Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć dwupaczki 😉
no nie było tak źle, od soboty wiele nie naszkrobałyscie 🙂
dostałam wczoraj od znajomych dwa kartony ubranek dla niuni 🤪 🤪
boziu znów tyle prania i prasowania 🤢
dostałam jeszcze chustę bebelulu do noszenia dziecka od momentu urodzenia 🤔 zobaczymy czy wykorzystam 🤨, zawsze mnie taka chusta interesowała ale wiem ze są podzielone opinie co do noszenia dziecka w niej, zobaczymy moze u nas sie sprawdzi 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szukając Tutliputli w tysiącach postów żeby jej poklaskać odnalazłam to pod datą 21.01.2011 😁

justo napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja zaraz będę wcinać ananaska, już mi mężuś obiera, pachnie na cały dom 😜


zostaw mu trochę to potem będzie Ci smaczniej połykać... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Hej wszystkim.
Nogi i ręce mi puchną na maksa i mam meeeeeega dość już tego wszystkiego. Wiem wiem , marudzę ale już mnie wszystko wkurwia.

ja tak miałam wczoraj, butów nie mogłam ubrać wieczorem, załamka, dzisiaj też mam łapy mega spuchnięte 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Hej wszystkim.
Nogi i ręce mi puchną na maksa i mam meeeeeega dość już tego wszystkiego. Wiem wiem , marudzę ale już mnie wszystko wkurwia.

ja tak miałam wczoraj, butów nie mogłam ubrać wieczorem, załamka, dzisiaj też mam łapy mega spuchnięte 🥴


Na lewym boku nie mogę spać bo mi się ciężko oddycha - jak śpię na prawym to mnie zaraz biodra i kręgosłup bolą bo mnie chyba coś uciska a na plecach to już w ogóle masakra 🥴 🥴 Ehhh 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej a ja dzisiaj już po wizycie u lekarza.... Cały czas wychodzi na to że będzie dziewczyneczka..... Jestem mega szczęśliwa..... I waży już 1650 gram.... Lekarka powiedziała że to dobrze..... 🙂
Ale niestety znowu mam grzybka i to aż mi się krostki takie porobiły a swędzi i boli masakrycznie.... znowu nystatynkę dostałam.....
Ja tak nie puchnę jak wy ale za to strasznie mnie kłuje w kroczu.... kurcze od ostatniej wizyty aż 4 kilo przytyłam..... A tu jeszcze 2 miesiące przede mną....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eunika no to super ze wszystko oki 🙂 😉
ja tez brałam nystatynę, lepiej żebyś wyleczyła infekcje bo przy porodzie moze się to przenieś na szkraba 🤔 bedzie dobrze 😉 😉
Helołłłłłłłłłłłłłł KASIA-KMATUS ja czekam 😜 😜 😜 😜, wiem ze byłaś w piątek na wizycie, a gdzie relacja!!!!!!!!!!!!!!!! czekammmmmmmmmmmm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
aisak łap oklaska 🙂 a Ty dzisiaj masz wizyte nie ? 😁 to ja tez czekam na relacje po 😉


dziekować 😘
tak dziś, ale późno bo 20.30 wiec relacje zdam pewnie jutro 😉 😉
a potem czekam na twoja relację 😉 😉 bo ty we wtorek masz 😁 😁 😁
lece sie pluskać i do prasowania pieluch łosz boziuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Niech sobie Kasia poukłada co musi, nie ma co naciskać, wróci jak będzie gotowa, pewnie teraz ma ciężki czas... 🥴


my nie naciskamy my tylko tęsknimy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
aisak łap oklaska 🙂 a Ty dzisiaj masz wizyte nie ? 😁 to ja tez czekam na relacje po 😉


dziekować 😘
tak dziś, ale późno bo 20.30 wiec relacje zdam pewnie jutro 😉 😉
a potem czekam na twoja relację 😉 😉 bo ty we wtorek masz 😁 😁 😁
lece sie pluskać i do prasowania pieluch łosz boziuuuuuuuuu

no to jutro bede czekala 😁 a ja mam jutro, tak, dobrze pamietasz, tez zdam relacje, chociaz nie wiem czy bede miala USG.. 😮 idz prasowac, ja jak na razie wszystko mam poprasowane dla Malego 😁 troche sama, wiekszosc mama mi pomogla i jakos poszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...