolikiem czy wolowina a ja nie mam tutaj dostepu do miesa, ktoremu bym ufala i jej w koncu kupuje sloiki, a szkoda bo chcialam gotowac, ale ona nie zjada tego co dla niej przygotowuje, tzn warzywnych samych obiadkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...