Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o jeju i znowu... nalesniki. tez chce !! !! a nie chce mi sie robic do jasnejjjjj ciasnejj. Ale mam dzemik i smietanke a zjadlabym takie wlasnie z twarozkiem i cynamonem. O ! mam pomysl, mojego wysle 😉 i tak zaraz wychodzi. OLA przyszly mi obrazeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
o jeju i znowu... nalesniki. tez chce !! !! a nie chce mi sie robic do jasnejjjjj ciasnejj. Ale mam dzemik i smietanke a zjadlabym takie wlasnie z twarozkiem i cynamonem. O ! mam pomysl, mojego wysle 😉 i tak zaraz wychodzi. OLA przyszly mi obrazeczki 🙂

Ładne? Bo ja też wczoraj zamówiłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wtedy krokiety udały sie wysmienite i dzis je robie juz skonczyłam nalesniki smażyć sterta stoi 🙂 hehe to dzis wszystkie nalesnikowe 🙂

a co do ktg to ja mam teraz co tydzien i juz kilka razy miałam z zalecenia lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
o jeju i znowu... nalesniki. tez chce !! !! a nie chce mi sie robic do jasnejjjjj ciasnejj. Ale mam dzemik i smietanke a zjadlabym takie wlasnie z twarozkiem i cynamonem. O ! mam pomysl, mojego wysle 😉 i tak zaraz wychodzi. OLA przyszly mi obrazeczki 🙂

Ładne? Bo ja też wczoraj zamówiłam....
Mi sie bardzo podobaja 🙂 Praktycznie takie jak na zdjeciach ale w rzeczywistosci piekniej sie prezentuja 🙂 Ja zmowilam te wieksze i w kolrze niebieskiem z dwoma misiami i jednym serduszkiem gdzie w srodku mam imie wypisane. Sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja czekam i czekam na wiadomości a tu jeszcze cicho 🤨,a ja za niedługo jadę na wieś i nie będę miała netu 😠
Ktg jeszcze ani razu nie miałam 🥴 nie wiem czy w ogóle mi karze robić bo nic mi o tym nie wspominał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
o jeju i znowu... nalesniki. tez chce !! !! a nie chce mi sie robic do jasnejjjjj ciasnejj. Ale mam dzemik i smietanke a zjadlabym takie wlasnie z twarozkiem i cynamonem. O ! mam pomysl, mojego wysle 😉 i tak zaraz wychodzi. OLA przyszly mi obrazeczki 🙂

Ładne? Bo ja też wczoraj zamówiłam....
Mi sie bardzo podobaja 🙂 Praktycznie takie jak na zdjeciach ale w rzeczywistosci piekniej sie prezentuja 🙂 Ja zmowilam te wieksze i w kolrze niebieskiem z dwoma misiami i jednym serduszkiem gdzie w srodku mam imie wypisane. Sliczne 🙂

ja zamówiłam te za 59 zł to nie wiem czy nie te same... tylko ja nie chciałam z imieniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrobiłam to, co żeście od rana nasmarowały: już po zakupach a przed wielkim sprzątaniem i pieczeniem: Ola jakby co to puść mi choć sygnał ( żeby cie na koszty nie narażać 😉 ) że coś nowego w sprawie Wioli wiadomo i mam na forum pilnie wchodzić 😁 przegonię wtedy nawet pasierba z lapka dla tej informacji 😉 😁

Na obiad wymyślił mi się placek po węgiersku: bo chodził za mną i chodził.. 😮 😮

Matylda, nie stresuj się wyglądem łożeczka: i tak nie będziesz po porodzie miała czasu, żeby się w nie wpatrywać 😉 obudujesz pościelą i tyle. W sekrecie powiem Ci, że moje też jest naaaajzwyklejsze jakie może być 😉 😉 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Hej 🙂
Ja czekam i czekam na wiadomości a tu jeszcze cicho 🤨,a ja za niedługo jadę na wieś i nie będę miała netu 😠
Ktg jeszcze ani razu nie miałam 🥴 nie wiem czy w ogóle mi karze robić bo nic mi o tym nie wspominał 🤢

zostaw tel na czacie to Ci chociaż MMS'a wyślę jak chcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Hej 🙂
Ja czekam i czekam na wiadomości a tu jeszcze cicho 🤨,a ja za niedługo jadę na wieś i nie będę miała netu 😠
Ktg jeszcze ani razu nie miałam 🥴 nie wiem czy w ogóle mi karze robić bo nic mi o tym nie wspominał 🤢

zostaw tel na czacie to Ci chociaż MMS'a wyślę jak chcesz 🙂

Ooooo TAK TAK CEM CEM CEM baaardzo mocno 🤪 🤪 🤪
Dziękować 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
nadrobiłam to, co żeście od rana nasmarowały: już po zakupach a przed wielkim sprzątaniem i pieczeniem: Ola jakby co to puść mi choć sygnał ( żeby cie na koszty nie narażać 😉 ) że coś nowego w sprawie Wioli wiadomo i mam na forum pilnie wchodzić 😁 przegonię wtedy nawet pasierba z lapka dla tej informacji 😉 😁

Na obiad wymyślił mi się placek po węgiersku: bo chodził za mną i chodził.. 😮 😮

Matylda, nie stresuj się wyglądem łożeczka: i tak nie będziesz po porodzie miała czasu, żeby się w nie wpatrywać 😉 obudujesz pościelą i tyle. W sekrecie powiem Ci, że moje też jest naaaajzwyklejsze jakie może być 😉 😉 😜 😜

w tej sytuacji Kasia to pieniądze nie mają znaczenia 🙂
Następnym razem może mi ktoś wyśle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry kochane 😉 ja juz po porannym sexiku z Moim ☺️ ale nic chyba sie nie przyspieszy na razie.. pozniej jeszcze poprobujemy 😉 czekam na wiesci od Wioli 😉 bede podgladac co jakis czas. Milego dzionka 😉



weeeeeeeźźźź się szuuujo nie chwal dobra ??
😁 😁 😁 😁 😁 😉
apetytu jeszcze człowiekowi narobiła a już zapomniał co to SEX 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry kochane 😉 ja juz po porannym sexiku z Moim ☺️ ale nic chyba sie nie przyspieszy na razie.. pozniej jeszcze poprobujemy 😉 czekam na wiesci od Wioli 😉 bede podgladac co jakis czas. Milego dzionka 😉



weeeeeeeźźźź się szuuujo nie chwal dobra ??
😁 😁 😁 😁 😁 😉
apetytu jeszcze człowiekowi narobiła a już zapomniał co to SEX 😁

i jeszcze napisała bezczelnie "miłego dzionka" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry kochane 😉 ja juz po porannym sexiku z Moim ☺️ ale nic chyba sie nie przyspieszy na razie.. pozniej jeszcze poprobujemy 😉 czekam na wiesci od Wioli 😉 bede podgladac co jakis czas. Milego dzionka 😉



weeeeeeeźźźź się szuuujo nie chwal dobra ??
😁 😁 😁 😁 😁 😉
apetytu jeszcze człowiekowi narobiła a już zapomniał co to SEX 😁

i jeszcze napisała bezczelnie "miłego dzionka" 😁


bardziej mnie interesuje to: później jeszcze popróbujemy 😁 😁 😁 😁

szczęściara no ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
pieczemy coś dzisiaj ? 🤔
mam ochotę na coś kawowego...

ja oponki smażę


u mnie nie przepadają 🤢
no nic coś wymyślę. Ok, czekam na info i spadam do garów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...