Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
trochę dziwna ta wiadomość od Eweliny
wiem ze oni tam w szpitalu nic nie mówią wszystko trzeba od nich wyciągać ale trzeba się też wszystkiego domagać ja dokładnie pytałam co biorę i na co i się dopominałam bo raz nawet zapomniały mi dać ten steryd w dupsko i w karcie wszystko jest napisane co się bierze
ja czytałam i od razu na necie sprawdzałam po co to i od czego
jak wychodziły skurcze na ktg to dawali mi kroplówę i po pół godz po skurczach ani śladu
NO SPY u mnie w szpitalu nie serwują chyba że w lżejszych przypadkach
a ten czop nic nie musi oznaczać, może zacząć odchodzić dwa tyg przed porodem zwłaszcza jeśli Ewelina ma rozwarcie także niech się nie martwi będzie dobrze

pewnie będą się ja starali utrzymać do 38 tc o ile żadnego zagrożenia dla maleństwa nie będzie... oby było wszystko dobrze 🙂
mnie też coś brzuch rozbolał jak na okres i jak nigdy 2 razy już w kiblu byłam, jak nie przejdzie do wieczora to No-spe Forte zapodam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja mam nie brać już no spy w ogóle

brzuch jako tako mnie nie boli tylko krocze , ale za to brzuch zajebiście twardy i ta Lena takie cuda wyprawia że szok

jeszcze z godzinkę i będę FREE postanowiłam że łazienkę jeszcze machnę skoro chodzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa i szwagierka ma właśnie wizytę i może pozna płeć bo to 18 tydzień- pewnie będzie chłopak
a że jest u mojego lekarz to przy okazji umówi mnie na wizytę bo po szpitalu nie mam terminu

i wczoraj znajoma, znajomej ....itd tzn ktoś tam urodziła dzidziusia nie wiem w którym miesiącu ale ważył 800g 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aaaaaa i szwagierka ma właśnie wizytę i może pozna płeć bo to 18 tydzień- pewnie będzie chłopak
a że jest u mojego lekarz to przy okazji umówi mnie na wizytę bo po szpitalu nie mam terminu

i wczoraj znajoma, znajomej ....itd tzn ktoś tam urodziła dzidziusia nie wiem w którym miesiącu ale ważył 800g 😮

o jej... to malusi. To moze urodzia przed 20 tyg. 😞
kurcze ja sie tylko modle zeby bylo wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aaaaaa i szwagierka ma właśnie wizytę i może pozna płeć bo to 18 tydzień- pewnie będzie chłopak
a że jest u mojego lekarz to przy okazji umówi mnie na wizytę bo po szpitalu nie mam terminu

i wczoraj znajoma, znajomej ....itd tzn ktoś tam urodziła dzidziusia nie wiem w którym miesiącu ale ważył 800g 😮


800gram 😮 malusienki ale dobrze ze urodzila zdrowego i przezyl bo ta waga to malutka strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aaaaaa i szwagierka ma właśnie wizytę i może pozna płeć bo to 18 tydzień- pewnie będzie chłopak
a że jest u mojego lekarz to przy okazji umówi mnie na wizytę bo po szpitalu nie mam terminu

i wczoraj znajoma, znajomej ....itd tzn ktoś tam urodziła dzidziusia nie wiem w którym miesiącu ale ważył 800g 😮

o jej... to malusi. To moze urodzia przed 20 tyg. 😞
kurcze ja sie tylko modle zeby bylo wszystko ok

przed 20 to raczej nie możliwe
najwcześniej urodzone dziecko które przeżyło jest z 22 tygodnia i ważyło ponad 500g
a moja w 20 tygodniu ważyła 350 g wiec to co się urodziło to obstawiam może 25-28 tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aaaaaa i szwagierka ma właśnie wizytę i może pozna płeć bo to 18 tydzień- pewnie będzie chłopak
a że jest u mojego lekarz to przy okazji umówi mnie na wizytę bo po szpitalu nie mam terminu

i wczoraj znajoma, znajomej ....itd tzn ktoś tam urodziła dzidziusia nie wiem w którym miesiącu ale ważył 800g 😮


800gram 😮 malusienki ale dobrze ze urodzila zdrowego i przezyl bo ta waga to malutka strasznie

tzn ona urodziła go 2 tygodnie temu i ona jest już w domu a bejbik w szpitalu specjalistycznym w Lublinie i długa walka przed nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja tam nie jestem zazdrosna 🙃

bo masz takiego męża jakiego masz i często wychodzie albo przynajmniej wychodziliście(przed zapyleniem) razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja tam nie jestem zazdrosna 🙃

bo masz takiego męża jakiego masz i często wychodzie albo przynajmniej wychodziliście(przed zapyleniem) razem

a co ma do tego wychodzenie? 😮

kurde no bo ja jej zazdroszczę WYJŚCIA!!!!!!!!!!!!!!! wyjścia do kina czyli randki z mężem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja tam nie jestem zazdrosna 🙃

bo masz takiego męża jakiego masz i często wychodzie albo przynajmniej wychodziliście(przed zapyleniem) razem

a co ma do tego wychodzenie? 😮

kurde no bo ja jej zazdroszczę WYJŚCIA!!!!!!!!!!!!!!! wyjścia do kina czyli randki z mężem

mi to się nie chce w tym stanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bożeee Andziucha wyświetla się w wynikach w Google dla 35 tc na 8 stronie 🤪

http://www.google.pl/images?q=35+tydzie%C5%84+ci%C4%85%C5%BCy&hl=pl&client=firefox-a&hs=jM1&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivns&source=lnms&tbs=isch:1&ei=vJp3TdQZyLKEB46EgY0H&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBUQ_AUoAQ&biw=1280&bih=610
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...