Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wiem, że temat był poruszany kilka razy, ale która używa Pampersów Dada?
chciałam jej do żłobka kupić coś tańszego i pomyślałam o tych, ale nie wiem jak się sprawują

ja ich używam i jestem BARDZO zadowolona 🙂 tj. uzywam tych DADA premium 😉 sa b. podobne do Pampersow active baby 🙂

a jaka jest różnica między DADA premium, a DADA zwykłe?

nie wiem, bo u mnie sa tylko te premium i tylko je uzywalam 🙂

ok, dziękować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Co do Dady to ostatnio Magda z P. pisała, że bardzo się zawiodła, bo szybko czuć mocz no i zawierają aloes a i Lenka i jej Nikola są uczulone. W Pampersach też jest aloes - przez to to paskudne uczulenie. Więc nawet gdybym chciała to używać mogę 🤢

to jakich Ty pieluch używasz?

Huggies'y teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wiem, że temat był poruszany kilka razy, ale która używa Pampersów Dada?
chciałam jej do żłobka kupić coś tańszego i pomyślałam o tych, ale nie wiem jak się sprawują

ja ich używam i jestem BARDZO zadowolona 🙂 tj. uzywam tych DADA premium 😉 sa b. podobne do Pampersow active baby 🙂

a jaka jest różnica między DADA premium, a DADA zwykłe?

nie wiem, bo u mnie sa tylko te premium i tylko je uzywalam 🙂

ja też brałam te premium.
Madzia kup sobie i sprawdź przecież nie są drogie a jak ci nie podpasują zaniesiesz do żłobka to i tak zużyją

no kupię, właśnie Ł. pojechał do biedrony po nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wiem, że temat był poruszany kilka razy, ale która używa Pampersów Dada?
chciałam jej do żłobka kupić coś tańszego i pomyślałam o tych, ale nie wiem jak się sprawują

ja ich używam i jestem BARDZO zadowolona 🙂 tj. uzywam tych DADA premium 😉 sa b. podobne do Pampersow active baby 🙂

a jaka jest różnica między DADA premium, a DADA zwykłe?

nie wiem, bo u mnie sa tylko te premium i tylko je uzywalam 🙂

ja też brałam te premium.
Madzia kup sobie i sprawdź przecież nie są drogie a jak ci nie podpasują zaniesiesz do żłobka to i tak zużyją

no kupię, właśnie Ł. pojechał do biedrony po nie 😜

najlepiej ja sama sprawdzisz, mi pasują a komuś mogą nie pasować. sprawdzisz sobie i zobaczysz sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
mam p;ytanie...

czy naprawde uwazacie ze moje dziecko jest grube?? no bo ja sie zalamalam..

nie!!!!!! 😁
Moja Majka była gruba długi czas, a teraz jest normalna odkąd zaczęła się ruszać, waży tyle ile Wasze dzieci 🙂
A zobaczysz, że jak zacznie chodzić, to będzie szczuplejszy, a nawet chudy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
mam p;ytanie...

czy naprawde uwazacie ze moje dziecko jest grube?? no bo ja sie zalamalam..

Tysia - nie jest gruby - nie przesadzaj, moja też tak teraz wygląda 🙃

To jest grube dziecko ooo 🤢

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/22084290425222104305.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taa.. ale wstawilam Wam wczoraj filmik a jakis typ mi wstawil; komentarz ze GRUBAS i pierdolnal minke smutna.. i wcisnal ze mu sie nie podoba ! no masakra .. az nie moglam uwierzyc.. czy ja czegos nie widze czy co??!! wg mnie moje dziecko nie jest grube.. jestem przewrazliwiona na tym punkcie bo mam w rodzinie takie dziecko ktore wiecznie rodzice pasli i dzisiaj wyglada jak swinka i wp[ierdala jak prosie.. wiec od poczatku bylam na to uczulona a tu CHUJ, ktoraas w Was mi napisala ze on gruby a potem ten komentarz..

no zalamalam sie..az mi sie plakac chcialo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
taa.. ale wstawilam Wam wczoraj filmik a jakis typ mi wstawil; komentarz ze GRUBAS i pierdolnal minke smutna.. i wcisnal ze mu sie nie podoba ! no masakra .. az nie moglam uwierzyc.. czy ja czegos nie widze czy co??!! wg mnie moje dziecko nie jest grube.. jestem przewrazliwiona na tym punkcie bo mam w rodzinie takie dziecko ktore wiecznie rodzice pasli i dzisiaj wyglada jak swinka i wp[ierdala jak prosie.. wiec od poczatku bylam na to uczulona a tu CHUJ, ktoraas w Was mi napisala ze on gruby a potem ten komentarz..

no zalamalam sie..az mi sie plakac chcialo 😞

Tysia - na przyszłość - jak wrzucasz film na YT - zaznacz opcję, że nie ma możliwości komentarzy ani głosowania - ja tak robię i mam z bańki. Poza tym ludzie to świnie i nawet jak coś będzie białe to napiszą że czarne, żeby przykrość sprawić 🙂 Nie martw się bo nie masz czym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia nie przejmuj się 🙂 jak dla mnie on nie jest gruby wcale ! A poza tym teraz zaczął raczkowac, zacznie chodzic, to wszystko zgubi, nie masz się czym martwic.. poza tym Wy jestescie szczupli, normalni, to po kim on ma byc grubaskiem ? 😜 nie przejmuj sie jakims komentarzem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
taa.. ale wstawilam Wam wczoraj filmik a jakis typ mi wstawil; komentarz ze GRUBAS i pierdolnal minke smutna.. i wcisnal ze mu sie nie podoba ! no masakra .. az nie moglam uwierzyc.. czy ja czegos nie widze czy co??!! wg mnie moje dziecko nie jest grube.. jestem przewrazliwiona na tym punkcie bo mam w rodzinie takie dziecko ktore wiecznie rodzice pasli i dzisiaj wyglada jak swinka i wp[ierdala jak prosie.. wiec od poczatku bylam na to uczulona a tu CHUJ, ktoraas w Was mi napisala ze on gruby a potem ten komentarz..

no zalamalam sie..az mi sie plakac chcialo 😞

nie przejmuj się, pod moim filmikiem też pojawił się - IDENTYCZNY komentarz....
Leję na to, bo wiem, że nie mam grubego dziecka i Ty też nie masz co się przejmować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
A hugissy jaka cena?

http://www.ceneo.pl/9702952

około 40 zł za 70 sztuk


o czyli też nie dużo 🙂
Dzięki, jak mi dada nie podpasuje, to te spróbuję 🙂

Z Happy też jestem w miarę zadowolona i te to już w ogóle tanie, ale trochę mniej chlonne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na chwile
Tyska ja pisałam że on GRUBY ☺️ ☺️ ☺️ tj tu na forum
ale nie komentowałam filmiku nawet nie wiem czy umiem z reszta obejrzałam go tylko chwilkę na razty bo mi jak zwykle zacinało 😠
ale głupia sprawa- myśl co chcesz ale to nie ja 🤨
Wojtek cały tata
Lenka cała mama
LENA cały tata a Vanessa Niny cały tata
BTW gdzie te filmiki z Vanessą ??? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola ile u ciebie Hugissy??? czy tam jak to się pisze
u mnie 31 zł za 40 sztuk 😮
i jebane premium care podrożały 😠 😠 😠 😠

a ja mam całą nietkniętą paczkę premium care - mogłabym Ci sprzedać za pół ceny ale nie chce mi się na pocztę iść 🙃
A Huggiesy jakoś czterdzieści parę złotych za 70 szt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...