Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam brzuchatki 😘
stęskniłam się za wami 😉 po nadrabiałam trochę ale pewnie nie bede zbytnio w temacie bo muszę sie przyznać ze trochę to nie dokładnie zrobiłam 😉 ale mnie więcej wiem o co sie dzieję
Współczuję Ewelinie takiego stresu, chyba najgorsza rzecz to leżeć w szpitalu przed porodem i nasłuchać się i na oglądać 🤢
Wioluś widzę że twoja królewna uparta do samego końca 🙂 jednak będziesz marcoweczką, ale to nie ma znaczenia, czy marzec czy kwiecień, najważniejsze wiadomo co jest, zdrowie dziecka i twoje
A no i oczywiscie gratulacje dla Brechti, ja bym jakieś pisemko do MEN napisała czy twojej niuni tez się czasem nie należy jakiś tytuł przed nazwiskiem, w końcu razem zadawałyście 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja 🙂
u mnie pościel też sie wietrzy na balkonie. Jem śniadanko i mam nadal zły dzien 😞
Tak mnie wczoraj wkurzyla tesciowa, ze do porodu napewno do niej nie pojade !! 😠 😠
ja nie mam teraz sil wysluchiwac tego co ona pier****
W domu mam taki balagan, wszedzie kurz i koty..eh.. ale nie sprzatam ! jutro sie za to wezme! i prasowanie czeka 😞 ale to tez zostawie na jutro !
Dzisiaj bede sie opierdzielac ! 🙂 a i moj maz dzisiaj po poludniu w domu 😞
A Matylda pisala wczoraj ze chyba musi odpoczac od farum czy cos... czy jakias deprsje przedporodowa ma.. Juz nie pamietam, ale wiem ze uprzedzala i zebysmy sie nie martwily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra biore sie za sprzątanie bo nie moge na podłoge patrzeć.
Też wam na szkole rodzenia mówiły o odwiedzinach w szpitalu? ja to juz kazdemu mówie żeby się nie szykowali do odwiedzin bo to czas dla mnie i dzidziusia i ewentualnie tatusia a nie wycieczki wyjde za 3 dni to niech przyłażą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hej ja też już na nogach 🙂 właśnie wyniosłam pościel na balkon co by się przewietrzyła, za chwilę idę wstawic pranie, śniadanko się robi, a po śniadaniu umyję okno (ale dzisiaj tylko jedno), wytrę kurze i powieszę firanki 🙂 także mam dziś pełne ręce roboty 🙃 ale będę do was zaglądała 🙂
Miłego dnia! 🙂

A Ty co? Do mnie chcesz dołączyć? Mówił Ci ktoś że nie wolno wieszać firan w ciąży ani trzymać dłużej rąk w górze?
Tutliputli może Ci opowiedzieć historię krwotoku po wieszaniu firan, oj babo.. dupę bym Ci zlała 🤢


coś tam słyszałam o tym trzymaniu-nie trzymaniu rąk w górze... ale muszę to zrobić bo zwyczajnie nie ma mnie kto w tym wyręczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):

A Matylda pisala wczoraj ze chyba musi odpoczac od farum czy cos... czy jakias deprsje przedporodowa ma.. Juz nie pamietam, ale wiem ze uprzedzala i zebysmy sie nie martwily

To ja musiałam coś przeoczyć, nie zarejestrowałam czegoś takiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wczoraj myślałąm nie wyobrażam sobie w lato chodzić w ciąży mi jest wiecznie goraco wiecznie a zima przecież. Jak planowalismy ciąże to tak chciałam zeby na wiosne z wózkiem na spacerki chodzić i będę każdemu polecać ciąże na zime, i wałki można pod kurtką schować i celulit (dziś jak swój zobaczyłam to jestem w szoku w ostatnie kilka dni mi się tak powiększył mam tak marne uda ze obrzydliwość bierze) rozstęów ani jednego na brzuchu(na razie) ale ciało białe i pofalowane jak faledunaju 🙂 ale wiecie czym się pocieszam? że wszystkiego nie można mieć więc skoro tak zmarniałam to dziecko urodzi się zdrowe i śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
dobra biore sie za sprzątanie bo nie moge na podłoge patrzeć.
Też wam na szkole rodzenia mówiły o odwiedzinach w szpitalu? ja to juz kazdemu mówie żeby się nie szykowali do odwiedzin bo to czas dla mnie i dzidziusia i ewentualnie tatusia a nie wycieczki wyjde za 3 dni to niech przyłażą 🙂

do mnie prócz mamy męża i teściów to nikt nie przyjdzie bo tu się po porodzie leży 1 góra 2 doby więc nie zdążą 🙂 ale swoją drogą to nawet bym nie chciała pokazywać się w takim stanie komukolwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):

A Matylda pisala wczoraj ze chyba musi odpoczac od farum czy cos... czy jakias deprsje przedporodowa ma.. Juz nie pamietam, ale wiem ze uprzedzala i zebysmy sie nie martwily

To ja musiałam coś przeoczyć, nie zarejestrowałam czegoś takiego...

tak napisala Matylda -
Wiecie co mnie chyba dopada jakaś depresja przedporodowa i przesilenie wiosenne.
Poczytałam trochę postów wstecz i dopadło mnie przerażenie i oburzenie więc nie martwcie się jeśli zniknę stąd na jakiś czas

str 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):

A Matylda pisala wczoraj ze chyba musi odpoczac od farum czy cos... czy jakias deprsje przedporodowa ma.. Juz nie pamietam, ale wiem ze uprzedzala i zebysmy sie nie martwily

To ja musiałam coś przeoczyć, nie zarejestrowałam czegoś takiego...


wczoraj to napisała czy dzis rano ze jak czyta posty to ma doła i musi na chwile zniknąć z forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):

A Matylda pisala wczoraj ze chyba musi odpoczac od farum czy cos... czy jakias deprsje przedporodowa ma.. Juz nie pamietam, ale wiem ze uprzedzala i zebysmy sie nie martwily

To ja musiałam coś przeoczyć, nie zarejestrowałam czegoś takiego...


wczoraj to napisała czy dzis rano ze jak czyta posty to ma doła i musi na chwile zniknąć z forum

o a ja nie widzialam zeby dzisiaj pisala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):

A Matylda pisala wczoraj ze chyba musi odpoczac od farum czy cos... czy jakias deprsje przedporodowa ma.. Juz nie pamietam, ale wiem ze uprzedzala i zebysmy sie nie martwily

To ja musiałam coś przeoczyć, nie zarejestrowałam czegoś takiego...

tak napisala Matylda -
Wiecie co mnie chyba dopada jakaś depresja przedporodowa i przesilenie wiosenne.
Poczytałam trochę postów wstecz i dopadło mnie przerażenie i oburzenie więc nie martwcie się jeśli zniknę stąd na jakiś czas

str 14

a to widziałam ale nie wzięłam tego poważnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
dobra biore sie za sprzątanie bo nie moge na podłoge patrzeć.
Też wam na szkole rodzenia mówiły o odwiedzinach w szpitalu? ja to juz kazdemu mówie żeby się nie szykowali do odwiedzin bo to czas dla mnie i dzidziusia i ewentualnie tatusia a nie wycieczki wyjde za 3 dni to niech przyłażą 🙂

do mnie prócz mamy męża i teściów to nikt nie przyjdzie bo tu się po porodzie leży 1 góra 2 doby więc nie zdążą 🙂 ale swoją drogą to nawet bym nie chciała pokazywać się w takim stanie komukolwiek


no dokładnie... ja mam dwie siostry daniel ma braci moi rodzice teście przyjaciółka która sie już zapowiedziała... więc rodzeństwu od razu mówię poczekajcie. Dajcie spokój na pewno będzie zmęczone senne, tego cyca nie wiadomo jak przystawiać i tu jeszcze wycieczki(i madre rady...) eee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ide pozmywać i ogarnąć się . Moze zajrzę pozniej. Zobacze

AAAAAAAAA snilo mi sie rano ze wody mi odeszly i zaczelam krwawic i po jakiejs godz pojechalam do szpitala i to sama trawajem bo mezowi sie nie chcialo 😮 lekarz mnie bada i mowi pani prze... a ja nwet skurczy nie miala i nie umialam przec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to najchetniej bym sie teraz pokłuciła z tymi co nie chce zeby przyłazili do mnie do domu w te ogladanie dziecka (wiem jestem okropna ale na prawde nie wiem co się ze mną dzieje taki odludek się zrobiłam) moje sisotry jak najbardziej tak i rodzice ale wiecie te ciotki wujki i te inne pocioty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli urzędowała na forum w nocy a teraz zamiast tu przyjść to pewnie śpi 😜



wiedźmaaaa !!! wiedźmaaaa !!! 😁 😁
własnie nadrobiłam i powiem więcej: jestem już po zakupach, śniadaniu i sprzątnięciu kuchni 😜
teraz tylko kawałek sernika na zimno wpałaszuję i niestety czeka mnie wycieczka do banku 🤨
Pozazdrościłam tymince energii i werwy do sprzątania, tak w ogóle.
A skurcze też mam ale jak tu ktoś "nie nasz" ☺️ napisał, traktuję je jako przepowiadające: dopóki mi brzuch nie twardnieje, regularne nie są i nie zachlapię lóżka to nawet się specjalnie tym nie przejmuje: ale ciągle mam nadzieję, że na koniec miesiąca się rozpakuję: bardzo odpowiada mi 26 marzec 😁 albo 30.03 : przynajmniej po wypłacie już będę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...