Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
U mnie jak narazie wszystko sie wstrzymalo to byl chyba falszywy alarm tylko czuje mocne ciagniecie w dole i straszny bol kregoslupa!

noo na pewno falszywy alarm skoro nie masz zadnych skurczy itp 😁 to jeszcze troche moze wytrzymasz, chociaz do kwietnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Angela dawaj wieści

Asia wiem i ja bym to w sumie złożyła ale dla bezpieczeństwa mojego dziecka lepiej poczekam na "eksperta" co by mi później dno na podłogę nie spadło 😮

hehe ja sama z mama skladalam lozeczko, bo nie lubie gadania facetow i zamieszania.. my na spokojnie, a oni tacy narwani 😁

no mój Paweł przed karierą wojskową pracował w BLACK RED WHITE czyli jakieś pojęcie ma ale nerwy zawsze takie same, bo "kto robił tą instrukcję?", "gdzie jest śruba?", "to źle śrubka ponumerowana"
zawsze to samo a przez te remonty to przez ostatnie pół roku trochę się naskładaliśmy , najgorsza była szafa mamusi bo trzy dni ją składaliśmy bo drzwi się nie domykały 😮
idę chyba pod prysznić, jakoś mi tam ostatnio wygodniej niż w wannie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
świeżego kiwi i ananasa 🙂

A Ty co wyskoczyłaś jak Filip z konopi? 😁

BO MYŚLAŁA ŻE JEST NA FORUM KULINARNYM hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 🙂
nadrobiłam, zjadłam sniadanie i nawet pranie wstawiłam. Nie wiem dlaczego ostatnio mam wrażenie że ciągle piorę i prasuję, wy tez tak macie?? 😮 😮

I zbieram się do pracy zawieść zwolnienie i wyjaśnić kwestię przedostatniego, bo barany jedne zgubiły i zamiast szukać to do mnie wydzwaniają, że im brak 😠 😠 😠
jak JA byłam tam kierownikiem to takie rzeczy nie miały miejsca 😉 😁 😁

nie wiem co będę dzisiaj robić, bo popołudniu opiekunką pasierba znowu zostaję ( czyt: komp będzie zajęty.. 🤢 🤢 )
jedno jest pewne:
DZISIAJ JESZCZE NIE RODZĘ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I miałam zadać pytanie:
Czy któras kupowała rożek usztywniany kokosem? wiecie taki z matą kokosową wyciąganą? warto nie warto? a jak warto to podrzućcie link do sprzedawcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
dzien dobry 🙂
nadrobiłam, zjadłam sniadanie i nawet pranie wstawiłam. Nie wiem dlaczego ostatnio mam wrażenie że ciągle piorę i prasuję, wy tez tak macie?? 😮 😮

I zbieram się do pracy zawieść zwolnienie i wyjaśnić kwestię przedostatniego, bo barany jedne zgubiły i zamiast szukać to do mnie wydzwaniają, że im brak 😠 😠 😠
jak JA byłam tam kierownikiem to takie rzeczy nie miały miejsca 😉 😁 😁

nie wiem co będę dzisiaj robić, bo popołudniu opiekunką pasierba znowu zostaję ( czyt: komp będzie zajęty.. 🤢 🤢 )
jedno jest pewne:
DZISIAJ JESZCZE NIE RODZĘ 😁

No ja bym tak nie pisała, rano jesteś zamknięta a wieczorem: "Wszystko się może zdarzyć" 😁
Co do kiwi i ananasa to nie tylko przy świeżym się nie zsiądzie, ja kiedyś jak jeszcze laikiem byłam (teraz też jestem) całkowitym to właśnie się tak urządziłam z ciastem dając ananasa z puszki i wyłam pół dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Ola sprzątasz czy co??????????????

ja to sobie myślę że moje sprzątanie to na darmo
jak ten przyjedzie zawsze mi tu wszystkiego napierdoli i spokój , a wczoraj mi mówi po co ja sprzątam i się przemęczam przecież by mi pomógł
mhm już to widzę . jak przyjedzie pewnie pójdzie z Leonem do lasu na trzy godziny i po dniu jutro jedzie znowu do naszego mieszkania bo przychodzi facet na pomiary mebli do kuchni
a ja już nie mam pomysłu , muszę wybrać trzecią kuchnię w ciągu ostatnich 10 mcy macie jakieś pomysły????/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
I miałam zadać pytanie:
Czy któras kupowała rożek usztywniany kokosem? wiecie taki z matą kokosową wyciąganą? warto nie warto? a jak warto to podrzućcie link do sprzedawcy 🙂

ja mam obydwa usztywniane ale to jakaś gąbka jest chyba... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a Ty Ola sprzątasz czy co??????????????

ja to sobie myślę że moje sprzątanie to na darmo
jak ten przyjedzie zawsze mi tu wszystkiego napierdoli i spokój , a wczoraj mi mówi po co ja sprzątam i się przemęczam przecież by mi pomógł
mhm już to widzę . jak przyjedzie pewnie pójdzie z Leonem do lasu na trzy godziny i po dniu jutro jedzie znowu do naszego mieszkania bo przychodzi facet na pomiary mebli do kuchni
a ja już nie mam pomysłu , muszę wybrać trzecią kuchnię w ciągu ostatnich 10 mcy macie jakieś pomysły????/

na razie poodkurzałam i prostuję kręgosłup bo boli, zaraz idę dalej sprzątać.. boli Cię że tu siedzę? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
I miałam zadać pytanie:
Czy któras kupowała rożek usztywniany kokosem? wiecie taki z matą kokosową wyciąganą? warto nie warto? a jak warto to podrzućcie link do sprzedawcy 🙂

Kaśka ja mam dwa ale Ci nie pomogę bo kupiłam je w "stacjonarnych" sklepach
inne mamuśki polecały mi takie z kokosem i zawsze można go wyciągnąć co by potem tylko dziecko w to opatulić
tylko mój jeden wyciąga się super gładko , a drugim się męczyłam i jeszcze tego nie uprałam bo za cholerę nie mogę tego wydrzeć, już zaczynał się kruszyc jak go ciągnęłam, nie wiem może go zaszyli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia dla Ciebie w śmietniku grzebałam 😁
Znalazłam ulotkę i tam tylko napisali odnośnie rożka że wypełnienie silikonowe 100% poliester, ale to chyba dotyczy tego co w poszewce a nie usztywnienia 🤔 Ja mam gąbkę którą wyciągałam do prania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
I miałam zadać pytanie:
Czy któras kupowała rożek usztywniany kokosem? wiecie taki z matą kokosową wyciąganą? warto nie warto? a jak warto to podrzućcie link do sprzedawcy 🙂

ja mam obydwa usztywniane ale to jakaś gąbka jest chyba... 🥴


no właśnie ja też tak sie nacięłam: miał być usztywniany a jest jak fiut po robocie 😠
a WIEM, że są takie napradwę sztywne, że łatwo dzieckowi głowę utrzymać.

Matylda, niech marudzi ale niech sam składa 😉
U mnie mój z pasierbem składali, nawet palcem nie kiwnęłam, niech też się poczują. Może i Twojemu zaświta w głowie, że to już niedługo tatuśkiem zostanie ? 😉

Lecę 🙂
pa do póxniej. Jak by która co o rożku chciałą się wypowiedzieć, to czekam na info, bo uparłam się mieć taki z kokosem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ola za poświęcenie 😉
no własnie u mnie też jest wzmocniony ( achaaaa ) a wypełnienie ma 100% poliester: i jak sobie pomyślę, że w tym poliestrze dziecko ma całą noc przespać zawinięte to mi zęby samoistnie zgrzytają 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
I miałam zadać pytanie:
Czy któras kupowała rożek usztywniany kokosem? wiecie taki z matą kokosową wyciąganą? warto nie warto? a jak warto to podrzućcie link do sprzedawcy 🙂

ja mam obydwa usztywniane ale to jakaś gąbka jest chyba... 🥴


no właśnie ja też tak sie nacięłam: miał być usztywniany a jest jak fiut po robocie 😠
a WIEM, że są takie napradwę sztywne, że łatwo dzieckowi głowę utrzymać.

Matylda, niech marudzi ale niech sam składa 😉
U mnie mój z pasierbem składali, nawet palcem nie kiwnęłam, niech też się poczują. Może i Twojemu zaświta w głowie, że to już niedługo tatuśkiem zostanie ? 😉

Lecę 🙂
pa do póxniej. Jak by która co o rożku chciałą się wypowiedzieć, to czekam na info, bo uparłam się mieć taki z kokosem 🙂

mój jest sztywny, nawet z gąbką, być może dlatego że mojemu po robocie jeszcze jakiś czas stoi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dzięki Ola za poświęcenie 😉
no własnie u mnie też jest wzmocniony ( achaaaa ) a wypełnienie ma 100% poliester: i jak sobie pomyślę, że w tym poliestrze dziecko ma całą noc przespać zawinięte to mi zęby samoistnie zgrzytają 🤢

ja chyba na noc w kocyk będę zawijać.. sama nie wiem co mam robić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...