Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

raczek88 napisał(a):
ciekawa jestem czy wsyzstkie byscie powiedzialy ze wasze zycie zmienilo sie na lepsze 🙂

a ciekawe czy jakbym napisała że NIE to czy zostałabym tu ukamienowana 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ciekawa jestem czy wsyzstkie byscie powiedzialy ze wasze zycie zmienilo sie na lepsze 🙂

a ciekawe czy jakbym napisała że NIE to czy zostałabym tu ukamienowana 🥴

przeze mnie nie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
no i patrzcie równe 9 miesięcy później wyskoczyła Liweczka 🤪

hehe no i z suwaczkiem się zgadza 🤪
ja to nie wiem kiedy to się stało
rocznicę będe obchodzić przez dwa dni bo i przez dwa dni szaleliśmy , jedyne dwa dni w naszym życiu kiedy próbowaliśmy i proszę udało się tylko teraz nie wiem czy to było 24go czy 25go ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ciekawa jestem czy wsyzstkie byscie powiedzialy ze wasze zycie zmienilo sie na lepsze 🙂

a ciekawe czy jakbym napisała że NIE to czy zostałabym tu ukamienowana 🥴

przeze mnie nie 🥴

ale to nie tak że czegoś żałuje albo że chciałabym cofnąć czas
po prostu serce co innego a głowa co innego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):

tylko zatrzymuję się przy lusterku i podziwiam i głaskam 😁

😁 😁 😁
mi brakuje cholernie brzuszka 🙂
najbardziej w wannie wracają mi wspomnienia j

mi też mi też 🤪
zwłaszcza jak sie opieram i relaksuję i patrzę a tam tak pusto 🥴, płasko 🥴
jeszcze trzy miesiące temu sobie tam leżałam (łatwe to nie było) i stukałam w brzuch i czekałam na odpowiedź
chociaż stukać długo nie musiałam bo moja popołudniami i podczas mej kąpieli była bardzo aktywna
dobrze że w brzuchu się wyszalała to teraz mam spokój 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja juz spi 🙂

ja odnosnie poczecia kłócę sie ze swoim bo on sie upiera ze 10 a ja ze okolice 20 😁 niestety nie jestem w stanie ocenić tak jak wy chyba za często się bzykałam haha a tak poważnie pamiętam całą sytuację ale nie pamiętam daty ☺️

a czy żałuje nigdy w życiu !!!!!!!!!!! ubustwiam swoje dziecko- ale co nie oznacza ze chcialabym jeden dzien z chwil kiedy jeszcze małej nie bylo w planach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale nadrabiania mialam 😮 wogole mi strona brzuszka nie chciala wejsc! 😠
no to tak:
vanesska sliczna ja tez chce taka sesje i mnie zazdrosc strzelila ogladajac Twoje zdjecia ☺️
niestety lenki nie zobaczylam nie zdarzylam 😞
frytus Pola jest niesamowita i te okulary mmm 🤪
matylda wspolczuje chlopa 😞
anndzelika fabianek wymiata 😁
dorota na zdjeciu amelka ma butelke tommy tippe ja mam te same butelki i mam pytnie zmieniasz po 3m msc smoczki ???
reszta dzieciaczkow jest rowniez sliczna i slodziutka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jalo 🙂
nie pierdzielnie DZISIAJ bo klekocze kompem nad uchem dziecięcia 😁
jutro pierdzielnę 😁
bo piekę, sprzątam i koszę trwanik na sobotnie chrzciny i dlatego mnie nie ma.
więc szybko:
Witek po seansie baby ze wsi zamienił się w cudonwe dziecko śpiące po kilka godzin dziennie i UWAGA: nie płaczące w kąpieli i mające mega apetyt: od ostatniego enasu z babą jego posiłki to 180 ml MM co 3 godziny 😮 😮 😮 Ola, już nie będzie z niego chudzina 😉 😁

tak w ogóle to ja miesiąc jakiś temu przeszłam z bebilonu na Bebiko; według wskazań z pudełka, i dziecku nic nie było: zresztą porównajcie sobie składy tych mlek: są prawie identyczne, różnią się dwoma czy 3 mikroszcegółami.

Wiola, rewelacje są bezcenne, niedługo idę w Twoje ślady 😉

Brechti: Helenza w kąpieli to najbardziej czaderski,zaj****sty epizod jaki widziałm. Dzizas, zazdrość i podziw dla heleny za entuzjazm w kąpieli. Ja też tak chcę dla Wita 😉

Młody się rusza noooooo
Ola, pochodze z Mogilna, woj kuj-pom. na google maps sobie możesz sprawdzić: że jestem kujawianka sercem i ciałem 😉

do jutra..
nie da mi dzisiaj pisać tak się wierci a i na mnie czas: ale nadrobiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BRY!!!

Matylda, nie byliśmy... okazało się że u nas dziecko musi mieć skończone trzy miesiące ( a jedna głupia baba mówiła że nie musi! 😠 ) aby wykonać taki zabieg. A że Tomek kończy trzy miesiące w sobotę to wyznaczono nam termin na poniedziałek 🙂 Mam nadzieję że tym razem się uda ☺️

Wszystkie dzieciaczki są śliczne... 😘

A co do mleka przygotowanego wcześniej: ja raz przygotowałam o ósmej rano żeby mieć na dwunastą i trzymałam w termosie (bo oprócz karmienia piersią dokarmiam jeszcze Tomka MM ☺️ )
i jak o 12 je wyjęłam z termosu to zwymiotowałam i przygotowałam nowe mleko. Skisło i strasznie śmierdziało 🤢 (a po ciąży zostało mi straszne wyczulenie na zapachy). I od tamtej pory stosuje się do zaleceń z opakowania i mleko nigdy nie stoi u mnie dłużej niż godzinę 😜

No i byliśmy we wtorek na bioderkach 🙃
Wszystko jest ok ale mamy nosić Tomka przodem do siebie z nóżkami szeroko i możemy czasem pieluszkować. Za dwa miesiące do kontroli 😜

Aha! i wczoraj byliśmy na szczepieniu! 🤪
Tomek waży 7900 ☺️ ☺️ ☺️

A co do terminu poczęcia to nasza rocznica jest dzisiaj... ☺️
Tylko że nie uczcimy tego bo mam okres ☺️ Znowu 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze jak Wy pamietacie.. ja za cholere nie wiem kiedy to bylo bo bzykalam sie wtedy na potege. Jedynie wiem ze to byl samiuski poczatek sierpnia, nie wiem czy nawet nie jakos w okolicach 1.
U mnie znowu dzisiaj zapowiada sie upalny dzien i zabieram sie z dzieckiem nad wode 😁
Wlasnie.. a propo basenow, ja strasznie chcialam isc juz z dzieckiem na basen i nba szczepieniu pytalam sie o to lekarki. Odradzila nam baseny. Powiedziala ze dla takiego malucha czesto konczy sie to nieciekawie ze wzgledu na to ze w takich miejscach przebywaja rozne osoby ktore nie powinny przebywac ( mowila o stanach zapalnych skory i innych chorobach tego typu) a pozniej dziecko moze zalapac takie zapalenia ze bardzo trudno je leczyc i jest to meczarnia dl;a dziecka (czy skory czy pecherza) wiec jakos mi sie odechcialo.. ale pozwolila jezdzic nad wode i korzystac z basenu w ktorym wiemy kto dprzebywa 🙂 czyli zapewne taki domowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
moja po super nocy budzi się o 6.30 na jedzenie i dalej śpi tylko że ja już nie umiem zasnąć więc jestem 🤪
Kasia to mówisz że Bebiko dobre????????? ja przez przypadek jestem na Bebiko i nic się nie dzieje 😮
u mnie znowu zimno i leje 😠ja chcę już normalne lato !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tynka ten lekarz do którego trafiłam też nie był chętny bo mówił żeby poczekać do 6go miesiąca ale zaczęłam ściemniać że jej to w ssaniu przeszkadza 🤪 no i popatrzył ( ona spała) i mówi "eeeeeeeeeee to mały przyrost" ale jak ziewnęła mówi " o jednak jest bardzo przyrośnięty" i musiałam podpisac oświadczenie że robimy to na własną odpowiedzialność i nie żałuję, nie wiem jakby to wyglądało jakby miała pół roku i była bardziej kumata 😮 tyllko teraz mi się ta błonka nie podoba bo coś tam jej dynda ale za miesąc do kontroli to zobaczymy
Moja Lena już w ogóle nie chce mnie ssać 🤢 tylko czasem wieczorem zaśnie przy cycu 😮 i mimo że w ogóle nie chciałam jej karmić to myślałam że może jeszcze przez lato będę ją "dopajać" cycem ale chyba się nie uda 😞
aha i u nas mało kolkowych dzieci ale czy któraś stosowała DEBRIDAT??????????? bo ja to mam i ewidentnie pomaga ale moja pediatra nic nam nie powiedziała i nie wiem jak długo mogę to stosować , w ogóle to lek na receptę , ma również zastosowanie w zaparciach i odkąd Lena to zażywa robi nawet dwie kupy dziennie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
ja tam nic nie stosowalam bo nie bylo takiej potrzeby
a ja od dzisiaj zaczne stosowac bebiko bo wczoraj jeszzce odpuscilam
tak nie chcialas karmic to ciesz sie ze odzyskasz swoje cialo dla siebie 🙂 i tak dlugo pociagnelas

noooooooooo
i wierzcie lub nie odkąd jest na butelce ja mam apetyt serio 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja tam nic nie stosowalam bo nie bylo takiej potrzeby
a ja od dzisiaj zaczne stosowac bebiko bo wczoraj jeszzce odpuscilam
tak nie chcialas karmic to ciesz sie ze odzyskasz swoje cialo dla siebie 🙂 i tak dlugo pociagnelas

noooooooooo
i wierzcie lub nie odkąd jest na butelce ja mam apetyt serio 🤪
no widzisz, to tylko sie cieszyc
a ja mialam juz nie spac a znowu mnie muli 🤢 mam nadzieje ze sie powstrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha
dziś Majka Linki kończy trzy miesiące więc wszystkiego najlepszego 😘

a tak w ogóle to w "naszym" mieszkaniu montują dziś kuchnię a ja nawet jej nie widziałam ale pogoda do dupy i nie chce mi się jechać 100km w jedną stronę
z resztą ja nawet mieszkania po remoncie nie widziałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...