Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia - zgodnie z sms'em spotkanie jak najbardziej aktualne, pogoda jak dla mnie ok - spotkanie może nam zepsuć jedynie deszcz 🙃

Tyska - wsiadaj w pociąg - 4h i będziesz z nami 😜
A co do spotkania w sierpniu to dlaczego zostałam obarczona wyznaczeniem daty? 😮 Przecież nie tylko ja na nim będę, mi ta data tj. 20 sierpnia pasuje, niech się reszta wypowie i jak im pasuje to gitara

Ja już mam wszystko na obiad gotowe, nawet schabowe potłuczone, łazienka sprzątnięta, kuchnia też, jeszcze mam prasowanie i mycie podłóg..

Do później.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry kobitki 😉
Wiola nie potrzebnie weszłam na YT i sobie wyszukałam rehabilitacje Vojty, masakra ja tam nie wytrzymam nerwowo, boziu ona na pewno bedzie tak płakać, bankowo bede z nią wyła 😞
niesamowicie sie boję, tym bardziej ze ide sama bo mąz w pracy 😞 🥴
Acha co do spotkania to ja powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie strzelić takiej trasy z Liwką poważnie 🥴 zobaczymy jak to sie wszystko poukłada moze do 20 sierpnia będzie lepiej 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
TYSKA mi 20 pasuje ale mnie i tak nie będzie 😞

Boziu co ja dziś przeszłam, szkoda słów 😞
co sie stalo Matyldus??


uprawiałam seks ☺️


chyba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
TYSKA mi 20 pasuje ale mnie i tak nie będzie 😞

Boziu co ja dziś przeszłam, szkoda słów 😞
co sie stalo Matyldus??


uprawiałam seks ☺️


chyba 😮
🤪 🤪 🤪 🤪 A NIE MOWILAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
TYSKA mi 20 pasuje ale mnie i tak nie będzie 😞

Boziu co ja dziś przeszłam, szkoda słów 😞
co sie stalo Matyldus??


uprawiałam seks ☺️


chyba 😮


JAK TO "CHYBA"?

Dzień dobry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
TYSKA mi 20 pasuje ale mnie i tak nie będzie 😞

Boziu co ja dziś przeszłam, szkoda słów 😞
co sie stalo Matyldus??


uprawiałam seks ☺️


chyba 😮
🤪 🤪 🤪 🤪 A NIE MOWILAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oj tam j tam
mimo wszystko stwierdziłam że mówiąc ciągle NIE to tak na prawdę karzę siebie więc raz kozie śmierć

przysięgam powtórki nie będzie matko kochana jak mnie to pieruńsko bolało - to było gorsze od porodu
teraz chodzę jak kaczka i na dupie usiąść nie mogę, no jak po porodzie serio
brrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej szperałam po wątkach bo czegoś szukam i nie mogę znaleźć ale mniejsza z tym zobaczcie co znalazłam najpierw wkleję a potem dam linka
to info od naszej koleżanki która czasem kiedyś dawno dawno z nami pisała
Ola pamiętasz Agusiaaa 😁


Witam chciałam wam powiedzieć że 15 kwietnia o 19.35 urodziłam Emilkę przez cesarskie cięcie. Ważyła 2930 i mierzyła 51 cm. Zachłysnęła mi się wodami i parę dni wymiotowała i w uszku miała wody i się dusiła i miała rurką odciągany nosek. Ale po tygodniu wszystko wróciło do normy i wróciłyśmy do domku. Dziś Emilka ma 2 miesiące i 1 tydzień

Mam pytanie a zarazem prośbę czy to konto można usunąć?? A jak bym się zarejestrowała jeszcze raz bo mam inny e mail.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loooo Matylduś szalenstwo,a tacy pokloceni byliscie 😁 A dupa to czemu boli 🤪 🤪 🤪????????P.zadowolony??:P

He
Co do gapienia sie w TV to moje dziecie też sie juz gapi,oczywiscie nie pozwalam jej ;p co by mi slepa nie bytla jak jej matka!!!!!Kurwa moja wada wzroku coraz bardziej sie pogarsza;/ A w takie goraczki nie bede chodzila w brylach bo nos mi sie poci,zamowilam sobie soczewki jednodniowe wczesniej nosilam miesieczne ale wiecznie zapominalam plyn zmieniac itp...Bo ja niedlugo to swojego dziecka widziec nie bede,jak mi ktos na ulicy z daleka mowi Czesc to ja poprostu odpowiadam ale chuj nie wiem komu 😮

Pola wali takie smierdzace baki ze koniec!!!!!! 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta to jest CHUJ !! !! Ja mam soczewki non stop i tak jestem slepa 🤔to ja juz nie wiem.. normalnie nie poznaje ludzi na ulicy a jak juz zapdnie zmrok to katastrofa.. tak mi wstyd przechodzic obok kogos i gapic sie strasznie czy znam czy nie.. jak jestemz D. to prosze go by mi mowil czy mowic czy nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej szperałam po wątkach bo czegoś szukam i nie mogę znaleźć ale mniejsza z tym zobaczcie co znalazłam najpierw wkleję a potem dam linka
to info od naszej koleżanki która czasem kiedyś dawno dawno z nami pisała
Ola pamiętasz Agusiaaa 😁


Witam chciałam wam powiedzieć że 15 kwietnia o 19.35 urodziłam Emilkę przez cesarskie cięcie. Ważyła 2930 i mierzyła 51 cm. Zachłysnęła mi się wodami i parę dni wymiotowała i w uszku miała wody i się dusiła i miała rurką odciągany nosek. Ale po tygodniu wszystko wróciło do normy i wróciłyśmy do domku. Dziś Emilka ma 2 miesiące i 1 tydzień

Mam pytanie a zarazem prośbę czy to konto można usunąć?? A jak bym się zarejestrowała jeszcze raz bo mam inny e mail.

Aaaaaaaaaaaaaaa...Agusiaaaaaa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Aneta to jest CHUJ !! !! Ja mam soczewki non stop i tak jestem slepa 🤔to ja juz nie wiem.. normalnie nie poznaje ludzi na ulicy a jak juz zapdnie zmrok to katastrofa.. tak mi wstyd przechodzic obok kogos i gapic sie strasznie czy znam czy nie.. jak jestemz D. to prosze go by mi mowil czy mowic czy nie 😁

Jupi jupi nie jestem sama 😁 😁: To na nasze spotkanie trza bryle zalozyc co by dziwczyny poznac:P
A jaka masz wade?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulujemy Agusi 😉

ej dziewczyny to z Wami mogę się spotkać bo i tak nie będziecie widziały mojej mordy 🤪 😁

a my pokłóceni ,problemy ciągle nie rozwiązane( bo trzeba mieć jeszcze chęci) ale co tam stwierdziłam że cały długi weekend nie będę się dąsać tym bardziej że jest mi teraz potrzebny , trzeba mnie gdzieś zawieść, drzewo na opał przywieźć i takie tam podwórkowe roboty wiec muszę go jeszcze wykorzystać a tak w ogóle to go nie ma bo gdzieś pojechał
ale nie tęsknie, jak wróci to ja spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
dobra moje kochane, ja idę szykować siebie i dziecię bo Katarina w drodze, buziaki do później 😘

ale wam zazdroszczę 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...