Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiola1983 napisał(a):
Mam tak spuchnięte dłonie że szok 🤔
Poza tym jakoś tak nastrój nie teges. Ach te hormony.

a ja na szczescie dzisiaj nie, ale za to slaniam sie na nogach:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dobry po raz drugi
wróciłam, nadrobiłam
szalałam od rana po mieście i spociłam sie jak dzika świnia matko mam nadzieję że za bardzo nie śmierdziałam
rano badania i co się okazało że krwi nie mam 😮 już któraś tu kiedyś opisywała coś podobnegi, normalnie sama piana z bąbelkami ale po 10 minutach szarpania mojej żyły udało się
potem latanie po wszystkich sklepach i szukanie największych rabatów na łóżeczko z jego wyposażeniem I MAM 🤪
i nawet zmieściło się do Yariski i miłe panie bardzo mi pomogły
pościel mam zółto kremową z kociakiem , ale mi się podoba i podobno dobrej jakości- obaczym 😉
no i oczywiście znowu kupiłam dwie czapeczki czyli w sumie mam już około 20 nie wiem po co bo lato się zbliża ale nigdy nie mogę się powstrzymać, no kupiłam jeszcze trochę innych pierdół typu pampersy ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo wzięłam 2 a nie 1 🥴
no i kuzynki małemu kupiłam dresik i bodziaki takie "polo" jakaś nowość i sama ta nowość kosztowała mnie 40zł 🤢
a i jeszcze dwie piękne donice na moje bonsai i zaraz się za to zabieram
gdyby ktoś pytał idę coś zjeść, potem zajmuję sie suszarką z praniem i nastawianiem kolejnego , potem przesadzę kwiatki, umyję lodówkę i tradycyjnie już pójdę z Leosiem do lasu
jakby co będę zaglądać

ojeej Matylda jak szalejesz ostatnio 🤪 zakupy widze mega udane, ciesze sie razem z Toba 😁 a czapeczki w lato tez Ci sie przydadza, wiec sie nie martw 🙂 ja mam 1 paczke pampersow 1 i jedna 2 🙂 na pewno zdaze zuzyc te 1, bo nie wydaje mi sie, zebym urodzila dziecko 5 kilowe 😁 🤪 ale jak urodzisz malutka np 3,500 to spokojnie mozesz uzywac 2 od razu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dobry po raz drugi
wróciłam, nadrobiłam
szalałam od rana po mieście i spociłam sie jak dzika świnia matko mam nadzieję że za bardzo nie śmierdziałam
rano badania i co się okazało że krwi nie mam 😮 już któraś tu kiedyś opisywała coś podobnegi, normalnie sama piana z bąbelkami ale po 10 minutach szarpania mojej żyły udało się
potem latanie po wszystkich sklepach i szukanie największych rabatów na łóżeczko z jego wyposażeniem I MAM 🤪
i nawet zmieściło się do Yariski i miłe panie bardzo mi pomogły
pościel mam zółto kremową z kociakiem , ale mi się podoba i podobno dobrej jakości- obaczym 😉
no i oczywiście znowu kupiłam dwie czapeczki czyli w sumie mam już około 20 nie wiem po co bo lato się zbliża ale nigdy nie mogę się powstrzymać, no kupiłam jeszcze trochę innych pierdół typu pampersy ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo wzięłam 2 a nie 1 🥴
no i kuzynki małemu kupiłam dresik i bodziaki takie "polo" jakaś nowość i sama ta nowość kosztowała mnie 40zł 🤢
a i jeszcze dwie piękne donice na moje bonsai i zaraz się za to zabieram
gdyby ktoś pytał idę coś zjeść, potem zajmuję sie suszarką z praniem i nastawianiem kolejnego , potem przesadzę kwiatki, umyję lodówkę i tradycyjnie już pójdę z Leosiem do lasu
jakby co będę zaglądać

ojeej Matylda jak szalejesz ostatnio 🤪 zakupy widze mega udane, ciesze sie razem z Toba 😁 a czapeczki w lato tez Ci sie przydadza, wiec sie nie martw 🙂 ja mam 1 paczke pampersow 1 i jedna 2 🙂 na pewno zdaze zuzyc te 1, bo nie wydaje mi sie, zebym urodzila dziecko 5 kilowe 😁 🤪 ale jak urodzisz malutka np 3,500 to spokojnie mozesz uzywac 2 od razu 😉

ja jeszcze nie kupilam ale bee kupowac 2 jeynki sa rogie jak cholerka tyle samo kosztuja co 2 a sztuk polowe mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda tak sie martwiłaś a ty teraz jestes lepiej okupiona niz my tu wszystkie 🙂
hehe a na pewno lepiej niz ja , ciesze sie na prwade czyli jednak masz łóżeczko? 🙂 super musisz zdjecie zrobic i pokazac posciel i łóżeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Mam tak spuchnięte dłonie że szok 🤔
Poza tym jakoś tak nastrój nie teges. Ach te hormony.

Ja najbardziej mam spuchnięte stopy, mam tak wielkie rozpłaszczone girasy conajmniej jak Shrek.. i nie mam jakich butów włożyć, a muszę skoczyć to sklepu na jakieś zakupy. A huśtawki nastroju norma, rano zawsze wstaje zła potem trochę mi przechodzi, na wieczór jak mój wraca znowu jestem wkurzona i tak w kółko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak coś tam kupiłam bo wujek z kuzynek z AMERYKI się szarpnęli hihi i mamusia tj przyszła babcia dała na pościel nawet z hakiem 😉
no czyli jeśli o czymś nie zapomniałam to oprócz jeszcze jednej koszuli do karmienia i wózka z całym jego wyposażeniem MAM JUŻ WSZYSTKO na początek oczywiście bo później wiadomo ciągle będzie czegoś brakowało
dobra idę bo coraz bardziej leń mnie dopada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaa i skoro o puchnięciu to ja myślałam że nic mi nie puchnie no i teraz męczyłam się pół godziny żeby obrączkę ściągnąć i udało się ale z płaczem i naciągniętą skórą na palcu a dodam że obrączka chyba ze dwa rozmiary za duża
BYŁA 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Kwietnioweczki 🙂 🙂
kawal czasu mnie nie bylo, ale tak teraz przegladam posty i widze, ze jednak mieszcze sie w ciazowych normach 🙂 Przytylam 15 kilo, czuje sie i wygladam jak wieloryb, jak usiade to wstac nie moge, chodzic za bardzo teraz juz nie.... Stopy mi spuchly tak, ze rozerwaly po bokach wiosenne trzewiki, ale na szczescie w Belfascie juz wiosna wiec wlasnie dzisiaj mam zamiar wlozyc japonki. Aha!! No i data cesarskiego ciecia ustalona na 19 kwietnia, jednak cos mi podpowiada, ze to moze wydarzyc sie nieco wczesniej,... Zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
Witam wszystkie Kwietnioweczki 🙂 🙂
kawal czasu mnie nie bylo, ale tak teraz przegladam posty i widze, ze jednak mieszcze sie w ciazowych normach 🙂 Przytylam 15 kilo, czuje sie i wygladam jak wieloryb, jak usiade to wstac nie moge, chodzic za bardzo teraz juz nie.... Stopy mi spuchly tak, ze rozerwaly po bokach wiosenne trzewiki, ale na szczescie w Belfascie juz wiosna wiec wlasnie dzisiaj mam zamiar wlozyc japonki. Aha!! No i data cesarskiego ciecia ustalona na 19 kwietnia, jednak cos mi podpowiada, ze to moze wydarzyc sie nieco wczesniej,... Zobaczymy...

GDZIEŚ TY BYŁA?????????????????????????????


JA TO CIĄGLE O TOBIE MYŚLAŁAM JA JA JA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Witam wszystkie Kwietnioweczki 🙂 🙂
kawal czasu mnie nie bylo, ale tak teraz przegladam posty i widze, ze jednak mieszcze sie w ciazowych normach 🙂 Przytylam 15 kilo, czuje sie i wygladam jak wieloryb, jak usiade to wstac nie moge, chodzic za bardzo teraz juz nie.... Stopy mi spuchly tak, ze rozerwaly po bokach wiosenne trzewiki, ale na szczescie w Belfascie juz wiosna wiec wlasnie dzisiaj mam zamiar wlozyc japonki. Aha!! No i data cesarskiego ciecia ustalona na 19 kwietnia, jednak cos mi podpowiada, ze to moze wydarzyc sie nieco wczesniej,... Zobaczymy...


o jest nasza zguba Dagi 😉 😉 😉
Matylda cały czas o tobie pisała, ze nie ma dziewczyny z Belfastu 🙂 🙂
fajnie ze sie odezwałaś, a dlaczego cc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda zobacz ciagle mówiłas i pytałas gdzie jeste ta dziewczyna z belfastu ja myslałam ze jakiemk omamy masz a jednak istnieje taka zobacz ile ty razy o nią pytałaś 🙂
Witam Cie Dagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Witam wszystkie Kwietnioweczki 🙂 🙂
kawal czasu mnie nie bylo, ale tak teraz przegladam posty i widze, ze jednak mieszcze sie w ciazowych normach 🙂 Przytylam 15 kilo, czuje sie i wygladam jak wieloryb, jak usiade to wstac nie moge, chodzic za bardzo teraz juz nie.... Stopy mi spuchly tak, ze rozerwaly po bokach wiosenne trzewiki, ale na szczescie w Belfascie juz wiosna wiec wlasnie dzisiaj mam zamiar wlozyc japonki. Aha!! No i data cesarskiego ciecia ustalona na 19 kwietnia, jednak cos mi podpowiada, ze to moze wydarzyc sie nieco wczesniej,... Zobaczymy...


o jest nasza zguba Dagi 😉 😉 😉
Matylda cały czas o tobie pisała, ze nie ma dziewczyny z Belfastu 🙂 🙂
fajnie ze sie odezwałaś, a dlaczego cc?

noooooooo
zaraz znowu zniknie na pół roku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Matylda zobacz ciagle mówiłas i pytałas gdzie jeste ta dziewczyna z belfastu ja myslałam ze jakiemk omamy masz a jednak istnieje taka zobacz ile ty razy o nią pytałaś 🙂
Witam Cie Dagi 🙂

ha no schizy mam ale na innym punkcie tu się nie myliłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejciu wykonczy mnie ten moj chlop !!!!!!!!!! 😠 😠
Mielismy jechac do mojej pracy zawiesc zwolnienie a ten pojechal na silownie i na basen 😠
Sprawy sa do zalatwienia i dupa...... bo wazniejszy wyglad 😠 😠
ale jestem zla! zaraz sama pojade oddac te zwolnienie !! tylko ze tam godz sie jedzie autobusem 😞
a to jest jego jedyny dzien wolny w tyg !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
jejciu wykonczy mnie ten moj chlop !!!!!!!!!! 😠 😠
Mielismy jechac do mojej pracy zawiesc zwolnienie a ten pojechal na silownie i na basen 😠
Sprawy sa do zalatwienia i dupa...... bo wazniejszy wyglad 😠 😠
ale jestem zla! zaraz sama pojade oddac te zwolnienie !! tylko ze tam godz sie jedzie autobusem 😞


uuu to rzeczywiście do dupy... dzwon po niego niech przyjeżdża ty jesteś w 9m to nie czas na wyprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
jejciu wykonczy mnie ten moj chlop !!!!!!!!!! 😠 😠
Mielismy jechac do mojej pracy zawiesc zwolnienie a ten pojechal na silownie i na basen 😠
Sprawy sa do zalatwienia i dupa...... bo wazniejszy wyglad 😠 😠
ale jestem zla! zaraz sama pojade oddac te zwolnienie !! tylko ze tam godz sie jedzie autobusem 😞


uuu to rzeczywiście do dupy... dzwon po niego niech przyjeżdża ty jesteś w 9m to nie czas na wyprawy

aniech jedzie... pojade sama! jak urodze w autobusie to bedzie jego wina !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Witam wszystkie Kwietnioweczki 🙂 🙂
kawal czasu mnie nie bylo, ale tak teraz przegladam posty i widze, ze jednak mieszcze sie w ciazowych normach 🙂 Przytylam 15 kilo, czuje sie i wygladam jak wieloryb, jak usiade to wstac nie moge, chodzic za bardzo teraz juz nie.... Stopy mi spuchly tak, ze rozerwaly po bokach wiosenne trzewiki, ale na szczescie w Belfascie juz wiosna wiec wlasnie dzisiaj mam zamiar wlozyc japonki. Aha!! No i data cesarskiego ciecia ustalona na 19 kwietnia, jednak cos mi podpowiada, ze to moze wydarzyc sie nieco wczesniej,... Zobaczymy...


Jezu dziewczyno gdzieś ty się podziewała?? Myśmy się tu o ciebie martwiły. Nieładnie tak stresować kobiety w ciąży!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...