Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem i wreszcie nadrobilam..
moj M dzisiaj rano zrobil nam niespodzianke i przyjechal 🙂 bylismy w ZOO, deszcz nas zlał, ale milo spedzilismy dzien 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Kacperka, Julka i Vanessy 😘
Fryta mnie też się podoba nowy kolorek 🙂 z reszta ładnemu to we wszystkim ładnie 😜
Kama śliczne fotki ze ślubu, pięknie wyglądaliście 🙂 ja kiedys śmiałam stwierdzic, ze Kacper do CIebie podobny, jak to czysty tatus jest 😜
Nina fotki przepiękne, a Vanesia słodki cukiereczek 😘
ja piorę ubranka małego w Loveli lub Dzidziusiu 🙂
to by było chyba na tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Kurde nie umiem Wam tego wytlumaczyc.
Naciagał takie kable na taki duzy wałek wielkosci 2 m i korba mu z rak wyleciala i powinna sie zalaczyc blokada,ale pech chcial ze nie zadziałalo i na rece mu spadl ten zwoj kabli no i ma rece spuchniete czuje 3 palce;/ Ja nie wiem co to bedzie jak to cos powaznego bede musiala do roboty isc;/
Jutro o 13 ma samolot do Pl a na 17 ma wizyte u chirurga 😞
Biedny nawet sam skarpetek nie moze sobie zdjac 😞 😞 😞

A tam żadnego lekarza nie było? Nie zrobili mu prześwietlenia tej ręki? 😮
Tyle czasu biedak będzie cierpiał? 😲
Matko jedyna 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ja od poczatku karmilam mieszanie wiec maly sie nauczyl ja w nocy podaje cycusia a w dzien to na zmiane, tylko ja lwansie mam taki problem ze nie wiem czy sie najada bo mleka mm wypija 120ml a tu dziewczyny pisza ze po 200 😮 moze moje dziecko gloduje, nie mowiac ze po tych 120 mu sie jeszcze ulewa


no widzisz mamy ten sam problem i tez nie wiemczy ona sie najada a tez boje sie jej przekarmic.
Czyli tak dajesz [[ierś a potem 120ml jeszcze czy jak to wygląda u Ciebie?

Co Ty z tym przekarmianiem? Moja jak się najada to odpycha butelkę i więcej nie zje - nie bój się nie zje więcej niż może 😉

Raczek - to że mu się ulewa nie znaczy że się najadł tylko pewnie ma mały refluks tak jak moja i inne dzieciaczki 🙂

ja wiem kochana ale on poprostu tez iwcej nie wypija, a patrzac na reszte to malo jest

Każde dziecię jest inne i ma inne potrzeby, najważniejsze, żeby prawidłowo przybierał a o resztę się nie martw 🙂

poza tym 200 ml to je Krzysiu, ktory jest o prawie miesiac starszy od Julka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Kurde nie umiem Wam tego wytlumaczyc.
Naciagał takie kable na taki duzy wałek wielkosci 2 m i korba mu z rak wyleciala i powinna sie zalaczyc blokada,ale pech chcial ze nie zadziałalo i na rece mu spadl ten zwoj kabli no i ma rece spuchniete czuje 3 palce;/ Ja nie wiem co to bedzie jak to cos powaznego bede musiala do roboty isc;/
Jutro o 13 ma samolot do Pl a na 17 ma wizyte u chirurga 😞
Biedny nawet sam skarpetek nie moze sobie zdjac 😞 😞 😞

A tam żadnego lekarza nie było? Nie zrobili mu prześwietlenia tej ręki? 😮
Tyle czasu biedak będzie cierpiał? 😲
Matko jedyna 🤔


no niestety nic mu nie zrobili bo nie ma tam ubezpieczenia tylko ma takie jaby byl umirajacy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Wam tłumacze o co mi chodzi z tym przekarmieniem.
bratanek Daniela jest 4m starszy od Nesi 1 miesiac niedowaga 2 miesiąc juz ok 3 miesiac Antoś stał sie gruby! bo dawali mu jedzenia a on praktycznie w ogóle nie mówił nie czyli jadł ile dostał sums sumarum dalej je bez zachamowań az w koncu musza oni mu wydzielać dostaje butle mleka i koniec jak mu daja obiadek to jak zje cały wielki słoik to jest straszny placz ze to juz koniec nie chce tu wklejac jego zdjęcia jak wygląda bo kocham tego dzieciaczka nie chce sie nasmiewac z niego 😞 ale jest u mnie fotach na facebooku albo na ich stronie duda.pro wygląda jak mały ludwiczek a moja malutka tez jakby nie miała dna wiec chyba musze to kontrolować ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Kurde nie umiem Wam tego wytlumaczyc.
Naciagał takie kable na taki duzy wałek wielkosci 2 m i korba mu z rak wyleciala i powinna sie zalaczyc blokada,ale pech chcial ze nie zadziałalo i na rece mu spadl ten zwoj kabli no i ma rece spuchniete czuje 3 palce;/ Ja nie wiem co to bedzie jak to cos powaznego bede musiala do roboty isc;/
Jutro o 13 ma samolot do Pl a na 17 ma wizyte u chirurga 😞
Biedny nawet sam skarpetek nie moze sobie zdjac 😞 😞 😞

A tam żadnego lekarza nie było? Nie zrobili mu prześwietlenia tej ręki? 😮
Tyle czasu biedak będzie cierpiał? 😲
Matko jedyna 🤔


no niestety nic mu nie zrobili bo nie ma tam ubezpieczenia tylko ma takie jaby byl umirajacy;/

a w pracy nie jest ubiezpieczony? ojeej no to nieciekawie, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.. ale jak mu nie zrobili nawet zadnego przeswietlenia to odszkodowania nawet nie dostanie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tez nie je za duzo po 150 od święta zje 180 zazwyczaj tylko rano kaszki zjada tak duzo

Aneta super kolorek pasuje ci tylko zdjecie takie naświetlone i dokładnie nie widać Boziu co z tym twoim Karolem jak bedziesz cos wiedziala to daj znac czy wszystko ok i jak sytuacja wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Nina takiego małego dzięciątka nie da rady przekarmic moim zdaniem.. tak jak Ola pisze, jesli juz nie chce jesc, to odpycha butelke lub wypluwa smoczka i nie da się wmusic.. inaczej jesli chodzi o sloiczki, zupki.. trzeba uwazac tez, zeby nie rozepchac zoladka malucha kaszkami..


jestem tego samego zdania 🙂 ja daje tylko kaszke na śniadanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
co do przekamiania to dzieciczki teraz moga wydac nam sie grube ale moim zdaniem jak juz zaczna raczkowac, a pozniej chodzic to zgubia te kg teraz nie maja za duzego pola do chudniecia 😜
dokladnie !! tak jest z kazdym dzieciaczkiem, jak zaczna chodzic wszystko sie unormuje. Niemowlaki zawsze sa takie tlusciejsze 🙂 wiadomo nie wszystkie ale zazwyczaj tak to dziala. Wszystko znika jak dziecko zaczyna chodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...