Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska wystaw się u fryzjera - powiedz żeby Ci irokeza trzasnął na małej bo jutro zamierzasz rodzić i pokazać się jakoś musisz przed całym konsylium lekarskim 😁
A ZEBYS WIEDzIALA!! 😜 Jak rodzic to z klasa 🤪 🤪 !! Z fryzura na lbie i grazyyniiee !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to bawcie sie dziewczyny, ja idę obiad robić bo któraś wspominała coś o plackach i mi się zachciało. A poza tym u mnie piękna pogoda to może jak szybko się wyrobię to jeszcze na spacerek się załapię.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
no wlasnie, ja tez spadam, musze sie zabrac do roboty bo pozniej znowu sie okaze ze nie zdaze. Po frycu bede sie pochwalic albo pozalic czy mnie oszpecono czy nie 😉

a sama idziesz do szperacza???????????? czy ze swoim????????


ale Tyska chyba idzie do fryzjera 😮 😮 😮 tak mi sie zdaje

no ale może na Grażynie też sobie fryzurę trzaśnie 😁
heh to chyba sama dzisiaj wieczorem 😜 a wozek to ja musze wybrac najpierw, kupowac nie bede bo nie mam kasy, babcia obiecala i tak czekam cholera jasna az jej sie zachce wyslac... ale jak juz bede wiedziala jaki to sobie zamowie 🙂

ja też mam obiecaną z kilku źródeł i ma nadzieje ze teraz na obiecankach się nie skończy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arimax napisał(a):
no to bawcie sie dziewczyny, ja idę obiad robić bo któraś wspominała coś o plackach i mi się zachciało. A poza tym u mnie piękna pogoda to może jak szybko się wyrobię to jeszcze na spacerek się załapię.
Pozdrawiam

czekamy na powrót i masz oklaska na zachętę bo żadna złośliwa koleżanka nie pomyślała nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Tyska, a ma ktoś od nas numer do Ciebie albo ty do kogoś?
bo jak zaczniesz rodzić to my chcemy wiedzieć wszystko wszytko !! 😁
No jak nie pokasowaly to maja 😜


😠

ja też się chyba zasiedziałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
arimax napisał(a):
no to bawcie sie dziewczyny, ja idę obiad robić bo któraś wspominała coś o plackach i mi się zachciało. A poza tym u mnie piękna pogoda to może jak szybko się wyrobię to jeszcze na spacerek się załapię.
Pozdrawiam

czekamy na powrót i masz oklaska na zachętę bo żadna złośliwa koleżanka nie pomyślała nawet

a co Ty nas tu o złośliwość posądzasz? 😮 Normalnie Judasz noooo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
arimax napisał(a):
no to bawcie sie dziewczyny, ja idę obiad robić bo któraś wspominała coś o plackach i mi się zachciało. A poza tym u mnie piękna pogoda to może jak szybko się wyrobię to jeszcze na spacerek się załapię.
Pozdrawiam

czekamy na powrót i masz oklaska na zachętę bo żadna złośliwa koleżanka nie pomyślała nawet


Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ja i Matylda mamy numer do Justyny - będziemy was szantażować i robić zakłady za kasę jak będziecie chciały mieć newsy 😁

tak tak tak ja cem zakłady tzn ja cem kasę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety też uciekam: z koleżanką do jaskini solnej na seans się umówiłam, a przy tym: w ramach przygotowań do porodu chcę jeszcze kosmetyczkę obskoczyć co by mi kopytka obrobiła ładnie, i brwi, i rzęski 😁 😁
włosy sama sobie zrobiłam już w sobotę, balsamem brązującym smaruję się co drugi dzień, depilacja nóg zaliczona.. torba spakowana 😁 😁
MOGĘ RODZIĆ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to by się gin. jutro dziwiła 😁 😁 Tyska takie loczki albo irokez na afuli 😁 😁
a propo śmiesznych sytuacji, jezu kiedys kolezanka mi opowiadała że poszła do gina. i wysmarowała się balsamem TAM, wiadomo tam gdzie grzebią nam, ale zapomniala ze to miala balsam z brokatem i gin. do niej takim hasłem: ale się pani wystroiła, jak bombka na święta 😁 😁 😁 😁
ładna siara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
to by się gin. jutro dziwiła 😁 😁 Tyska takie loczki albo irokez na afuli 😁 😁
a propo śmiesznych sytuacji, jezu kiedys kolezanka mi opowiadała że poszła do gina. i wysmarowała się balsamem TAM, wiadomo tam gdzie grzebią nam, ale zapomniala ze to miala balsam z brokatem i gin. do niej takim hasłem: ale się pani wystroiła, jak bombka na święta 😁 😁 😁 😁
ładna siara

siknęło mi się serio 🤪 😁

ja poszłam wsiadłam na samolot a on się mnie pyta czy gotowa do badania jestem a ja z całą pewnością mówię tak, ale nie byłam bo w majtkach usiadłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
ja niestety też uciekam: z koleżanką do jaskini solnej na seans się umówiłam, a przy tym: w ramach przygotowań do porodu chcę jeszcze kosmetyczkę obskoczyć co by mi kopytka obrobiła ładnie, i brwi, i rzęski 😁 😁
włosy sama sobie zrobiłam już w sobotę, balsamem brązującym smaruję się co drugi dzień, depilacja nóg zaliczona.. torba spakowana 😁 😁
MOGĘ RODZIĆ 😁 😁

o chryste panie 😮 ja tam na żywca idę - podejrzewam że w dupie będę miała jak wyglądam a i ból mnie oszpeci i tak poza tym lekarze będą tylko mi jedno miejsce oglądać..
jak to mawia mój teść: Kasia na co, po co? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

to moja bratowa inny numer zrobiła: poszła do ginekologa murzyna bo martwiły ją upławy: po badaniu on ją uspokaja, że widzi Pani i wszystko dobrze. A Ona: bo ja panie doktorze tak zawsze wszystko czarno widzę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
to by się gin. jutro dziwiła 😁 😁 Tyska takie loczki albo irokez na afuli 😁 😁
a propo śmiesznych sytuacji, jezu kiedys kolezanka mi opowiadała że poszła do gina. i wysmarowała się balsamem TAM, wiadomo tam gdzie grzebią nam, ale zapomniala ze to miala balsam z brokatem i gin. do niej takim hasłem: ale się pani wystroiła, jak bombka na święta 😁 😁 😁 😁
ładna siara

siknęło mi się serio 🤪 😁

ja poszłam wsiadłam na samolot a on się mnie pyta czy gotowa do badania jestem a ja z całą pewnością mówię tak, ale nie byłam bo w majtkach usiadłam ☺️


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
w majtach, hahahahahah teraz ja siknełam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
to by się gin. jutro dziwiła 😁 😁 Tyska takie loczki albo irokez na afuli 😁 😁
a propo śmiesznych sytuacji, jezu kiedys kolezanka mi opowiadała że poszła do gina. i wysmarowała się balsamem TAM, wiadomo tam gdzie grzebią nam, ale zapomniala ze to miala balsam z brokatem i gin. do niej takim hasłem: ale się pani wystroiła, jak bombka na święta 😁 😁 😁 😁
ładna siara

siknęło mi się serio 🤪 😁

ja poszłam wsiadłam na samolot a on się mnie pyta czy gotowa do badania jestem a ja z całą pewnością mówię tak, ale nie byłam bo w majtkach usiadłam ☺️


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
w majtach, hahahahahah teraz ja siknełam

i dodam że nie wiedziałam o co mu chodzi
i tak jeszcze se posiedziałam aż mnie olśniło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...