Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam wielki dylemat co do imienia nie chciałabym wybrać imienia bardzo popularnego typu Kasia, Ania, Rafał itp Jak mi się coś zaczyna podobać to znowu mojemu się nie podoba i odwrotnie :P tak więc nie wiem chyba jak sie urodzi to dopiero na 100 % zdecydujemy. Ja myslałam o NIkol albo Lidia a co do chłopaka to Igor, Gabryś albo Natan nie mam pojecia za dużo tych imion A kiedyś sobie wypisałam i wybrałam takie 🙂
ANIELA, ANITA, CARMEN, ELIZA, ISMENA, LENA, LIDIA, LILIANA, LUIZA, ŁUCJA, MARIKA, NADIA, NIKOLA

ALAN, CYPRIAN, DORIAN, FABIAN, GABRIEL, IGOR, KORNEL, MARCEL, NATAN, OSKAR, OLIWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka imiona bardzo ładne, sama się zastanawiałam na Szymonkiem 🙂 ale cały czas wierzę że będzie dziewczynka 😉
Ojjjjjjj beksa to ja tez jestem straszna, zawsze byłam nad wyraz płaczliwa ale teraz to już przesada 😁 🙃
a spać to bym mogła na okrągło 🙃 🙃
no i nareszcie wraca mi apetyt, bo do tej pory to było róznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Apetyt? Ja już przestałam jeść! Ja pożeram 😉 Hihi kocham być w ciąży, uwielbiam patrzeć na swój brzuszek, całymi dniami czekam aż położę się spać i mój mąż przytuli mój brzuszek... I nienawidzę poranków... nie umiem zmusić się do wstania z łóżka... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę brzuszka 😞 bo u mnie jak na razie go brak, tzn. troszkę się uwydatnił ale i tak nikt nie poznaje że jestem w ciąży 😠
Czasami mam wyrzuty że to przez mnie, że za mało jej, wszystkie koleżanki które są lub były w ciąży mówią że pożerały lodówkę z całości, a ja jadłam więcej przed ciążą niż teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Sprzedam :

LEŻACZEK BUJACZEK STAN : BARDZO DOBRY+ !! BRIGHT STARTS
http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#5516426817778314770

UBRANKA DLA DZIEWCZYNKI , DLA CHŁOPCA ORAZ UNIWERSALNE WIEK 0-12MIES

OD PODANYCH CEN -20% !!!!! CENY NAWET PO OBNIZCE DO NEGOCJACJI .

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

GG 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kwietnioweczki 2011!!!
Dolaczam do Was! Termin mam wyznaczony na 24 kwietnia - czyli niedziela wielkanocna! 🙂
Moja ciaza przebiega w moim odczuciu dosc kiepsko. Ciagle wymiotuje itd. Oczywiscie pierwsze trzy miesiace byly najgorsze, ale teraz duzej poprawy tez nie ma. Jeszcze gorsze jest moje niskie cisnienie, ktore nie przekracza 90/60 😞 Przez to w ogole nie chce mi sie nic robic. Ani sprzatac, ani gotowac, ani szczerze powiedziawszy ubierac, czy malowac 😞 W zasadzie ciagle siedze w domu przed komputerem, bo oczywiscie jestem na zwolnieniu. Zadnego zycia nie mam w sobie. Czekam tylko na lepsze dni... Mam nadzieje, ze takie nadejda... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak nie martw się! Mogę Cię zapewnić że Ty również niedługo zaczniesz "pożerać". Ja jeszcze dwa tygodnie temu nie jadłam prawie nic, więc głowa do góry zaczniesz jeść i nawet nie zauważysz jak szybko zacznie rosnąć Ci brzuszek(hihi żartuję, na pewno to zauważysz jak nie będziesz miała co na siebie włożyć bo wszystko będzie jakieś skurczone... 😉)! Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 widzę, że jesteś niskociśnieniowcem... to męczące...ja przez całą ciążę miałam niskie ciśnienie-najniższe podczas wizyty u lekarza jakie zanotowano- 70/45 i pytali jak ja jeszcze stoję na nogach... podobno lepsze niskie niż wysokie... trzymaj się,dasz radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też jestem niskociśnieniowcem i zupełnie nic mi się nie chce, a najgorzej jest rano wstać z łózka :-). Pobolewa mnie często głowa i robi mi się słabo 😞 ale najważniejsze, że mdłości minęły i zaczynam wreszcie mieć apetyt! aisak u mnie też brzuszka prawie nie widać więc cierpliwie musimy czekać aż urośnie 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niskie cisnienie rzeczywiscie jest strasznie meczace 😞 Dobrze, ze chociaz mozna wejsc na to forum i pogadac sobie 😁 Ponarzekać 😁 Jesli chodzi o brzuszek to u mnie widac jak nosze jakas dopasowana bluzke. Jakby bylo lato z pewnoscia bylo by ten brzuszek widac, teraz pod kurtka, ciezko cokolwiek dostrzec. Nie czuje jeszcze ruchow, zadnego bulgotania itd. Ale jak dotykam dol brzuszka wieczorami po prawej stronie, to czuje cos dziwnego. Jakby dziecko sie obijalo 😁 Moja mama jednak mowi, ze to na pewno nie ruchy. Podobno (według niej) jak pierwszy raz poczuje sie ruchy, to od tego momentu jest ROWNA polowa ciazy 😁 Tylko policzyc i juz wie sie kiedy porod dokladnie wypadnie 😁 Podobno sie to sprawdza 😁 Tak samo jak strona po ktorej czuje sie pierwszy ruch - jak po lewej stronie, to bedzie chlopak, jak po prawej stronie , to dziewczynka! Dlatego z niecierpliwoscia oczekuje ruchow. Chce sie przekonac po ktorej stronie beda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca jest z tym,że jak poczuje się pierwsze ruchy to równe pół ciąży...ja poczułam w 14-15 tygodniu a urodziłam w 39 🤪 według tego powinnam urodzić w 28-30 tygodniu co przy zdrowej ciąży jest raczej niemożliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
No to wiadomo, ze trzeba patrzec na to z przymrużeniem oka 🙂 Ale co do tej strony brzuszka, to wierze w to, na prawde! 🙂 U mojej mamy i wszystkich ktorych pytalam sie to sprawdza 😁

u mnie nic się nie zgadzało 😁 nic a nic- termin według miesiączki z terminem z usg różnił się 4 tygodnie,urodziłam terminem usg...zachcianki na chłopczyka,brzuszek na chłopczyka,wszystkie kobiety miały u mnie (mama,babcia) małe brzuchy ja ogromne balonisko 😁 i wszystko cokolwiek by się nie chciało według oznak dopasować do mojej ciąży to się nie zgadzało 😁 nawet na ostatnim pobieraniu krwi w szpitalu pielęgniarka patrzy na mnie i pyta-"chłopczyk?" a ja na to,że dziewczynka,a ona że niemożliwe,bo takie brzuchy są na chłopczyka 🤪 jedyne co-wszystko mówiło,że chłopczyk,a ja podświadomie czułam dziewczynkę,usg bez wątpliwości wykazało dziewczynkę,a ja jak urodziłam to pierwsze moje hasło do położnej było takie-dziewczynka? a ona na to,że tak 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...