Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

justiks, pewnie ze tak 😉 🙂
pisze jedna ręką, na drugiej śpi Gad 😁 😁 🥴 🥴

Ola, tu nie chodzi nawet o kasę, jak na takiego lekarza to nie jest dużo.
chce tylko zrobić to usg i z nim pojadę do ozimka. zresztą i tak pojade i tak 🙂
tylko wiesz czego sie boje? ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
ze Ozimek mi powie: ale czego pani chce, dziecko zdrowe tylko noszenia nauczone.
ale nie dowiem sie jak nie pójdę.





i nie wiem jak Wy możecie mieć noce STOSUNKOWE 😉 mając łózeczko obok 😮 😮 😮

nas dzisiaj Witold wysmiał przez sen 😁 😁

czy któras kupiła juz moze mate edukacyjna i moze cos polecic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo
Ja juz wysprzatałam cały domek 🙂uf zjadłam sniadanko, poczytała co u was a moje dziecie spi 🙂
potem na zakupki jak Daniel wróci, i potem chyba do rodziców(bo komp im Daniel ma naprawic) albo trawnik kosic bo zarósł nam:P
i taki dzien przede mna 🙂
poszłam glodno spac bo malo jem niestety apetyt to ja mam duzy... ☺️
2 tyg po porodzie nic nie mogłam przelknąć a teraz moge ale chce schudnąć 🤢
Vanessa obudziła sie o 23, 2 i 5 na karmienie czyli standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
witam dziewczyny ja z takim malym pytankiem czy moge sie dolaczyc bo mi wszystkie dziewczyny na mamusie uciekly 🙂


no jasne 🙂
a to tam jak inna w innym miesiącu ur. to juz nie można ze sobą gadać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
🙂hej 🙂
ja tez pisze jedna reka a gadzina sobie wisi na drugiej;p zauwazylam ze lubi jak jj lepek tak luzno wisi,wlasnie dojrzala cos na suficie dziba zrobila i sie lampi 😁
A mam pytano,Wasze dziciaszki jak placza to maja lzy??????????


moja nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojej też się oczka tylko "pocą".
Dorka - ja na pneumokoki i rotawirusy miałam szczepienie w jednym dniu (rotawirusy to szczepionka do picia i bardzo małej smakowała) no i było to tydzień po tych szczepieniach skojarzonych. Na pneumokoki są 4 dawki a na rotawirusy 2 - przy czy rota muszą być obie wykonane do 6 miesiąca życia jak szczepisz małą teraz.
Justiks - witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
wiola odnosnie mojej diety to wczoraj sie zwazylam bo nie wytrzymałam i w ciagu 6 dni schudlam 2,5 kg 🙂


No to pięknie - gratulacje.
Jak się trzymasz to polecam tą stronę i przepisy z niej :http://www.dieta-dukan.pl
A na śniadanie zawsze wcinam placki otrębowe z cynamonem 🙂 Mniam pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
wróciłam musiałam na sygnale zawieść Pawła ciężarną siostrę do okulisty bo ma uszkodzenie rogówki tęczówki i chyba w ogóle wszystkiego więc zaliczyłam tzw miasto
Kasia a smoczek no cóż normalny NUKA najmniejszy więc nie wiem czemu ona tak wygląda a ja właśnie ze smoczkiem ją lubię jak się nim delektuje 🤪
nie mam co robić bo wczoraj wszystko zrobiłam więc wynoszę Leniuszkę na dwór i nie wiem co pocznę ze sobą
może dziadkowi ANTKOWI ciasto upiekę bo ma jutro imprezę imieninową albo może odpuszczę bo szkoda żeby się składniki zmarnowały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
wiola odnosnie mojej diety to wczoraj sie zwazylam bo nie wytrzymałam i w ciagu 6 dni schudlam 2,5 kg 🙂


No to pięknie - gratulacje.
Jak się trzymasz to polecam tą stronę i przepisy z niej :http://www.dieta-dukan.pl
A na śniadanie zawsze wcinam placki otrębowe z cynamonem 🙂 Mniam pycha 🙂


a jak to jest z faza II dodaje sie warzywa czy je sie naprzemiennie jeden dzien z warzywami drugi bez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃

Moje dziecię nie ma asymetrii 🙃 🙃 🙃

To co u niej widać to pozostałość fizjologiczna po ułożeniu w brzuchu bo jak pani neurolog stwierdziła "człowiek jest długi" i jakoś się zmieścić musiał.. Nie muszę jej rehabilitować, wystarczy 3 razy dziennie po 5 min leżenie na brzuszku bo główkę słabo trzyma i regulować ją jak leży żeby była symetryczna, główka też prosta i ładna - nie ma skrzywień ani zniekształceń.
Ale się cieszę

Justiks witam

Kasia - nie bój się że Ozimek tak CI powie, zresztą jak go poznasz to zobaczysz sama - to taki pan elegancik przystojniak 😉 i profesjonalista 😎 Z drugiej strony wolę żeby Ci powiedział że to od noszenia niż stwierdził że to ta choroba na p... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Hejoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃

Moje dziecię nie ma asymetrii 🙃 🙃 🙃

To co u niej widać to pozostałość fizjologiczna po ułożeniu w brzuchu bo jak pani neurolog stwierdziła "człowiek jest długi" i jakoś się zmieścić musiał.. Nie muszę jej rehabilitować, wystarczy 3 razy dziennie po 5 min leżenie na brzuszku bo główkę słabo trzyma i regulować ją jak leży żeby była symetryczna, główka też prosta i ładna - nie ma skrzywień ani zniekształceń.
Ale się cieszę

Justiks witam

Kasia - nie bój się że Ozimek tak CI powie, zresztą jak go poznasz to zobaczysz sama - to taki pan elegancik przystojniak 😉 i profesjonalista 😎 Z drugiej strony wolę żeby Ci powiedział że to od noszenia niż stwierdził że to ta choroba na p... 🤨


witam witam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...