Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja ide dzisiaj z kolezankami na impreze 🤪 Bozeee ze 100 lat nigdzie nie bylam 😁 ale i tak nie bede dlugo, przed pierwsza pobudka chce wrocic 😜

a Liweczka przesłodka 😘 ja juz niedlugo bede Wojtka w spacerowce wozila, bo gondola tez mala 😁 i dziekujemy za życzenia Kasiu 🙂

a moj Wojtek tez tak ubrany ''chodzi'' bo u nas zimnica, wczoraj i dzisiaj to jesien normalnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na chwilę, bo powiem Wam, że coś mnie kuźwa tchnęło na robotę i inne tam takie:

nie dość mi, że od 6 jestem na nogach i kiedy niektóre z Was wstawały to ja już szarlotkę studziłam 😜
żłobek widziałam raz jeszcze, podpisałam umowę i pozbyłam się 400 stów wpisowego ale jestem zadowolona, bo trafiłam własnie na moment usypiania dzieci: i powiem Wam, że dla mnie ta młoda dziewczyna, którą widzę trzeci raz i ZAAAAwsze jest uśmiechnięta a ma pod opieką 5 niemowlaków w wieku od 6 miesięcy do 10 miesięcy, to jakaś mega zawodniczka.
Bałam się chyba najbardziej tego jak tam będzie wyglądało usypianie a ona tylko myk myk wynosiła do sypialni jedno po drugim i po 3 minutach wróciła bo wszystkie już spały 😮 😮 😮

Pytam z szokiem jak to, przecież żadnego ryku nie słysze, nie nosiła, nie bujała 🤪 🤪??
a ona, że mieli tylko jedno dziecko które było nauczone noszenia do spania: i jeden dzień i się oduczyło ale dlatego, że po pierwsze: tak wymęczą dzieci zabawą, że te padają jak muchy, a po 2 działą efekt stada. Wiedziałyście coś takiego??? ja nie: że jak jedno śpi to reszta je naśladuje a że mają takiego Mikołajka co pada wszędzie i zawsze, to reszta za nim 😁 😁
byłam w pozytywnym szoku...
powiedziała mi, że teraz ma w swojej grupie z takich bardziej (?) absorbujących dzieci dwie dziewczynki: jedną musi głaskać po głowce, a drugiej wystarczy ,że ktoś koło niej stoi i też zasypia..

I miłe dla mego oka było, że kiedy poszłam na piętro podpisac umowę, zostawiłam jej Witka i wiecie co zastałam po pół godzinie? 😁 😁
Witka z piskami radości pełzającego na brzuchu ( robi obecnie żabki 😁 ) w kierunku dwojga dzieci dolegujących na kolanach owej Pani 😁 😁
i kiedy wzięłam go na ręce to aż się wyrywał do tych dzieci 😮 😮

więc jestem zadowolona z wyboru i myślę, że Witkowi będzie tam dobrze: 5-ro lepiących się do tej młodej dziewczyny dzieci, łażącej jej na kolanach, tulących się do pleców to chyba najlepsza rekomendacja: jeśli byłoby im źle albo nie ufałyby swojej opiekunce to chyba nie byłyby tak za nią..

do tego podjęłam dzisiaj mocne postanowienie i :
-zakupiłam karnet na basen, uwaga, w każdy wtorek o 6.15 RANO 🤪 🤪 🤪bedzie Kasia pływała
-zakupiłam karnet na siłownię: 3 razy w tygodniu do 15.00
-zakupiłam karnet na serię masaży brzucha
więc same widzicie: będzie mnie chyba mniej 😁 😁 dosłownie i w przenośni.

A teraz uciekam: zachciało mi się wykonywac jutrzejszej pracy: pranie wstawione i powieszone, łazienka sprzątnięta, podłogi pomyte a teraz sobie w szafkach kuchennych sprzątam i układam 🙂

A..i ja dzisiaj założyłam spacerówkę bo Witek nie mieści mi się już w gondolę ( wygląda mniej więcej tak jak Liweczka ) i był bardzo zadowolony 😁 😁 bo więcej widział i mimo, że miał maksymalnie na płask ( miałam nawet wrażenie że nogi ma wyżej od głowy 😁 ) to cały czas na łokciach wisiał oparty i oglądał świat 🙂 ale wydaje mi się tylko, że może mu być tam twardawo, choć oznak niewygody nie wykazywał.


dooobra..będę podglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój najwspanialszy na świecie teść, wygadał mojemu M, który obecnie jest w Norwegi, że remont trwa (gdzie był proszony, żeby nic nie mówić) jedyna rzecz, która mnie jakoś mobilizowała poszła się jebać za przeproszeniem. Wiem, że zrobił to celowo. JEBANA MENDA.

usypiając Majkę poraz 3 na noc, po schodach z gracją słonia wdrapała się prababcia zapytać czy mała już śpi, budząc ją tym samym (już odlatywała) - kolejne 20 minut usypiania.
po odłożeniu małej do łóżeczka o 21 zaczęły bić kurwa dzwony od kościoła (mieszkam dwa kroki od tejże instytucji) co spowodowało ryk mojego dziecia, 7 minut usypiania.

KURWA JEGO JEBANA MAĆ.

tyle, dobranoc 😘

ps. adminie, nie usuwaj mi konta za słownictwo. przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, jakby admin miał za takie słownictwo usuwać konta albo bana na IP dawać, to ja bym pierwsza już stąd wyleciała 🥴 🥴 🥴

no usypiania nie zazdroszczę, ale wiesz co ??
Masz jeszcze JEDNĄ niespodziankę: zaplanuj sobie wizytę u fryzjera na dwa dni przed przyjazdem M, żeby Twój jebany za przeproszeniem teściu się nie wygadał.
A zresztą.. dla M sam powrót do Ciebie i Mai jest nagrodą.. 😉

i mówię Ci ( Może Dorka mnie poprze ) oducz usypiania na rękach moją książkową metodą !! ja po dwóch tygodniach mogę powiedzieć: udało się !!! 🙃 🙃 🙃 za kilka miesięcy to ci ręce poodpadają..
a dziecko jak samo zaśnie to i mocniej Ci będzie spała i jej żadne dzwony i inne fanfary nie obudzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwierz mi Kasiu, oduczę ją wszystkich złych nawyków.
Jednak dopiero jak wyprowadzę się na swoje (czyt. przed świętami bożego narodzenia)
Tutaj nie mogę wychowywać swojego dziecka, czy oduczać zasypiania ją na rękach,
bo to wiąże się z wyciem. Moja mama się wścieka jak Majka płacze, robi mi awantury..
smutne ale prawdziwe, na razie dali mi do zrozumienia, że póki mieszkam z nimi, to oni
wychowują moje dziecko. Chore, co? Mam książkę Tracy Hogg, przeczytaną od deski
do deski. Nie będę tu na razie robić dzieciu wodę z mózgu, że raz zasypia tak, a raz tak,
czy to, czy tamto.. Moja matka będzie mnie miała wtedy za zwyrodnialca bez uczuć.
Na szczęście jeszcze trochę i będziemy na swoim.

A jeśli chodzi o mojego teścia, to on już taki jest. Nikt nie może mieć lepiej w życiu niż on.
Nawet jego syn. To strasznie przykre, żeby własne dziecko tak traktować i żeby M.
mówił, że w swoim domu nie czuje się jak w domu. Nie mówię tu teraz o tym remoncie,
ale miał dużo innych poważniejszych nieprzyjemności. ten typ tak ma. wąsaty typ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też KURWA jestem 🤢
Dosyć że mam mega rozwolnienie, rumień na wysokości łokcia po ugryzieniu jakiegoś chujstwa o średnicy 5 cm, zajebiście obfity okres i ból brzucha to KURWA po wyjściu z wanny zalałam tą obfitością podłogę w łazience i poczułam się jak w pierwszym dniu połogu.
I dupa mnie po sraczce boli jakby mi ktoś zrobił jesień średniowiecza. I chyba pójdę spać bo się wkurwiłam na Kasię K. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.

Ja pierdole od kilku dni was próbuje nadrobić i dopiero dzisiaj mi się udało po 3 godzinach czytania. Nosz kurwa mać. Jak zacznę pracować to ni chuja już nie będe wiedziała co się u was dzieje 😞 A ostatnio wieeeeele się działo. Ja się do sprawy wrześniówki nie odniosę bo już wszystko w tym temacie zostało powiedziane ale mój T. jak to poczytał to takimi kurwami poleciał że szok - a facet więc moją reakcję możecie sobie tylko wyobrazić.


Anyway - u mnie wielka bieganina - średnio codziennie jestem na jakieś rozmowie kwalifikacyjnej. W sobotę nad morze jedziemy a jeszcze do tego mała ma kiepskie wyniki z morfologii i moczu i musze je jutro skonsultować z lekarzem 😞 😞 😞 Ehhh


Co do śpiworka to ja mam taki jak któraś opisywała - w kształcie gruszki na ramiączkach i mała w nim czuje się super chociaż śpi tak jak Lenka od Oli. Ale ja kupiłam rozmiar dla dzieci w wieku od 6 do 12 miesięcy więc ma mnóstwo miejsca.

Kurka tyle miałam napisać a połowę zapomniałam 🥴

Co do mleka to ja zacznę podawać 2 dopiero od następnego miesiąca. Ale moja już wiele nowych rzeczy popróbowała i nic jej nie jest.

Poduszki używałam a teraz już nie bo Laura w ostatnim czasie używała jej wyłącznie do cyckania więc lepiej było bez poduszki (chociaz była płaska jak naleśnik). Używam jej tylko w wózku.

No i chyba tyle. Jestem na antybiotykach bo mi ząb napierdala i ogólnie jakaś taka jestem z dupy wzięta i też sobie ostatnio test robiłam bo miałam poranne mdłości i czułam się tak jak na początku ciąży ale na szczęście wyszedł negatywny.

Dobrej nocki kochane.

PS. Dzięki Ola że o mnie pamiętasz - jako jedyna (tutaj się sfochowałam).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja też KURWA jestem 🤢
Dosyć że mam mega rozwolnienie, rumień na wysokości łokcia po ugryzieniu jakiegoś chujstwa o średnicy 5 cm, zajebiście obfity okres i ból brzucha to KURWA po wyjściu z wanny zalałam tą obfitością podłogę w łazience i poczułam się jak w pierwszym dniu połogu.
I dupa mnie po sraczce boli jakby mi ktoś zrobił jesień średniowiecza. I chyba pójdę spać bo się wkurwiłam na Kasię K. 🤢


A co ci Kasieńka zrobiła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ja też KURWA jestem 🤢
Dosyć że mam mega rozwolnienie, rumień na wysokości łokcia po ugryzieniu jakiegoś chujstwa o średnicy 5 cm, zajebiście obfity okres i ból brzucha to KURWA po wyjściu z wanny zalałam tą obfitością podłogę w łazience i poczułam się jak w pierwszym dniu połogu.
I dupa mnie po sraczce boli jakby mi ktoś zrobił jesień średniowiecza. I chyba pójdę spać bo się wkurwiłam na Kasię K. 🤢


A co ci Kasieńka zrobiła?

idzie na basen i na siłownię i na masaże i będzie jej połowę mniej a ja też bym chciała chodzić a mój mąż nie chce wieczorem z dzieckiem zostać.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ja też KURWA jestem 🤢
Dosyć że mam mega rozwolnienie, rumień na wysokości łokcia po ugryzieniu jakiegoś chujstwa o średnicy 5 cm, zajebiście obfity okres i ból brzucha to KURWA po wyjściu z wanny zalałam tą obfitością podłogę w łazience i poczułam się jak w pierwszym dniu połogu.
I dupa mnie po sraczce boli jakby mi ktoś zrobił jesień średniowiecza. I chyba pójdę spać bo się wkurwiłam na Kasię K. 🤢


A co ci Kasieńka zrobiła?

idzie na basen i na siłownię i na masaże i będzie jej połowę mniej a ja też bym chciała chodzić a mój mąż nie chce wieczorem z dzieckiem zostać.... 😁


mój jeszcze nie wie, że zostanie 😁 😁
ale chuj mnie to obchodzi, jak chce mnie szczupłej to niech się poudziela 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Wiola udanego wypoczynku 😉))


Ola, no to wkurwię cię jeszcze bardziej: zastanawiam się nad jakimś rodzajem aerobiku: mam zresztą jakieś 300 m od domu taki fitness przy szkole i mają zajęcia o 21. Położę dziecię spać i mogę iść 🙂

muszę w dwa miesiące zrzucić 15 kg, nie ma chuja we wsi zeby mi się nie udało 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...