Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
ja się zbulwersowałam, aż się poszłam mężowi poskarżyć, a w ogóle to jak będzie pełne obłożenie na porodówce to zacznę symulować że mnie coś kłuje boli i ruchy słabe i wyjścia nie będzie 🤢
CHAMSTWO NOOOOO 😠
Co do czystości to ja i tak swój podkład mieć będę żeby na ich ligninie nie rodzić


nie wiem dlaczego Wam tego nie powiedziała: widziałam, że u nas lekkie oburzenie też zapanowało 🥴 dlatego przyznam się, że z każdą lekcją odnoszę wrażenie, że oni chcą nas do tego szpitala baardzo zniechęcić.
No ja też będę miała swój podkład, ale kurczę nie wiem na tyle jak poród wygląda, czy tam gdzieś ścian i podłóg krwią wymazanych nie będzie 😁 😁

Normalnie jak w rzeźni 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
Oj tyminka, tylko poszczułaś atrakcją 😁 😁

Matylda, no pomarańczowa czapeczka jest jakimś sposobem 😁 😁 😁 😁


teraz leze nie chce wstwac bo coś dziwnego mi sie z brzuchem dzieje ale jutro zrobie i jak mi sie uda to wstawie (nigdy nie wstawiałam) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Oj tyminka, tylko poszczułaś atrakcją 😁 😁

Matylda, no pomarańczowa czapeczka jest jakimś sposobem 😁 😁 😁 😁


teraz leze nie chce wstwac bo coś dziwnego mi sie z brzuchem dzieje ale jutro zrobie i jak mi sie uda to wstawie (nigdy nie wstawiałam) 🙂



a co ci się dzieje ??!!!
nadal masz te skurcze ?? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagierka miała rodzić na inflanckiej i tam tez chodziła do szkoły r. to w samych superlatywach o tym szpitalu mówili więc nie wiem aż mnie dziwi taka opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Oj tyminka, tylko poszczułaś atrakcją 😁 😁

Matylda, no pomarańczowa czapeczka jest jakimś sposobem 😁 😁 😁 😁


teraz leze nie chce wstwac bo coś dziwnego mi sie z brzuchem dzieje ale jutro zrobie i jak mi sie uda to wstawie (nigdy nie wstawiałam) 🙂



a co ci się dzieje ??!!!
nadal masz te skurcze ?? 🤪 🤪


to skurcze się odczuwa jako twardnienie brzucha czy tak jak by sie miało okresu dostać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja się zbulwersowałam, aż się poszłam mężowi poskarżyć, a w ogóle to jak będzie pełne obłożenie na porodówce to zacznę symulować że mnie coś kłuje boli i ruchy słabe i wyjścia nie będzie 🤢
CHAMSTWO NOOOOO 😠
Co do czystości to ja i tak swój podkład mieć będę żeby na ich ligninie nie rodzić


nie wiem dlaczego Wam tego nie powiedziała: widziałam, że u nas lekkie oburzenie też zapanowało 🥴 dlatego przyznam się, że z każdą lekcją odnoszę wrażenie, że oni chcą nas do tego szpitala baardzo zniechęcić.
No ja też będę miała swój podkład, ale kurczę nie wiem na tyle jak poród wygląda, czy tam gdzieś ścian i podłóg krwią wymazanych nie będzie 😁 😁

Normalnie jak w rzeźni 😁 😁 😁 😁 😁

dzizas Kaśka - enough 😮 Mój mąż powiedziałby że masz za dużo czasu na myślenie 😁 Może rzeczywiście lepiej żebyś te szafy rąbała 😮
zresztą jak będzie mnie niemiłosiernie bolało to nic mnie nie będzie wtedy obchodziło byleby tylko szybko urodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Ty kamikusia juz masz taki fajny pepulek wystajacy 😜 a ja jeszcze nie.. Wy juz macie ? Bo ja sie zastanawiam kiedy mi wyjdzie..

nie każdej wyskakuje 🙂


a juz sie balam, ze jestem jakas inna, ale mi wlasnie chyba nie wyskoczy, bo ja mam dziurke i nie bedzie mialo co wyjsc 😁

ja mialam ten sam problem 🙂 mi tez nie wyskoczyl heheh a moj maz na to czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Moja mała zaraz mi przebije skórę pod prawym cyckiem i wyjdzie ze mnie jak te małe gnojki z "obcego" 😲
O co kaman z tymi podkładami, chodzi o to, że nie chcecie gołym tyłkiem leżeć na szpitalnej jednorazowej bibułce?

dokładnie - w mokrej nasiąkniętej Twoimi płynami 🙂 nam powiedzieli w szkole że jeśli chcemy tego uniknąć to mamy zabrać podkłady 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba se pójde bo na temat Warszawskich porodówek nic nie wiem
w ogóle jakoś tak tęskniłam za Wami całe popołudnie a teraz nie mam nawet o czym pisać , chyab za dużo wrażeń jak na jeden dzień- ja jakaś lewa dzisiaj jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Moja mała zaraz mi przebije skórę pod prawym cyckiem i wyjdzie ze mnie jak te małe gnojki z "obcego" 😲
O co kaman z tymi podkładami, chodzi o to, że nie chcecie gołym tyłkiem leżeć na szpitalnej jednorazowej bibułce?

dokładnie - w mokrej nasiąkniętej Twoimi płynami 🙂 nam powiedzieli w szkole że jeśli chcemy tego uniknąć to mamy zabrać podkłady 🥴


kupiłaś te podkłady mi mówiła o 3 sztukach, można je kupić na sztuki czy to jakieś duże opakowanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Moja mała zaraz mi przebije skórę pod prawym cyckiem i wyjdzie ze mnie jak te małe gnojki z "obcego" 😲
O co kaman z tymi podkładami, chodzi o to, że nie chcecie gołym tyłkiem leżeć na szpitalnej jednorazowej bibułce?

dokładnie - w mokrej nasiąkniętej Twoimi płynami 🙂 nam powiedzieli w szkole że jeśli chcemy tego uniknąć to mamy zabrać podkłady 🥴


kupiłaś te podkłady mi mówiła o 3 sztukach, można je kupić na sztuki czy to jakieś duże opakowanie?

ja mam opakowanie chyba 3 albo 5 podkladow SENI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola ten Sab Simplex ile kosztuje i jak go na wszelki wypadek będę mogła zdobyć, z pewnego źródła?

widać że nie nadrabiałaś albo oszukiwałaś bo dopiero Asi wieczorem pisałam 😜
Nie wiem ile dokładnie kosztuje ale cena w różnych aptekach niemieckich waha się między 4,50 a 7,50€..
Co do źródła to ja nie wiem skąd weźmiesz - ewentualnie jak moja mama do mnie w kwietniu przyjedzie to może mi kupić we Frankfurcie i sobie odbierzesz ode mnie... 🙂 taka będę dobra 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam niewielki brzuszek i wielki wystający pępek co najmniej od 20tc, pewnie zawdzięczam to jakiejś nieudolnej położnej która wiązała moją pępowinę mniej więcej 25 lat temu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Moja mała zaraz mi przebije skórę pod prawym cyckiem i wyjdzie ze mnie jak te małe gnojki z "obcego" 😲
O co kaman z tymi podkładami, chodzi o to, że nie chcecie gołym tyłkiem leżeć na szpitalnej jednorazowej bibułce?

dokładnie - w mokrej nasiąkniętej Twoimi płynami 🙂 nam powiedzieli w szkole że jeśli chcemy tego uniknąć to mamy zabrać podkłady 🥴


kupiłaś te podkłady mi mówiła o 3 sztukach, można je kupić na sztuki czy to jakieś duże opakowanie?

kupiłam opakowanie 5 szt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola ten Sab Simplex ile kosztuje i jak go na wszelki wypadek będę mogła zdobyć, z pewnego źródła?

widać że nie nadrabiałaś albo oszukiwałaś bo dopiero Asi wieczorem pisałam 😜
Nie wiem ile dokładnie kosztuje ale cena w różnych aptekach niemieckich waha się między 4,50 a 7,50€..
Co do źródła to ja nie wiem skąd weźmiesz - ewentualnie jak moja mama do mnie w kwietniu przyjedzie to może mi kupić we Frankfurcie i sobie odbierzesz ode mnie... 🙂 taka będę dobra 🙃


czytałam ale tak sobie myślałam ee na pewno nie będzie mieć kolki a teraz zaczynam się tym przejmować, to jak jesteś taka dobra to zamawiam u Ciebie 🙂 pamiętaj o mnie pieknie proszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na szczescie daja podklady za kazdym razem nowe nawet dwa 😁 ale jest maly ruch no chyba ze urodze we wroclawiu to moge sie spodziewac spartanskich warunkow bo obecnie to masakra jest 🙂 ale mysle, ze mlody wybierze komfortowa sytuacje i wypakuje sie w swieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola ten Sab Simplex ile kosztuje i jak go na wszelki wypadek będę mogła zdobyć, z pewnego źródła?

widać że nie nadrabiałaś albo oszukiwałaś bo dopiero Asi wieczorem pisałam 😜
Nie wiem ile dokładnie kosztuje ale cena w różnych aptekach niemieckich waha się między 4,50 a 7,50€..
Co do źródła to ja nie wiem skąd weźmiesz - ewentualnie jak moja mama do mnie w kwietniu przyjedzie to może mi kupić we Frankfurcie i sobie odbierzesz ode mnie... 🙂 taka będę dobra 🙃


czytałam ale tak sobie myślałam ee na pewno nie będzie mieć kolki a teraz zaczynam się tym przejmować, to jak jesteś taka dobra to zamawiam u Ciebie 🙂 pamiętaj o mnie pieknie proszę 🙂

to jej powiem, że jak teraz będzie to niech kupi bo potem to różnie może być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...