Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ola, sory ze tak o tym truje ale jeszcze nie kupilam tego durnego fotelika, jaki oprocz Maxi Cosi jest jeszcze dobry? Orientujesz sie? Jaki ewentualnie moglabym kupic zamiast MC?


właśnie pisałam do ciebie Tysia czy sie w koncu na jakiś zdecydowałaś 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a co do tych bakterii w moczu to moze być spowodowane złym podmyciem wiec nie ma powodów do nerwów w razie złych lekarz zleca posiew 😉




no dzięki pierwsze wyniki robili mi w szpitalu , rano się kąpałam , potem jeszcze chusteczek używałam a potem do pojemnika sikałam
we wtorek się wykąpałam wieczorem, wczoraj rano podmyłam i nasikałam do pojemnika o wcześniej juz Ola pisała że tam coś z podmyciem mogło być i co????????????dalej to samo
tylko kiedys pisało pojedyncze albo nieliczne a teraz bardzo liczne 🤢

to u góry to moje wyśmienite cytowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ola, sory ze tak o tym truje ale jeszcze nie kupilam tego durnego fotelika, jaki oprocz Maxi Cosi jest jeszcze dobry? Orientujesz sie? Jaki ewentualnie moglabym kupic zamiast MC?


właśnie pisałam do ciebie Tysia czy sie w koncu na jakiś zdecydowałaś 😉 😉
ehh wkurr... sie tylko wczoraj bo juz sie cieszylam ze w koncu kupie i o maly wlos nie wygralam aukcji .. ale za bardzo sie cieszylam i myslalam ze nikt procz mnie nie bedzie licytowal bo bylo "ponizej minuty"i dopiero zaczeli walic, nie przygotowalam sie na to i juz w nerwach zaczelam szybko wciskac wyzsze kwoty ale nie zdazylam.. bo ponizej minuty to blyskawicznie zlecialo.. ale sie WKUR !!!!!!! zdenerwowalam ☺️....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ola, sory ze tak o tym truje ale jeszcze nie kupilam tego durnego fotelika, jaki oprocz Maxi Cosi jest jeszcze dobry? Orientujesz sie? Jaki ewentualnie moglabym kupic zamiast MC?


właśnie pisałam do ciebie Tysia czy sie w koncu na jakiś zdecydowałaś 😉 😉
ehh wkurr... sie tylko wczoraj bo juz sie cieszylam ze w koncu kupie i o maly wlos nie wygralam aukcji .. ale za bardzo sie cieszylam i myslalam ze nikt procz mnie nie bedzie licytowal bo bylo "ponizej minuty"i dopiero zaczeli walic, nie przygotowalam sie na to i juz w nerwach zaczelam szybko wciskac wyzsze kwoty ale nie zdazylam.. bo ponizej minuty to blyskawicznie zlecialo.. ale sie WKUR !!!!!!! zdenerwowalam ☺️....


aa no bo ludzie tak robią, 🥴
wczesniej sie nie ujawniają i na sam koniec walą 😉
a to jaki licytowałas, citi czy cabrio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a co do tych bakterii w moczu to moze być spowodowane złym podmyciem wiec nie ma powodów do nerwów w razie złych lekarz zleca posiew 😉




no dzięki pierwsze wyniki robili mi w szpitalu , rano się kąpałam , potem jeszcze chusteczek używałam a potem do pojemnika sikałam
we wtorek się wykąpałam wieczorem, wczoraj rano podmyłam i nasikałam do pojemnika o wcześniej juz Ola pisała że tam coś z podmyciem mogło być i co????????????dalej to samo
tylko kiedys pisało pojedyncze albo nieliczne a teraz bardzo liczne 🤢

ja tez sie wczoraj wieczorem kapalam, dzisiaj o 6:30 podmylam i dopiero nasikalam do pojemniczka i ostatnio to samo, a jakies tam bakterie byly.. posiew z pochwy mialam robiony i wynik wyszedl ujemny, wiec nie ma zadnych paskudztw.. moze nie umiem sie po prostu podmywac hahaha zobaczymy jak dzisiaj odbiore wyniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ola, sory ze tak o tym truje ale jeszcze nie kupilam tego durnego fotelika, jaki oprocz Maxi Cosi jest jeszcze dobry? Orientujesz sie? Jaki ewentualnie moglabym kupic zamiast MC?

tak jest jeszcze jeden, ja też rozważałam jego zakup ale w sklepie jednak okazało się że Maxi Cosi jest ciut większy i tańszy - ten drugi to Romer

tu masz stronkę dotyczącą testów, jakości, ceny itd. Wklejam Ci listę fotelików 0-13 kg

http://fotelik.info/pl/testy/grupa:0-13/ocena/malejaco/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
aisak napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ola, sory ze tak o tym truje ale jeszcze nie kupilam tego durnego fotelika, jaki oprocz Maxi Cosi jest jeszcze dobry? Orientujesz sie? Jaki ewentualnie moglabym kupic zamiast MC?


właśnie pisałam do ciebie Tysia czy sie w koncu na jakiś zdecydowałaś 😉 😉
ehh wkurr... sie tylko wczoraj bo juz sie cieszylam ze w koncu kupie i o maly wlos nie wygralam aukcji .. ale za bardzo sie cieszylam i myslalam ze nikt procz mnie nie bedzie licytowal bo bylo "ponizej minuty"i dopiero zaczeli walic, nie przygotowalam sie na to i juz w nerwach zaczelam szybko wciskac wyzsze kwoty ale nie zdazylam.. bo ponizej minuty to blyskawicznie zlecialo.. ale sie WKUR !!!!!!! zdenerwowalam ☺️....


aa no bo ludzie tak robią, 🥴
wczesniej sie nie ujawniają i na sam koniec walą 😉
a to jaki licytowałas, citi czy cabrio?
cabrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
a co do tych bakterii w moczu to moze być spowodowane złym podmyciem wiec nie ma powodów do nerwów w razie złych lekarz zleca posiew 😉




no dzięki pierwsze wyniki robili mi w szpitalu , rano się kąpałam , potem jeszcze chusteczek używałam a potem do pojemnika sikałam
we wtorek się wykąpałam wieczorem, wczoraj rano podmyłam i nasikałam do pojemnika o wcześniej juz Ola pisała że tam coś z podmyciem mogło być i co????????????dalej to samo
tylko kiedys pisało pojedyncze albo nieliczne a teraz bardzo liczne 🤢



nie przejmuj się ja chyba na początku ciąży miałam i to nawet dużo bakterii, pożniej lekarz mi powiedział o tym podmywaniu o tym pierwszym strumieniu którego nie łapiemy i zaczełam starannie pobierać mocz do badań i chodz nie raz sikałam po nogach to ściskałam...... i dokładnie myłam i płukałam ☺️
i teraz jest wszystko cacy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co usiadłam dziś przy łóżeczku celem złożenia go i dupa
nie dam rady
przecież ja szafy domu składałam , łóżka, szafki sama kiedyś i regały
a ile mebli z Pawłem złożyłam a tego chujostwa nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ile ten CABRIOlet kosztuje
albo ten city czy jakoś tak bo ja nie w temacie

Cabrio Fix od 450 zł zł a Citi od 320 w necie 🙂 mowa o nowych 🙂

dzięki tak pytam bo do mojego wózka gdyby coś pasuje ten fotelik tj chodzi mi o montowanie go na stelaż( czego Ola wiem nie zamierzasz robić) a mi się moze czasem zdarzyć i chodzi o to że na ten kuźwa wózek nas nie stać teraz, a samego fotelika z tego mojego wózka nie można dokupić i już tak myślałam żeby kupić teraz ten sam fotelik MC a potem kupić ten mój upatrzony wózek już bez fotelika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
co ona gada w TVN o porodzie 😮

ona zawsze pieprzy jakies glupoty, nie lubie jej.. 🤢

ale to jakieś herezje, ciekawe czy ją nie bolało.. chyba że ją ktoś walnął w głowę i nie pamięta 🤨

ona jak rodzila to jeszcze nie byla ta cala ekomama, a teraz opowiada jakies totalne pierdoly.. spokoj i lagodny porod gwarantowany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
co ona gada w TVN o porodzie 😮

ona zawsze pieprzy jakies glupoty, nie lubie jej.. 🤢

ale to jakieś herezje, ciekawe czy ją nie bolało.. chyba że ją ktoś walnął w głowę i nie pamięta 🤨

ja nie wiem co ona gada ale ja wiem że ta hipnoza pomaga
rano dziewczyna raz w szpitalu panikowała i w ogóle słabe rozwarcie i skurcze a bóle nieziemskie wzięli ja na trans i po pół godz urodziła bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ile ten CABRIOlet kosztuje
albo ten city czy jakoś tak bo ja nie w temacie

Cabrio Fix od 450 zł zł a Citi od 320 w necie 🙂 mowa o nowych 🙂

dzięki tak pytam bo do mojego wózka gdyby coś pasuje ten fotelik tj chodzi mi o montowanie go na stelaż( czego Ola wiem nie zamierzasz robić) a mi się moze czasem zdarzyć i chodzi o to że na ten kuźwa wózek nas nie stać teraz, a samego fotelika z tego mojego wózka nie można dokupić i już tak myślałam żeby kupić teraz ten sam fotelik MC a potem kupić ten mój upatrzony wózek już bez fotelika

żebyś się w konia nie zrobiła bo jak kupisz zestaw bez fotelika to może okazać się że nie ma adaptera do jego montażu i będziesz musiała wywalić dodatkowe 150 zł, zawsze najbardziej opłaca się kupić zestaw, lepiej się zorientuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
co ona gada w TVN o porodzie 😮

ona zawsze pieprzy jakies glupoty, nie lubie jej.. 🤢

ale to jakieś herezje, ciekawe czy ją nie bolało.. chyba że ją ktoś walnął w głowę i nie pamięta 🤨

ona jak rodzila to jeszcze nie byla ta cala ekomama, a teraz opowiada jakies totalne pierdoly.. spokoj i lagodny porod gwarantowany 😁

a to spokój gwarantuje bezbolesny poród??????????
to git wystarczy że tydzień przed nie będę się kontaktować z Pawłem i urodzę bezboleśnie 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie rację - podnosicie mnie na duchu - ale jeszcze 2 dni i nie będę zrzędzic 🙂

Asia - fajnie widzieć twój pycholek 🙂

A ja ściągam sobie muzykę aby zrobić sobie zestaw do szpitala - 12 h leżenia mnie czeka to na pewno się przyda.

Co do sikania to ja co najmniej 3 razy w nocy wstaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...