Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola miała focha bo forum umiera- chyba
Ola a ja napisałam ze fotka bedzie dziś ale nie napisałam kiedy
myślałam ze na spacerze się uda ale byłam w dresie 😁 a teraz jestem sama ale później na pewno coś wstawię
u mnie teraz się rozpadało, młoda wisi na mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.wagina.com.pl/index.php/Seks-i-antykoncepcja/Miesnie-Kegla-czyli-czy-Twoja-wagina-przeszla-test-banana.html
tu jest artykuł

generalnie chodzi o to zeby sprawdzić jak mocną mamy wadżajnę, wsadzamy se zafoliowanego banana (bez skórki) i ściskamy go mięśniami kegla. 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
http://www.wagina.com.pl/index.php/Seks-i-antykoncepcja/Miesnie-Kegla-czyli-czy-Twoja-wagina-przeszla-test-banana.html
tu jest artykuł

generalnie chodzi o to zeby sprawdzić jak mocną mamy wadżajnę, wsadzamy se zafoliowanego banana (bez skórki) i ściskamy go mięśniami kegla. 🤪 🤪 🤪 🤪

Już to kiedyś widziałam 🥴 ale nie ochujałam, żeby se banana pchać w piczkę 😁
Rozpadnie się i w wadżajnie razem z folią zostanie i co wtedy? Pojadę na ostry dyżur i powiem, że testowałam mięśnie Kegla? 😁 😁 😁 😁
Przecież cały szpital by się tam kulał przez miesiąc, ludzie palcem by mnie wytykali w Warszawie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już słyszałam o takich wpadkach z bananem lub kaszanką ^^
W ogóle jakoś banan i torebka foliowa??? Bleee....

Ola haha mogłabyś napisać do bravo girl oni lubią takie tematy 😁 😁 😁

tam też jest gdzieś artykuł o najsilniejszej waginie; jakaś ruska babka trzymała 14 kg kulę mięsniami wadżajny 🤪 hehe ciekawe jak jej partner reaguje jak mu ściśnie fiutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Matylda- nie byliśmy jeszcze bo się spóźniliśmy i jak zajechaliśmy na miejsce to było już zamknięte ☺️ ale jedziemy we wtorek. na bioderka i na języczek.
Aha i wstaw w końcu fotkę bo chce zobaczyć nową fryzurę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka to my jednak to pierwsze musimy przeżyć 😞
Powtarzam fotka będzie i nie usunę jej szybko obiecuję ale na razie nic nie mam i nie mam możliwości jak będzie to będzie żadna nie przeoczy
a z resztą nie ma się czym podniecać , zwyczajnie nie mam włosów, tylko odrobinę a te co mam pomalowałam na naturalny kolor o i tyle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...