Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
a ja upiekłam ciasto marchewkowe, jeszcze tylko polewa i gotowe do szamania 😁

po raz kolejny przepakowuję się i dziecko do szpitala, i mam pytanie:
dla dziecka do szpitala będziecie brały ubranka tzw bardziejsze ( no wiadomo, ludzie odwiedzają, patrzą itd..) czy takie co jak zafajdoli to żal nie będzie? 🤢

niemożliwe 🤪 🤪 🤪 🤪 poklaskałam WSZYSTKIM !!

Nie wiem jak to powiedzieć, żeby nieskromnie nie zabrzmiało, ale ja mam same "bardziejsze" ☺️
A odwiedzin w szpitalu poza mężem, mamą i teściową sobie życzyć nie będę więc i ten problem mam z głowy. 😜 Nie chcę być oglądana w stanie tzw. rozkładu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
No też właśnie taki mix zrobiłam.
A kilka minut temu zastanawiałam się czy podołałaś już podłogom 😁 😁

nawet się za nie nie brałam ^^ ale wyczesałam psa, zjadłam zupę i ucięłam sobie 2godz. drzemkę 😁


to się narobiłaś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
a ja upiekłam ciasto marchewkowe, jeszcze tylko polewa i gotowe do szamania 😁

po raz kolejny przepakowuję się i dziecko do szpitala, i mam pytanie:
dla dziecka do szpitala będziecie brały ubranka tzw bardziejsze ( no wiadomo, ludzie odwiedzają, patrzą itd..) czy takie co jak zafajdoli to żal nie będzie? 🤢

niemożliwe 🤪 🤪 🤪 🤪 poklaskałam WSZYSTKIM !!

Nie wiem jak to powiedzieć, żeby nieskromnie nie zabrzmiało, ale ja mam same "bardziejsze" ☺️
A odwiedzin w szpitalu poza mężem, mamą i teściową sobie życzyć nie będę więc i ten problem mam z głowy. 😜 Nie chcę być oglądana w stanie tzw. rozkładu 😁


Oj tam, wcale nie brzmi to nieskromnie, bo też nie wiem jak to dzieciątko spakować, dlatego pytam 🙂
ale faktycznie zrobiłam taki mix i wyszło mi że tylko pajacyki będę miała z drugiej ręki, reszta jest nowa. Trochę szkoda mi do szpitala brać te lepsiejsze, bo zanim ja się nauczę to dziecko obsługować... 😮 😮 ale funkcjonalność przeważyła 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
brechti napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
No też właśnie taki mix zrobiłam.
A kilka minut temu zastanawiałam się czy podołałaś już podłogom 😁 😁

nawet się za nie nie brałam ^^ ale wyczesałam psa, zjadłam zupę i ucięłam sobie 2godz. drzemkę 😁


to się narobiłaś 😁 😁

za to ja nadrobiłam za nią 🥴 tyle godzin na nogach i znów kurewsko boli mnie dupa (przepraszam za słownictwo ale jakbym powiedziała pobolewa mnie pupka to nie oddałoby to tego co czuję 😁 ), mam spuchnięte nogi, ręce i twarz i wyglądam jak ludzik Michellin 🤢 bo przecież teściowa niedługo nadejdzie to jeszcze podłogi myłam (wczoraj też myłam), kuchnia błyszczy, kibel wymyty i padam na ryj... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wrocilam.. kupilam sobie dzisiaj koszule do karmienia i w ikei tez bylam, bede kupowala chyba maetracyk stamtad a dzisiaj to tylko pierdolki 🙂 no i bylam w dwoch aptekach pytac o Oillatum i Oillan i w jednej powiedziano mi, ze mozna oba od pierwszych dni zycia a w drugiej, ze od 1 miesiaca Oillan. No i stwierdzilam, ze na poczatek kupie Oilatum, a pozniej zobacze i najwyzej zmienie na ten tanszy zamiennik 🙂 i juz chyba mam wszystko dla siebie i Malego do szpitala 🙂 poza tym ja dzisiaj tez sie straaasznie wkurwilam na Mojego, ale juz mi przeszlo, bo wyjechal juz, to jakos musialam sie pozegnac 😜 no to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po obejrzeniu piątkowego DD TVN utwierdziłam się w przekonaniu że nie kupuję ani Oilatum ani Oillanu 🙂 Pani powiedziała jedno mądre zdanie: po co leczyć dziecko z choroby której nie ma? Kupię jak zajdzie potrzeba. Na początek wystarczy samo mydełko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
kurde tak sobie mysle, ja jeszcze nie mam wozka 🥴 na zdjeciach podoba mi sie bardzo ten Bebetto Magnum, ale nigdzie go nie moge znalezc..dzisiaj bylam tez w jeszcze innym duzym Smyku, ale tego akurat nie bylo 😮 i juz nie wiem sama 🙃

a ja byłam w szoku bo u mnie w małej mieścinie gdzie są trzy sklepy z wózkami aż w dwóch były te magnum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja...Padam na ryj;/
Ej dziewczyny mam pytanie jakie kosmetyki na sam poczatek zamierzacie kupic dla dziecka ,bo ja dzisiaj chcialam cos zakupić a tego wszystkiego tak "nasrane" piec razy sie wracalam i ogladalam i za cholere nie wiedzialam co kupić i koniec koncow zrezygnowalam: 😞( 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ja kupilam jak na razie mydelko nivea, bede kupowala Oilatum, spirytus do pepuszka i linomag 🙂 to chyba tyle 😁

Co to Oilatum???


emulsja do kapieli 🙂

I to w aptece sie kupuje????


tak, w aptece. Ja bede kupowala, bo wiele osob mi polecalo i juz nie uzywasz zadnej oliwki itp. Ale mozesz zaczekac i myc na poczatku samym mydelkiem, jesli dziecko bedzie mialo sucha skore czy cos to wtedy dokupisz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
jestem i ja...Padam na ryj;/
Ej dziewczyny mam pytanie jakie kosmetyki na sam poczatek zamierzacie kupic dla dziecka ,bo ja dzisiaj chcialam cos zakupić a tego wszystkiego tak "nasrane" piec razy sie wracalam i ogladalam i za cholere nie wiedzialam co kupić i koniec koncow zrezygnowalam: 😞( 😞 😞

ja nic nie kupuję
tylko mydło i może oliwkę
znawcą nie jestem ale wiem że apteki otwarte są i te Oilatum czy inne można zawsze kupić tak samo jak krem na odparzenia, teraz nawet w supermarkecie można je zakupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...