Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Mi to się jeszcze umyśliło że muszę mieć jakąś lampkę nocną ale taką żeby małej nie raziła w nocy no i mnie też jak będę do niej wstawać.. znalazłam coś takiego, wyłącza się sama po 30 min i mogę ją przenieść do przewijaka jak kupa pójdzie w nocy..

http://allegro.onet.pl/smoby-cotoons-wspaniala-ksiezycowa-lampka-nocna-i1489799404.html

Co myślicie? Jak Wy chcecie rozwiązać tę kwestię? 🥴
Ja to zawsze sobie jakiś problem wymyślę 😁




fajna 🙂 ja mam taką dużo lapkę stojącą którą dostaliśmy na ślubny prezent i ma funkcje recznego ustawiania natęrzenia światła i teraz przyda się w sam raz 🙂

ja też mam taką stacjonarną ale u mnie problem w tym że łóżeczko będzie w sypialni a przewijak mam w pokoiku obok i będę musiała się z dzieckiem transportować więc co by się po drodze nie zabić i świateł nie palić, to coś takiego byłoby idealnym rozwiązaniem..
kurde nie wiem co robić. 40 zł nie majątek co?


ja myśle że warto i napewno sama tez zakupie jakies takie małe światełko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Wiola, to o której jutro masz cesarkę? 🙃

nie denerwujcie jej już.... 🥴


oj, nie sądziłam, że ją może to zdenerwować, a wręcz odwrotnie - cieszyć się, że zobaczy maluszka 🙂 to tylko życzyć powodzenia chciałam i czekamy na wieści. Jesteśmy z Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Wiola, to o której jutro masz cesarkę? 🙃

nie denerwujcie jej już.... 🥴


Zaraz i tak idę do wyrka.
Pewnie nie zasnę ale jestem zmęczona.

Rano jeszcze się pojawię (o ile net nie padnie) ale pewnie większość z was będzie jeszcze spała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Wiola, to o której jutro masz cesarkę? 🙃

nie denerwujcie jej już.... 🥴


Zaraz i tak idę do wyrka.
Pewnie nie zasnę ale jestem zmęczona.

Rano jeszcze się pojawię (o ile net nie padnie) ale pewnie większość z was będzie jeszcze spała 🙂

ja chyba jutro od 7-ej na nogach będę bo mnie mąż o świcie po zakupy ciągnie, sam nie chce iść.. nie ma on litości nade mną... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ola i co z tą polisą?? gdzie ty masz???
zastanawiam sie czy też macie taką opcje jak pieniążki z polisy za poród a jeśli tak to orientowałyście sie po jakim czasie są one wypłacane??

no odpisałam Ci kochana, mam w PZU, dzisiaj właśnie o tym z Wiolą gadałyśmy, ja dostanę 2000 zł i mój mąż też czyli 4000 zł, a nie mam pojęcia po jakim czasie, najpierw trzeba mieć odpis aktu urodzenia i dopiero można działać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ola i co z tą polisą?? gdzie ty masz???
zastanawiam sie czy też macie taką opcje jak pieniążki z polisy za poród a jeśli tak to orientowałyście sie po jakim czasie są one wypłacane??


ja mam w axa za urodzenie dziecka nie za poród Pracowałam w PZU kiedyś to wiem że tam jest tak że idziesz z aktem urodzenia i wypełniasz druczek bierzesz swoją polisę i ci wypłacają odrazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No to jak z was będą takie ranne ptaszki to na pewno zamienimy jeszcze słowo.

W takim razie śle buziaki i idę do łóżeczka.

Spokojnej nocki dla was 😘 😘 😘

my damy radę, Ty śpij dobrze, po raz ostatni z brzuszkiem 😉 Trzymam kciuki i modlę się co by wszystko poszlo dobrze... Trzymaj się ciepło - buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
ola i co z tą polisą?? gdzie ty masz???
zastanawiam sie czy też macie taką opcje jak pieniążki z polisy za poród a jeśli tak to orientowałyście sie po jakim czasie są one wypłacane??

no odpisałam Ci kochana, mam w PZU, dzisiaj właśnie o tym z Wiolą gadałyśmy, ja dostanę 2000 zł i mój mąż też czyli 4000 zł, a nie mam pojęcia po jakim czasie, najpierw trzeba mieć odpis aktu urodzenia i dopiero można działać 🙂



oki już wszystko wiem ja też mam 2000zl a mój gapa mąż nie ma polisy 😠 a tu jeszcze do szpiatala idzie i też by dostał ale co osiołek to osiołek dobre i moje 2000 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...