Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bry 🙂

Tynka - zdjęcia są na 16865, nie usuwałam ich 🙂

O dukanie już się wypowiadałam i ja już nigdy bym się na to nie zdecydowała.. Teraz wiem że bez problemu mogę schudnąć ograniczając kalorie i zdrowo się odżywiając, ale też nie głodząc się, wystarczy trochę ruchu i samozaparcia, nie trzeba takich drastycznych obciążających diet (z całym szacunkiem do Ciebie Martuś 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Ola miałam na myśli Twoje balerinki 😁

aha 😁

zaraz linka wstawię 😉

edit:

o te, zwykłe, proste tyle że niebieskie 🙂

http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001076843/baleriny.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-baleriny

A do nich ten szaliczek, a co 😁

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Kobiety//Akcesoria/Szale%20&%20chustki/80037/2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł Lasencje 🙂

Nocka spoko nie było histerii nocnych takze lajcik,tylko ze pobudka o 6.15;/
Ola-belerinki dla Lenki słodkie,Twoje też ładne też lubie takie proste bez badziewiów 😁
OOo własnie musze tez szaliczek-apaszke zakupic bo ja mam bzika na tym punkcie,szalikow,apaszek,chust mam ponad 30 sztuk i coraz to nowe dokupuje 😁 😁 😁
Tynka-mam to samo z zasypianem Polki czasem zajmuje mi to 5 min a czasem do godziny i tez musze ja bujac ale robie to na lozku bo ona ciezka jest<11kg>
Co do diet ja sie nigdy praktycznie nie odchudzalam,jakos nie narzekam zawsze byłam szczupła i teraz tez nie narzekam,jestem zadowolona z mojej wagi i figury,zreszta zawsze byłam,najwazniejsze jest zeby czuc sie dobrze sama ze soba 😉 Lubie swoje cialo ale za to w twarzy bym pozmieniala to i owo,ale cóż nie można miec wszystkiego 😜
Bąbel spi,trzeba sie ogarnac ale misie nie kce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój waży jakieś 9,5 ale i tak mnie plecy bolą od noszenia a w łózku nie ma mowy, nawet nie chce spać w naszym łóżku.

Ola ładny kolor balerinek i apaszka też ładna, a wczoraj o burberry pytałaś to chyba pl strona bo są pln http://pl.burberry.com/store/womens-accessories/shoes/ ale nie sprawdzałam bo raczej nigdy nie będzie mnie stać, zresztą szkoda by miło kasy raczej nawet gdybym miała 🤨

U nas dzisiaj słoneczko może wreszcie botki wypróbuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Ola ładny kolor balerinek i apaszka też ładna, a wczoraj o burberry pytałaś to chyba pl strona bo są pln http://pl.burberry.com/store/womens-accessories/shoes/ ale nie sprawdzałam bo raczej nigdy nie będzie mnie stać, zresztą szkoda by miło kasy raczej nawet gdybym miała 🤨


Omg ceny są jeszcze wyższe niż myślałam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka - Burberry i Burberrys odpuściłam bo myślałam że z apaszką/chustką to się można w 400 zł zmieścić ale widzę że nie 😁 Strony znalazłam później ale już nie są mi potrzebne w tym układzie, może kiedyś se kupię ale teraz to by mnie S. zatłukł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):


Ola ładny kolor balerinek i apaszka też ładna, a wczoraj o burberry pytałaś to chyba pl strona bo są pln http://pl.burberry.com/store/womens-accessories/shoes/ ale nie sprawdzałam bo raczej nigdy nie będzie mnie stać, zresztą szkoda by miło kasy raczej nawet gdybym miała 🤨


Omg ceny są jeszcze wyższe niż myślałam 😲

Bo to jest Burberry London - oni mają najwyższe ceny, Thomas Burberrys ma niższe i to ten sam "kram" - jakby podfirma, ale mimo wszystko - za drogo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Ola, ja jestem leworęczna! 🙂 i mój Łukasz też! (tak się dobraliśmy) więc byłam przekonana, że Majka będzie też leworęczna 🙂 a z tego co widzę, to większość rzeczy robi prawą 🙂

Poza tym - leworęczność to nic złego. Ja się bardzo cieszę, że jestem leworęczna. A moja mama i tata są praworęczni. To samo było u mojego Łukasza, jego mama była praworęczna i tata też jest.
Takie dzieci są zdolniejsze 😜 ☺️

Wczoraj byłam po buty - oczywiście żadne mi nie pasowały, upijały jak cholera 😞
Więc żadnych nie kupiłam.
Majce kupiłam adidasy, póki nie chodzi (najzwyklejsze), a jak zacznie chodzić to kupię jakieś dobre elefanten.
Do tego kupiłam sobie kilka letnich sukienek i Majce kilka body z krótkim rękawem i mnóstwo letnich, kolorowych sukienek, więc w sumie jestem zadowolona.
Wracając z zakupów - obkupiłam się w mc'donalda i ledwo żyłam wieczorem, tak się najadłam.

No i dzwoniłam dziś do faceta z tablica.pl - kupiłam Majce dwie rzeczy -
krzesełeczko -
http://tablica.pl/oferta/krzeselko-uczydelko---fisher-price-IDO8FN.html

i jeździk -
http://tablica.pl/oferta/samochodzik-od-disney-kubus-puchatek-jezdzik-chodzik-IDO8q3.html#4f61afaf5ec60

Dziś wieczorem ma do mnie z tym podjechać 🙂
Więc ogólnie jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Linka wspolczuje choroby i zycze zdrowka.

Magda upolowalas fajne rzeczy-tez bym sie skusila w ramach prezentu na urodzinki na takie rzeczy 🙂

O ja pierdziele co w tych butach jest takiego ze az tyle kosztuja!! ze złota są?! Boze w zyciu nawet jakby mnie bylo stac to niedalabym za buty wiecej niz max 500zl jeszcze nie oglupialam, wole pieniadze inwestowac w ciekawsze rzeczy-no ale moze to kwestoia gustu.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice. Jestem od 3 tygodni na II fazie. Jeśli chodzi o efekty, to jak najbardziej. Uda, brzuch, łydki, przedramiona.. wszędzie widzę dużo mniej, wchodzę teraz w ciuchy, w które wchodziłam ok. 4 lat temu. Przyrządzam sobie różne dania, bo jedząc same piersi chyba bym oszalała 😉
I co jest fajne w tej diecie, to to, że nie chodzę głodna. Przez co stale jestem zmotywowana.
Wczoraj zgrzeszyłam i zjadłam kebaba. Waga ani dgrnęła. Było 72 (wyglądałam już jak spaślak) Dzisiaj rano było 65,4.. chcę zrzucić jeszcze 4-5kg. Bo mam wzrostu 164cm..

Dużo zdrówka dla Majeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
upsss Marta ja mam 169 i waze 56kg. Raczki mam jak patyczki, na nogi nie narzekam, piersi mam flaczki po ciazy 😠 o rozmiarze 75c/d ale w brzuchu mam 76cm i to mnie wkurza. i ja tak mysle o zrzuceniu ok 3-4kg bo zauwazylam ze jak waze 53kg to brzuch mam plaski a jak juz 56 to mi odstaje 😠 a kurcze z cwiczeniami jakaos leń jestem bo niemam czasu to po pierwsze, po 2gie to po zlamaniu kregoslupa i dysku w szyi wszystkie brzuszki itp bardzo obciazaja mi kregoslup i boli, z reszta jak to ktoraas z dziemczyn pisala ze kazdy czuje sie dobrze z jakas waga. Ja poza brzuchem jestem zadowolona ze swojej figury ale czuje sie najlepiej jak waze ok 52/53kg max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
upsss Marta ja mam 169 i waze 56kg. Raczki mam jak patyczki, na nogi nie narzekam, piersi mam flaczki po ciazy 😠 o rozmiarze 75c/d ale w brzuchu mam 76cm i to mnie wkurza. i ja tak mysle o zrzuceniu ok 3-4kg bo zauwazylam ze jak waze 53kg to brzuch mam plaski a jak juz 56 to mi odstaje 😠 a kurcze z cwiczeniami jakaos leń jestem bo niemam czasu to po pierwsze, po 2gie to po zlamaniu kregoslupa i dysku w szyi wszystkie brzuszki itp bardzo obciazaja mi kregoslup i boli, z reszta jak to ktoraas z dziemczyn pisala ze kazdy czuje sie dobrze z jakas waga. Ja poza brzuchem jestem zadowolona ze swojej figury ale czuje sie najlepiej jak waze ok 52/53kg max


to nie polecam tej diety, na tak mało kilogramów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice - powiem tak - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.. Też tak kiedyś mówiłam, że nie dałabym więcej jak 500 zł za buty czy torebkę. Ale jak się dysponuje większą gotówką (nie mówię o sobie teraz) to człowiek chce mieć to czy tamto bo go po prostu na to stać i w żaden sposób tego nie odczuwa materialnie. Wszystko jest dla ludzi 🙂 Jeśli można dostąpić "luksusu", nikomu nie szkodzić a do tego dobrze się z tym czuć to dlaczego nie? Ja tam wolę korzystać z życia, nie wiem kiedy umrę a wtedy mi pieniądze do niczego potrzebne nie będą.
Mnie za to bardziej pociągają podróże, chciałabym zobaczyć świat a nie przeżyć życie w jednym miejscu.. Z moim mężem będzie ciężko bo boi się latać a mnie się marzy Bali, albo Seszele, albo Bora Bora ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
upsss Marta ja mam 169 i waze 56kg. Raczki mam jak patyczki, na nogi nie narzekam, piersi mam flaczki po ciazy 😠 o rozmiarze 75c/d ale w brzuchu mam 76cm i to mnie wkurza. i ja tak mysle o zrzuceniu ok 3-4kg bo zauwazylam ze jak waze 53kg to brzuch mam plaski a jak juz 56 to mi odstaje 😠 a kurcze z cwiczeniami jakaos leń jestem bo niemam czasu to po pierwsze, po 2gie to po zlamaniu kregoslupa i dysku w szyi wszystkie brzuszki itp bardzo obciazaja mi kregoslup i boli, z reszta jak to ktoraas z dziemczyn pisala ze kazdy czuje sie dobrze z jakas waga. Ja poza brzuchem jestem zadowolona ze swojej figury ale czuje sie najlepiej jak waze ok 52/53kg max


to nie polecam tej diety, na tak mało kilogramów 😉

Mnie było ciągle słabo i we łbie mi się kręciło, po dwóch dniach odstawiłam, nie każdy dobrze znosi Dukana 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wzięłam się za zmywanie podłóg...
zawsze robiłam to mopem, ale teraz chciałam być dokładniejsza i zrobić to na kolanach, tylko że przy moich 100 m kwadratowych kręgosłup mi wysiądzie 😞
Dopiero jeden pokój obskoczyłam, a już mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Wzięłam się za zmywanie podłóg...
zawsze robiłam to mopem, ale teraz chciałam być dokładniejsza i zrobić to na kolanach, tylko że przy moich 100 m kwadratowych kręgosłup mi wysiądzie 😞
Dopiero jeden pokój obskoczyłam, a już mnie boli 😞

E tam, nie marudź, dawaj dawaj..
Z czasem wprawy nabierzesz, ja też miałam panieńskie mieszkanie 90 m2 i dawałam radę na kolanach 😉
Niestety już nie mam... S. tam nie chciał mieszkać "bo to nie Warszawa" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja tez bym chciała pozwiedzać swiat i uwielbiam cieple morza a juz takie jasno niebieskie to wogole 🤪
takie cos mi sie marzy:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/mauix.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7449/mauix.jpg[/IMG][/URL]
i takie romantyczna kolacja przy swiecach... 😉 chyba sobie w ogrodku zrobie taki koncik idealny na letnie upaly ktore u nas juz czesto siegaja 36\'c
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/kulturav.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5378/kulturav.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...