Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mam jakies skurcze w dupie 😮

😁 bożeeeeee
jakie znów skurcze?

nie wiem co to jest, ale jak np wstaje to boli mnie tylek. Tak dziwnie! nie umiem tego opisac. nigdy tak nie mialam 😮
to jest parcie na odbyt 🙂 nic nadzwyczajnego 🙂 mnie przy skurczach tez boli odbyt i czuje mega parcie, ale to normalne 🙂 jakby Krisuu chcial mi DUPA WYJSC 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
mam jakies skurcze w dupie 😮

😁 bożeeeeee
jakie znów skurcze?

nie wiem co to jest, ale jak np wstaje to boli mnie tylek. Tak dziwnie! nie umiem tego opisac. nigdy tak nie mialam 😮
to jest parcie na odbyt 🙂 nic nadzwyczajnego 🙂 mnie przy skurczach tez boli odbyt i czuje mega parcie, ale to normalne 🙂 jakby Krisuu chcial mi DUPA WYJSC 🤪

ale mnie nie boli odbyt. Tylko dupa !! te polichy.. 🙂 jakby mnie ktos kijem walil w dupsko !
ide polezec bo brzuch twardy jak kamien mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem. Zła i wkurzona 😠 😠 😠

Po wizycie, która trwała 15 minut, z czego może 10 zajęło moje wchodzenie i schodzenie z samolotu.
-usg mi nie zrobił, bo nie mam pełnego 38 tygodnia tylko 37 i pół. Więc za tydzień kolejna wizyta.
-wynik posiewu: mam grzybka i dostałam receptę co by wieczorami Grażynę karmić
-rozwarcie utrzymało się na poziomie 1.5 cm i nic poza tym nie wskazuje że racze urodzić do końca miesiąca
-dostałam zwolnienie do 11.04 czyli do terminu porodu ( bo wiecie że ginekolog wystawia tylko do terminu porodu? potem albo internista albo musimy brać macierzyńskie? )
-na korytarzy siedziała dziewczyna co ma termin na tydzien po mnie i taka szczuplutka fajna z krągłym brzuszkiem: patrzyła na mnie z politowaniem, współczuciem i innymi czuciami !!
bo przecież ja kuźwa nie dość, że gruba to jeszcze kuśtykam jak babcia przez to że mi cos/ktoś uwiera na krzyż i mnie boooooli !!!

i tyle po wizycie 😠 😠
na polepszenie humoru kupiłam w cukierni 2*wztkę i colę.
i prosze ani słowa na temat zdrowotności tego posiłku !!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
j
na polepszenie humoru kupiłam w cukierni 2*wztkę i colę.
i prosze ani słowa na temat zdrowotności tego posiłku !!! 😠 😠 😠


mniam
tyle powiem 😁


ty mnie rozumiesz kobieto 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
mam jakies skurcze w dupie 😮


o w dupie ??????? 🤪
robi się interesująco 🤪

dobra poważnie jak rozruszać dzieco bo jakiś taki dziwny brzuch mam , ja wiem że ona zacznie buszowanie po 17.00 ale wolałabym wcześniej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem. Zła i wkurzona 😠 😠 😠

Po wizycie, która trwała 15 minut, z czego może 10 zajęło moje wchodzenie i schodzenie z samolotu.
-usg mi nie zrobił, bo nie mam pełnego 38 tygodnia tylko 37 i pół. Więc za tydzień kolejna wizyta.
-wynik posiewu: mam grzybka i dostałam receptę co by wieczorami Grażynę karmić
-rozwarcie utrzymało się na poziomie 1.5 cm i nic poza tym nie wskazuje że racze urodzić do końca miesiąca
-dostałam zwolnienie do 11.04 czyli do terminu porodu ( bo wiecie że ginekolog wystawia tylko do terminu porodu? potem albo internista albo musimy brać macierzyńskie? )
-na korytarzy siedziała dziewczyna co ma termin na tydzien po mnie i taka szczuplutka fajna z krągłym brzuszkiem: patrzyła na mnie z politowaniem, współczuciem i innymi czuciami !!
bo przecież ja kuźwa nie dość, że gruba to jeszcze kuśtykam jak babcia przez to że mi cos/ktoś uwiera na krzyż i mnie boooooli !!!

i tyle po wizycie 😠 😠
na polepszenie humoru kupiłam w cukierni 2*wztkę i colę.
i prosze ani słowa na temat zdrowotności tego posiłku !!! 😠 😠 😠
TAK TRZYMAC !! !! !! 😉 😁 ja tez ide lyknac colki 😉 i zrobie sobie ten cholerny makaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
aisak napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
j
na polepszenie humoru kupiłam w cukierni 2*wztkę i colę.
i prosze ani słowa na temat zdrowotności tego posiłku !!! 😠 😠 😠


mniam
tyle powiem 😁


ty mnie rozumiesz kobieto 😉 😁


rozumiem i zazdrość na dodatek zżera ze masz cole 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Kaśka coś czuję że urodzisz po mnie hihi


Też czuję, że załapię się chyba na pełnię kwietniową dopiero, czyli gdzieś koło 18 jak dobrze pamiętam 🤢 🤔

bosz bosz.. co to będzie co to będzie? 🤪 🤪 ubranka będą już za maaaałeeee, chlip.
Idę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę do lasu może mi łeba nie zwieje na tej wichurze
a potem sobie dokończę sprzątanie
muszę chyba wziąć ze sobą papier toaletowy do lasu bo też mam jakieś skurcze przepowiadające w dupie
tylko ja wiem co one mogą przepowiadać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...