Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurna dziewczyny nie wiem czy ze mną wszystko w porządku 🥴 oczywiście ciesze się ze ważę tyle co zawsze chciałam ale codziennie staje na wadze rano i codziennie mniej a nie odchudzam się jem w miarę normalnie, sama już nie wiem czy to od stresu choć już nie mam zbytnio powodów do stresowania czy coś się dzieje w moim organizmie nie dobrego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
kurna dziewczyny nie wiem czy ze mną wszystko w porządku 🥴 oczywiście ciesze się ze ważę tyle co zawsze chciałam ale codziennie staje na wadze rano i codziennie mniej a nie odchudzam się jem w miarę normalnie, sama już nie wiem czy to od stresu choć już nie mam zbytnio powodów do stresowania czy coś się dzieje w moim organizmie nie dobrego 🤨

Tak czasem jest.. Jak dalej będziesz chudła pomimo, że jesz to już tylko do lekarza pozostanie Ci się zwrócić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
kurna dziewczyny nie wiem czy ze mną wszystko w porządku 🥴 oczywiście ciesze się ze ważę tyle co zawsze chciałam ale codziennie staje na wadze rano i codziennie mniej a nie odchudzam się jem w miarę normalnie, sama już nie wiem czy to od stresu choć już nie mam zbytnio powodów do stresowania czy coś się dzieje w moim organizmie nie dobrego 🤨

Tak czasem jest.. Jak dalej będziesz chudła pomimo, że jesz to już tylko do lekarza pozostanie Ci się zwrócić 🥴


dopóki nie przekroczę pewnej wagi to nie będę panikować ale jak to się nie unormuje to rzeczywiście będę
musiała coś o tym pomyśleć bo to takie niepokojące troszkę żeby po 0,5 kg codziennie niknęło już cycki mi tak spadły ze szok( z czego akurat się nawet ciesze ominie mnie plastyka 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

ja juz po sniadaniu, warzywa na zupke Neli naszykowane, miesko sie rozmraza,

Nela jeszcze spi 🙂

ja dzisiaj do pracy po prawie tygodniu wolnego ide, ale mi sie nie chce........

magda, jadalnia bardzo stylowa 🙂 w zyciu bym sie nie domyslila ze to kaloryfer za stolem 🙂 albo gra swiatel albo jakas taka bystra forma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze dziewczyny!!1 wpadlam w sidla aukcji na ebayu..... w ciagu ostatnich kilku dnikupilam nei juz tyle rzeczy ze ho ho!!! i wszystko za smieszne pieniadze jakies... ojejusku 🙂 w zyciu wczesniej nie bralam udzialu w aukcjach wiec moze stad mam szczescie do niskich cen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda śliczna jadalnia 🙂 uwielbiam takie klimaty mi jeszcze daleko do mojej wlasnej jadalni, ale moze kiedys 🙂
Ewlina czlowiek na wiosne zawsze chudni taka jest natura 🙂 ale oczywiscie ola ma racje jesli to jest ogromny spadek masy ciala w krotkim czasie to moga to byc objawy choroby np cukrzyca co pewnie was zdziwi 🙂
ja generalnie jestem zakopana w obowiazkach anwet nie mam czasu wyjsc na zakupy wiosenne a nic nie mam bo sie nie mieszcze ☺️
wczoraj mialam maly zabieg chirurgiczny i dzisiaj nie moge chodzic a moje dzieciotko tego nie rozumie jak on dzisiaj spacer zaliczy a taka piekna pogoda we wro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda śliczna jadalnia 🙂 uwielbiam takie klimaty mi jeszcze daleko do mojej wlasnej jadalni, ale moze kiedys 🙂
Ewlina czlowiek na wiosne zawsze chudni taka jest natura 🙂 ale oczywiscie ola ma racje jesli to jest ogromny spadek masy ciala w krotkim czasie to moga to byc objawy choroby np cukrzyca co pewnie was zdziwi 🙂
ja generalnie jestem zakopana w obowiazkach anwet nie mam czasu wyjsc na zakupy wiosenne a nic nie mam bo sie nie mieszcze ☺️
wczoraj mialam maly zabieg chirurgiczny i dzisiaj nie moge chodzic a moje dzieciotko tego nie rozumie jak on dzisiaj spacer zaliczy a taka piekna pogoda we wro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Magda śliczna jadalnia 🙂 uwielbiam takie klimaty mi jeszcze daleko do mojej wlasnej jadalni, ale moze kiedys 🙂
Ewlina czlowiek na wiosne zawsze chudni taka jest natura 🙂 ale oczywiscie ola ma racje jesli to jest ogromny spadek masy ciala w krotkim czasie to moga to byc objawy choroby np cukrzyca co pewnie was zdziwi 🙂
ja generalnie jestem zakopana w obowiazkach anwet nie mam czasu wyjsc na zakupy wiosenne a nic nie mam bo sie nie mieszcze ☺️
wczoraj mialam maly zabieg chirurgiczny i dzisiaj nie moge chodzic a moje dzieciotko tego nie rozumie jak on dzisiaj spacer zaliczy a taka piekna pogoda we wro

no i to mnie martwi bo ja mam PCOS i w tej chorobie jest większe prawdopodobieństwo zachorowania na cukrzyce 2 typu. od 2 miesięcy schudłam 8 kg tylko że tyle co waże teraz ważyłam jak kończyłam gimnazjum i wszystko by było okej gdyby nie to że to dalej spada no ale nic poczekam miesiąc może sie ustabilizuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co planujecie dziewczyny na pierwsze urodziny dzieciaczkow?? jakies imprezy rodzinne, kolacja z mamusia i tatusiem?? a moze jeszcze cos innego?? bo my sie wlasnie zastanawiamy co tu zorganizowac, tyle ze u nas finanse krucho jesli chodzi o organizacje imprezy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
co planujecie dziewczyny na pierwsze urodziny dzieciaczkow?? jakies imprezy rodzinne, kolacja z mamusia i tatusiem?? a moze jeszcze cos innego?? bo my sie wlasnie zastanawiamy co tu zorganizowac, tyle ze u nas finanse krucho jesli chodzi o organizacje imprezy....

u mnie tez krucho z kasa bo mi remont kuchni wszystko pochlonal 🤢 🥴
a co tych urodzinek to mysle nad taka imprezka w gronie najblizszych czyli mamusia tatus dziadkowie i chrzestni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
a co ja przeoczylam w zwiazku z lenka??? w sensie juz chodzi calkiem sama po mieszkaniu czy co? 🙂 🙂 jesli tak, to gratulejszyn!!! 🙂

No jeszcze nie tak całkiem, robi 4-5 kroków i bum na dupsko ale tak jak pisałam to już pewnie kwestia krótkiego czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
co planujecie dziewczyny na pierwsze urodziny dzieciaczkow?? jakies imprezy rodzinne, kolacja z mamusia i tatusiem?? a moze jeszcze cos innego?? bo my sie wlasnie zastanawiamy co tu zorganizowac, tyle ze u nas finanse krucho jesli chodzi o organizacje imprezy....

My nic nie robimy, pewnie chrzestni i dziadkowie, tort i tyle. Nie będziemy się wygłupiać, ona i tak tego pamiętać nie będzie. Zrobimy kilka zdjęć, posiedzimy, pogadamy i wsio 🙂 W końcu to nie impreza dla nas a dla niej. Zaczekam aż podrośnie żeby coś rozumiała wtedy może coś pomyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...