Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja jeszcze nie śpiochac ale do wyrka jak najbardziej.

Dobranoc "czarownice".

Buziaki dla was i maluszków 🙂 😘

jak Ty chcesz mojego maluszka pocałować? przez Grażynę? 😁

chciałabyś 😜

nie wydaje mnie się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra uciekam i ja bo zmeczona jestem już tym dniem! jednak nasza akcja to nic w porównaniu do tego co się działo na wrześniówkach ale czy to zasługiwało na dwa bany??? no nie wiem....

Skarbku U NAS NIE BYŁO ŻADNEJ AKCJI 😘 😘 😘 gudnajt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra uciekam i ja bo zmeczona jestem już tym dniem! jednak nasza akcja to nic w porównaniu do tego co się działo na wrześniówkach ale czy to zasługiwało na dwa bany??? no nie wiem....

Skarbku U NAS NIE BYŁO ŻADNEJ AKCJI 😘 😘 😘 gudnajt


w sumie to masz racje 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ola a ta dziewczyna co była dzis zbanowana to nie na loli co na kamerach była??? co byłyście takie zdziwione ze tak sie dzieckiem zajmuje czy jakoś tak??

możliwe, już za bardzo nie pamiętam ale chyba jedna z nich



ola mi się wydaje że to ta co kiedyś miała takie oklulary co każda chciała zobaczyc a ona je ściągneła.....tak już pamiętam na pewno to ta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ola a ta dziewczyna co była dzis zbanowana to nie na loli co na kamerach była??? co byłyście takie zdziwione ze tak sie dzieckiem zajmuje czy jakoś tak??

możliwe, już za bardzo nie pamiętam ale chyba jedna z nich



ola mi się wydaje że to ta co kiedyś miała takie oklulary co każda chciała zobaczyc a ona je ściągneła.....tak już pamiętam na pewno to ta

całkiem możliwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
tak, loli loli loli loli let me see you pop that body cherry loli nilla loli pink loli red hot red hot

a Ty co? 😁
czy pop the cherry nie oznacza pozbawić kogoś dziewictwa? 😁

no ja tam nie wnikam ☺️ u mnie to było dawno temu a sobie po prostu przypomniałam 'piosnkę zespołu folkowego z usa' zwanego three six mafia i tak mi do tej wrześniowej lolli podpasowało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
ola a ta dziewczyna co była dzis zbanowana to nie na loli co na kamerach była??? co byłyście takie zdziwione ze tak sie dzieckiem zajmuje czy jakoś tak??

to nie ona tylko inna nicka nie wymienie , tylko ta najwięcej miała do powiedzenia wtedy i jeszcze taka inna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
tak, loli loli loli loli let me see you pop that body cherry loli nilla loli pink loli red hot red hot

a Ty co? 😁
czy pop the cherry nie oznacza pozbawić kogoś dziewictwa? 😁

no ja tam nie wnikam ☺️ u mnie to było dawno temu a sobie po prostu przypomniałam 'piosnkę zespołu folkowego z usa' zwanego three six mafia i tak mi do tej wrześniowej lolli podpasowało....

to co mi tu śpiewasz o zrywaniu wisienek jak nie wnikasz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Haha no tam jest let me see you pop that body a nie let me see you pop that wisienka 🤪 a w ogóle cała ta wspaniała piosenka jest o fiucie o fuj już mi niedobrze się zrobiło.....

w pierwszej wersji napisałaś pop that body cherry to i skojarzyło mi się z pop the cherry ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Haha no tam jest let me see you pop that body a nie let me see you pop that wisienka 🤪 a w ogóle cała ta wspaniała piosenka jest o fiucie o fuj już mi niedobrze się zrobiło.....

w pierwszej wersji napisałaś pop that body cherry to i skojarzyło mi się z pop the cherry ☺️
no bo tam jest później o wisience 😁 😁 😁 😁 😁 ale w odniesieniu chyba do wacka, chociaż nie zawsze czaję ten ichniejszy slang, zresztą łatewa 😁 😁 😁 ale dobry tekst pop that wisienka ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...