Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
marinka napisał(a):
Anglika, gdyby cokolwiek powiedzial , dalabym mu 2 latka spokojnie 🙂 Nie ma babci 🙂

☺️

😮 Ale on rośnie, matko jaki chłop duży 🙂

dzis robilam przeglad jego ubranek polowy nie zdarzyl ubrac bo za male 😮 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angelika!!! jaki blondyn z Fabiana!!! i na pewno zeby dodzaja mu powagi, w sensie wieku!!! w zyciu bym nie powiedziala ze w tym samym wieku jest co moja Nelka 🙂 taki powazny chlopczyk i te wloski 🙂 super 🙂

A Nela??? o jedzeniu nie chce mi sie gadac, mleko pije, jogurcik tez zje zazwyczaj co dzien jeden w sumie jej wcisne i owocki jakies. Poza tym zjada szyneczke w kawalkachi ser zolty jak jej dam do raczki. Z lyczecki nie chce. jak wstanie to idziemy na wazenie wlasnie. Aha, i jestesmy odeslane do kliniki zywienia i wzrostu, choc sama nie wiem po co bo jak sie na nia patrzy to ona wyglada wporzadku i nie wiem jak by nam tam ewentualnie mogli pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
a wloski rzeczywiscie jej rosna ostatnio pieknie, ale w to wakurat nigdy nei watpilam 🙂 z polowa afrykanskich genow nie moze byc lysinka dlugo 🙂 🙂

Później pewnie będzie meksyk z czesaniem co? 🤔


ciekawa jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no znajoma juz sie zaoferowala ze jej bedzie plotla warkocze co kilka dni 🙂 a tak w ogole jak ja sie nie naucze i cardy nie bedzie mogla, to bedzie mnie to slono kosztowac..... zobaczymy co to bedzie....


Ojej 🙂

Moja Anielka ma swoja toaletke i ma pelno w nim korali, opasek i gumek , spinek i zawsze rano mi przychodzi po toalecie poranej i robie jej cos 🙂 Ona przynosi gumeczke na jaka ma ochote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi pięknie napisałaś, ja też nie raz mam łezki w oczach jak mnie chłopcy wzruszą.

Marinka bardzo ładnie wyglądasz 🙂

Gabryś też śpi w pajacach i najbardziej lubię te bez stópek ale w dzień go nie przebieram do spania i zasypia w rajstopkach lub spodenkach. Przebierać go muszę codziennie albo i 2 razy dziennie bo się ostatnio brudzi strasznie. A ubranka mi siostra w Szkocji kupuje Nexta, Zary, River Island głównie ale jak mi coś trzeba to szukam na allegro i używane też można kupić jak nowe. Ostatnio mu kupiłam 3 bluzeczki żeby miał po domu bo takich nowych to mi szkoda zakładać bo jak wspomniałam to brudasek. Nauczył się wreszcie sam jeść tzn. daję mu do rączki banana, marchewkę ugotowaną, biszkopta i je ale się tym cały ubrudzi.

A ja mieszkam w dosyć starym nieocieplonym domu ale od słonecznej strony i teraz są 24 stopnie prawie, nad ranem spada maks. do 19. I nie wychodzę na dwór bo jest -15 ale otwieram okno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka tez widze na kolanach spedza czas 🙂 Jaka zaintrygowana smakiem cytryny, niby kwasnie, troche niet, ale jednak wcina 🙂 🙂 Moja z trzymania sie na kolanach ostatnio sama zaczela kucac bez pomocy rak, i kilka razy juz nawet sama wstala do pionu z tej pozycji 🙂

Lenka slicznotka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Lenka tez widze na kolanach spedza czas 🙂 Jaka zaintrygowana smakiem cytryny, niby kwasnie, troche niet, ale jednak wcina 🙂 🙂 Moja z trzymania sie na kolanach ostatnio sama zaczela kucac bez pomocy rak, i kilka razy juz nawet sama wstala do pionu z tej pozycji 🙂

Lenka slicznotka 🙂 🙂

dzięki Dagi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...