Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Jak nie urok to sraczka a ja potrzebuję spokoju tylko spokoju niczego więcej

co tym razem się stało?

NIC PO PROSTU CZASEM CZEGOŚ NIE OGARNIAM I WYDAJE MI SIĘ ŻE ZA DUŻO NA MNIE SPADA
idę zaraz do wanniory ale jak ja nie lubię się golić matko, tyle czasu.............................
i gdzie ta Tyska co pomoc oferowała???
a Wy co tam działacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Jak nie urok to sraczka a ja potrzebuję spokoju tylko spokoju niczego więcej

co tym razem się stało?

NIC PO PROSTU CZASEM CZEGOŚ NIE OGARNIAM I WYDAJE MI SIĘ ŻE ZA DUŻO NA MNIE SPADA
idę zaraz do wanniory ale jak ja nie lubię się golić matko, tyle czasu.............................
i gdzie ta Tyska co pomoc oferowała???
a Wy co tam działacie???

co znów spadło na Ciebie? 🥴 ja lezę bo mnie mdli, a mąż? Cóż on może robić? No co? Standard - gra w F1 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda Ty masz jakieś rodzeństwo?

wiem pewnie sobie myślisz ze jestem rozkapryszoną jedynaczką no i w sumie masz rację
mam siostrę 7 lat starszą i o to zawsze będziemy miały pretensje do rodziców bo ta różnica naszym zdaniem jest za duża, nigdy nie potrafiłyśmy się dogadać
po prostu dzieli nas PRZEPAŚĆ
a tam zbaczając z tematu to ja chyba musze bank obrabować bo innej opcji na przeżycie teraz nie widzę , znajdzie się jakaś wspólniczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
przeczytalam te 30 stron co nasmarowalyscie jak mnie nie bylo 😉 ja dzisiaj kupilam dla malego kilka par skarpetek i takie trampki slodkie, a jutro jedziemy z Moim i tesciowa gdzies do hurtowni, to wiecej pokupujemy 🙂

ty tam tak nie szalej spokojne
masz oklaska przynajmniej Tobie zdążyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki wróciłam w końcu 🙂 zaraz będę czytać co pisałyście dziś. Byłam w szkole rodzenia byłam na wizycie było super 🙂 mój lekarz i położna podkreślali bardzo jedną rzecz baaardzo aż mie to dziwiło ze tak na tonaciskaja położna w szkole rodzenia mówiła żeby kończnie liczyć ruchy dziecka że jeśli w cigu godziny jest mniej niż 5 razy to trzeba jak najszybciej jechać na pogotowie. Bo mówi że kiedyś tak nie było a teraz strasznie dużo jest umarłych płodów strasznie duzo.potem poszłam na wizyte i lekarz mi mówi słuchaj jesteś w 27 tygoidniu ciązy to co teraz jest bardzo ważne to liczyć ruchy płodu jęśli czujesz ze jest ich jakoś mało położysz się i zacznie się dzidzi ruszać a uliczysz mniej jak 5 to dzwon od razu do mnie ja ciebie będę zaraz badał najlepiej jak się wyczówa 10 ruchów. no i nie patrzeć na to jak dziecko śpi i się nie rusza tylko wtedy gdy wiemy ze nie śpi. Też musze zrobic badanie glukozy 75 bo mówi ze 50 bez sensu bo potem znów trzeba będzie powtarzac. 15 lutego mam wizyte i poetm usg. Aha w naszym szpitalu rodzi bardzo dużo kobiet z całej polski 🙂 Nie muszę się godzić na szzczepionke itp. na porodówce jeśteśmy sami (sala jednoosobowa) itp. z wielką ulgą wyszłam z tej szkoły rodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha w kóncu kupiłam ubranka 🙂 spiochy takie wiecie na ramiączka i do tego kaftanik i koszulka tego mam najwięcej rozpinane w kroku oczywiście. a położna radzi mi dokupic śpiochy takie te spodnie se stopami 🙂 i do tego body i koniec. Mówiła zebym kupiła te wielkie podpaski i majtki jednorazowe 🙂 tez wam kazali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha w kóncu kupiłam ubranka 🙂 spiochy takie wiecie na ramiączka i do tego kaftanik i koszulka tego mam najwięcej rozpinane w kroku oczywiście. a położna radzi mi dokupic śpiochy takie te spodnie se stopami 🙂 i do tego body i koniec. Mówiła zebym kupiła te wielkie podpaski i majtki jednorazowe 🙂 tez wam kazali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
aha w kóncu kupiłam ubranka 🙂 spiochy takie wiecie na ramiączka i do tego kaftanik i koszulka tego mam najwięcej rozpinane w kroku oczywiście. a położna radzi mi dokupic śpiochy takie te spodnie se stopami 🙂 i do tego body i koniec. Mówiła zebym kupiła te wielkie podpaski i majtki jednorazowe 🙂 tez wam kazali?
Mi kolezanka mowila zebym je kupila, ale u nas w szpitalu nie mozna nosic zadnych majtek po porodzie.. no chyba ze sie cos zmienilo przez te 3 lata od kiedy ona rodzila.. ale mowila zeby kupic bo jak nie ma obchodu to wszystkie ubieraly. Wiec ja kupie 🙂 A podpaski wielkie to maja na miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
aha w kóncu kupiłam ubranka 🙂 spiochy takie wiecie na ramiączka i do tego kaftanik i koszulka tego mam najwięcej rozpinane w kroku oczywiście. a położna radzi mi dokupic śpiochy takie te spodnie se stopami 🙂 i do tego body i koniec. Mówiła zebym kupiła te wielkie podpaski i majtki jednorazowe 🙂 tez wam kazali?

tak, nam też mówiła o podpaskach, nawet mam na rozpisce ze szpitala jakie mam kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
tyminka napisał(a):
aha w kóncu kupiłam ubranka 🙂 spiochy takie wiecie na ramiączka i do tego kaftanik i koszulka tego mam najwięcej rozpinane w kroku oczywiście. a położna radzi mi dokupic śpiochy takie te spodnie se stopami 🙂 i do tego body i koniec. Mówiła zebym kupiła te wielkie podpaski i majtki jednorazowe 🙂 tez wam kazali?
Mi kolezanka mowila zebym je kupila, ale u nas w szpitalu nie mozna nosic zadnych majtek po porodzie.. no chyba ze sie cos zmienilo przez te 3 lata od kiedy ona rodzila.. ale mowila zeby kupic bo jak nie ma obchodu to wszystkie ubieraly. Wiec ja kupie 🙂 A podpaski wielkie to maja na miejscu 🙂

Tyska tu chodzi o takie majtki poporodowe specjalne bo Ci ta pielucha wyleci z kroku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...