Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tyminka napisał(a):
Magda na tym zdjęciu wklejonym w link twoja Maja jest podobna do córki Dorci!!! 🙂 🙂 🙂


Powaznie? 🙂
Hehe, no moze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka i Polcia cudne 🙂
co do takich gosci, z ktorymi nie ma o czym gadac.. ja mam kuzynke, ktora jest teraz w ciazy i odkad urodzil sie Wojtek, to przychodza do mnie w gosci bez zapowiedzi 😮 jeszcze ta kuzynka ok, ale z mezem.. a ja karmie piersia i on nie wyjdzie z pokoju czy cos.. a ich tlumaczenie, ze oni lubia bez zapowiedzi wpadac 🙂 kuuuurwa no, zobaczymy czy oni beda lubiec jak beda mieli male dziecko 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
hej mam do was szybkie pytanie czy ktoras z was stosuje mleko NAN? jestescie zadowolone? jakie sa opinie


Raczek, Ja stosuje mleko Nan 1.
Jestem zadowolona, cena przystepna, moja ciocia - pediatra mi polecila.
Nie moge temu mleku nic zarzucic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
hej mam do was szybkie pytanie czy ktoras z was stosuje mleko NAN? jestescie zadowolone? jakie sa opinie


Raczek, Ja stosuje mleko Nan 1.
Jestem zadowolona, cena przystepna, moja ciocia - pediatra mi polecila.
Nie moge temu mleku nic zarzucic
a tak w ogole ile kosztuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
hej mam do was szybkie pytanie czy ktoras z was stosuje mleko NAN? jestescie zadowolone? jakie sa opinie


Raczek, Ja stosuje mleko Nan 1.
Jestem zadowolona, cena przystepna, moja ciocia - pediatra mi polecila.
Nie moge temu mleku nic zarzucic
a tak w ogole ile kosztuje?

W zaleznosci od sklepu/apteki ceny roznia sie o pare zl. Mala paczka - 11 zl z groszami, ja kupuje duza paczke zawsze, tam jest 2xpo 300g i kosztuje mnie to w rossmannie - 22 zl z groszami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga, uwaga

przesylam film z Maja.....

nie zwracac uwagi na gazete ktora spadla z lawy na podgloge i na wytarty parkiet 😞

http://www.youtube.com/watch?v=wsEAVxv2fT8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia moi goście sie zapowiedzieli ale co z tego ? 😞 😠
raczek ja miałam NAN ale u mnie mała paczka coś 13zł ale ostatnio P. był w jakimś markecie i tam gdzie miał stać NAN była pusta półka a nie miał czasu nigdzie indziej jechać i kupił BEBIKO cena podobna ja różnicy nie widzę ale czytałam skład obydwu i w bebiko jest mniej wszystkiego i tych dobrych rzeczy i tych złych 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Majeczka też pulchniuteńka
ale psiaki rewelacja
dawaj tu "Czykitę" do mojego FOXA
matko ale by były psiaki
( chociaż mój Fox sobie ostatnio poużywał z pekinką sąsiadów i może będzie ojcem)
a w ogóle masz taki ciepły, słodziutki głosik ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Madzia Majeczka też pulchniuteńka
ale psiaki rewelacja
dawaj tu "Czykitę" do mojego FOXA
matko ale by były psiaki
( chociaż mój Fox sobie ostatnio poużywał z pekinką sąsiadów i może będzie ojcem)
a w ogóle masz taki ciepły, słodziutki głosik ☺️


Moja Czika jeszcze nie uzywala 🙂 I Chetnie by pewnie to zrobila 🙂 Gdybys mieszala blizej, to bym Ci ja "podrzucila" 😁 😁 😁 😁 😁
Slodziutki glosik??? 😁 😁 😁 Dziekuje ☺️ ale szczerze mowiac - ja go nie lubie 🤪

AAaaa i Majulec waży 5 kilosow, to jest normalna waga i tak na cialku to wyglada normalnie, ale buzke ma pulchna, od urodzenia tak miala... Chuderlok... a buzia okragla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
kurcze zastanawiam sie nczy mam nadal ciagnac bebilon czy sprobowac czegos nowego z jednej strony cena a z drugiej zastanawiam sie czy warto


też się nad tym zastanawiałam bo używam Bebilon 🤨 tym bardziej, że to właśnie do 3 miesiąca dziecko najgorzej toleruje takie zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
kurcze zastanawiam sie nczy mam nadal ciagnac bebilon czy sprobowac czegos nowego z jednej strony cena a z drugiej zastanawiam sie czy warto
ha !! ja wlasnie mialam ten sam dylemat, i dzisiaj postanowilam ze w dupie ! ten cholerny bebilon kosztuje tyle siana i kupilam DZISIAJ Bebiko bo to tego samego producenta, NUTRICIA a czytalam ze jak sie zmienia to lepiej na tego samego producenta. Chcialam NAN ale slyszalam ze wiele osob rezygnowalo bo dzieci zygaly po nim i ogolnie sie nie przyjmowal a Bebiko mi polecali, ja dzisiaj zakupilam, bede probowac, moze juz dzis sproboje raz podac bebiko i zobaczymy jak zareaguje. 700 g wychodzi za 24 zl a 800 g Bebilonu 40 🤢 wiec roznica jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...