Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry!
nie śpię od 6 ale to normalne już u mnie. o 5:30 już słyszałam Joszke w łóżeczku w swoim pokoiku, ale sie bawił ładnie więc do 6 jeszcze poleżałam.

TYSIA, obejrzałam Twój filmik, Krzysio cudowny i jak pięknie zasuwa 🙂 🙂 Gratuluję Wam!. I śliczny macie salon!

Pola, jak zawsze czruje tymi niebieskimi oczkami 🙂 Aneta Ona to chyba do K jest podobna , prawda? czy sie mylę?


Ja wczoraj nie obejrzałam perfekcyjnej Pani domu ale zaraz zobnacze powtóreczkę 🙂

jestem jakas taka dziś nie w sosie. chyba chora będę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buenos dias po tej jakze wspanialej nieprzespanej nocy 😠 😠

moja szkarłatna lejdi w nocy tak sie rozkasłała że aż jej bebeszki odmówiły posłuszeństwa i wymiotowała biedna chyba z pół godziny 🤢 🤢 aczkolwiek gorączka w końcu spadła i gardło boli mniej. nie wiem tylko jak podac jej teraz antybiotyk na ten pusty żołądeczek żeby znów nie było rewolucji 🥴 no nic, musze jej wmusić jakąs kanapusie ale to za moment bo jeszcze śpi.

a senior S po godzinie 4 odmówił spania, tzn. bardzo chciał ale berdzo nie mógł sobie znaleźć miejsca odpowiedniego i pozycji. przewalał sie więc pomiędzy nami na łóżku gdzieś do 6 i tak w rezultacie jak w końcu padł to ja spałam z głową zwisającą z kanapy bo inaczej się nie dało 😁 😁

Kristofer zajefajny 🙂 faktycznie popyla jak "pijany zając" 🙂) słodziak
i salon też przepiękny, jak namówie mojego na przemeblowanie w końcu to tez musze TV na sciane dać bo zupełnie inaczej to wygląda 🙂

a Polunia to najbardziej mi sie podoba na tym foto co taka szczęśliwa jest że mama ją przebrała 😁 😁 gwiazdeczka mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry.
Krzyś cudowny, piękny i sprytny i salon tez w moim guście, juz niedługo bęfdę miec podobny 😉
Pola - cudne masz te oczeta i tez slicznie stoisz na nóżkach.
Dzis na halens -10%
Dziś mam neurologa, a wczesniej musze isc do zusu, banku, lekarza, na zakupy bo nawet jedne nawilżonej chusteczki nie mam, poszukać tkanin na zasłony.
Ehh nie ogarniam się.
Zjadłam 4 kanapy na śniadanie - o matko dziwnie się czuję mam nadzieję że nie będę 3 na podium. 😁 🥴
Linka, Andziucha:
http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=1265
trochę drogi ale na 2 w sam raz i podobno dobrze się prowadzi 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej LAseczki:*
STO LAT DLA JULKA:*
Alice-te firanki to moja mama wymyśliła aż z Ukrainy były ściągane ale jak dla mnie to bez szału;p Troche inne są ale wiadomo to styl mojej mamy niech sobie robi jak chce 🙂
Marinka-Tak,Pola to czysty ojciec niestety 😞 Ale za to charakterek po mamusi;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Alice i Krzyś świetnie śmigają, nie mogę się napatrzyć tak fajnie to wygląda 🙂 mój narazie tylko kilka sekund bez trzymanki stoi jak się zapomni.

Tysia salon też mi się podoba i Anety mieszkanko też mi się podoba.

Dużo zdróweczka dla Juleczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry 🙂

Alice i Krzyś świetnie śmigają, nie mogę się napatrzyć tak fajnie to wygląda 🙂 mój narazie tylko kilka sekund bez trzymanki stoi jak się zapomni.

Tysia salon też mi się podoba i Anety mieszkanko też mi się podoba.

Dużo zdróweczka dla Juleczki!
Chyba dla JUlka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
tynka83 napisał(a):
bry 🙂

Alice i Krzyś świetnie śmigają, nie mogę się napatrzyć tak fajnie to wygląda 🙂 mój narazie tylko kilka sekund bez trzymanki stoi jak się zapomni.

Tysia salon też mi się podoba i Anety mieszkanko też mi się podoba.

Dużo zdróweczka dla Juleczki!
Chyba dla JUlka 😉



Dla Juleczki Nikoli 🙂 a dla Julka oczywiście też 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
a ja dolaczam do grupy chorowitkow 😞
w nocy dostalam jakis dziwnych dreszczy i cierpniecia polowy ciala 😮 do tego mialam problem ze chcialam siusiu a niemoglam -dziwny bardzo nieprzjamne uczucie 😞
budzilam sie co godzine na takie "siku". o 5tej lknelam apap i multiwitamine i orofara do ssania i juz ciutke lepiej sie czuje ale niestety kaszle, mam zawalone gardlo i czuje sie jak trupek chodzacy 😞 mam nadzieje ze mala nie zarazi sie ode mnie 😞 i ze to mi minie.

Aneta czyjkolwiek gust by to nie bl mi sie Twoje firanki na prawde bardzo podobaja a jak nie chcesz chetnie przyjme 😁
a Pola podobna do taty ale czy caly?? nie wim bo Ciebie nie widzialam ☺️
a co ten tatus w reke sobie zrobil-gdzie tak zalatwil?? 🥴

a ja mam pytanie do mam ktore rodzily naturalnie-czy dostalyscie juz okres? i jak wygladaja Wasze okresy w stosunku tych z przed ciazy? obfitsze? dluzsze? takie same? a jak z bolem miesiaczkowym-jest , niema mocniejszy slabszy?
i czy po cesarce gdzie dziecko szjki macicy tak nie rozciagnelo/zmasdakrowalo tez macie obfitsze okresy czy jakie?

w pytaniu na sniadanie jest o jodze dla niemowlad 2 tygodniowych-boze ale oni rzucaja tmi dziecmi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice: Fota dla Ciebie 😘

A co do okresu to ja mam regularne miesiaczki fakt przesunal mi sie po porodzie o kilka dni do przodu,mam mocne krwawienia,niby po porodzie bóle sie osłabiaja a u mnie gówno prawda pierwsze dwa dni napierdziela mnie brzuch jak zawsze,fakt ze okres trwa ok 5 dni:/

A włąsnie mialam pytac,mowia ze po urodzeniu dzicka cera sie poprawia u mnie jest wrecz przeciwnie ,tak mi dżedaje wypierdalaja a przed okresem to juz koniec;/;/;/a ja u Was? ale widz epo zdjeciach to macie łądne bużki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...