Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wypływałam się 🙂 zawsze wiochy sobie takiej narobie na tym basenie, bo łazi z 4 instruktorów oni dzieci uczą a ja jedna na całym basenie pływam rekreacyjnie. i się patrzą na moje wyczyny z politowaniem 😁 😁

klaudia mój też jest przytulasek, klei się wręcz do wszystkiego co mięciutkie. teraz np. miśka wyciagnął takiego dużego i go maltretuje. a do mnie jak sie tuli to "nurkuje" twarza w moich cyckach, których nie mam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nikolina wlasnie ja mam tak samo bo dzis nie spala mala od 13stej do 20 i padla o 20 a jak ma drzemke ok 16 to potem chodzi spac ok 22. Tylko wczoraj miala np. tak ze padla o 1939 i wstala o 2030 i do 22 ryk nieziemski, dopiero po panadolu jej przeszlo 😞 kiedy indziej tak jak piszesz ok 21 wstala gotowa do zabawy , ale na szczescie czesto sie to nie zdaza i ostatnio max 22 juz spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Ola a robilas jakiegos innego miodownika oprocz tego co wstawialas linka? Albo Twoja mama robila? gdzies slyszalam ze jest taki na samym miodzie-kosztowny interes ale poszukuje 🙂

Nie bardzo wiem o jakie ciasto Ci chodzi tylko na samym miodzie? 😮


no o tak zwane miodowniki, czyli cos podobnego co Ty wstawialas linka tylko zeby nie byl z dodatkiem cukru tylko na samym miodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja już sie nie będę udzielać bo znalazłam inne forum ☺️
a tak poważnie to przygotowuję się do najważniejszej życiowej roli ( którą na pewno macierzyństwo nie jest)
no a mała no cóż w dzien spała tylko raz ale 3 godz , teraz padła z butlą na dywanie zaniosłam ją i co?????? ryk tj obudziła się na dobre bo już mi tam siedziała i omal nie wypadła
więc wróciła na dywan i łazi a ja za nią nie wiem ile to jeszcze potrwa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ja jeszcze nie wyszłam, coś zebrać się nie mogę :d

Czy Wasze dzieci też się tak do Was tulą? Bo mój to non stop się tuli, nawet do stóp 😁

Moja tylko jak śpiąca 🙂 Ale na raczki to do tatunia chodzi, córunia jego, Ty masz cyca mamuni..
Ja nie mam dziecka, też se muszę synka sprawić 😁

heheh cos jest z tymi chlopcami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
mamy drobny problem z bazą danych, właśnie odtwarzane są dane użytkowników, miałem zgłoszenie z systemu, że 1 użytkownik z Waszego wątku ( konto \"niksssa\") przez przypadek został usunięty z naszej bazy danych - przepraszam za kłopot, problem zostanie rozwiązany w przeciągu 30 minut. W tej chwili trwa przetwarzanie kopii bazy użytkowników z godziny 06:33 dnia dzisiejszego.

Jeśli macie jakiś inny kontakt z koleżanką, napiszcie jej, by się nie martwiła, jej konto zostanie przywrócone z kopii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Cześć,
mamy drobny problem z bazą danych, właśnie odtwarzane są dane użytkowników, miałem zgłoszenie z systemu, że 1 użytkownik z Waszego wątku ( konto "niksssa") przez przypadek został usunięty z naszej bazy danych - przepraszam za kłopot, problem zostanie rozwiązany w przeciągu 30 minut. W tej chwili trwa przetwarzanie kopii bazy użytkowników z godziny 06:33 dnia dzisiejszego.

a juz myslalam ze usunela konto:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...