Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Aisak: co ochota, czyli średnio co dwa tygodnie 😁
ale na tak prawie przeciwko mi blok budują i wiatr znosi pył i serio serio: ale czasami to aż błoto potrafię mieć na szybie. A z firan też się wytłumaczę !! 😁 Mam aneks kuchenny i ciągłe przez to wrażenie, że firany mi różnosciami jedzeniowymi smierdzą 😁


boziu co 2 tygodnie 🤢 😮 😮 😮
no spoko firanka o zapachu pieczeni albo karkóweczki
mniam ja bym tam nie zmieniała 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Kasiu ja wlasnie sobie uswiadomilam ze to juz naprawde koncowka i jestem MEGA PRZERAZONA 🤪 🤪
dzisiaj przed ta wizyta spac nie moglam:/


ja wczoraj miała lekkiego doła z wieczora, bo byłam u tesciowej na imprezie i wszystkie "doświadczone mamy" zaczeły mi opowiadac jak to u nich podczas porodu było
i jak wróciła do domu to się męzowi pryczała że nie dam rady, tak spanikowana byłam 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisak, ale jak nałoży się zapach pieczonej szynki, z pieczonym biszkoptem i plackami ziemniaczanymi, to brzmi jak zachcianka ciążowa 😁 😁 😁

Andziucha, no teraz już nie masz odwrotu 😁 😁
I pamiętaj co nam połozna w szkole rodzenia powiedziała: jakie podejście do porodu, taki poród !! 😘 😘 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, numer konta może smsem wyślij do tych osób które się zadeklarowały 🙂

tak zrobię, ale to wieczorkiem..

kurcze chciałabym minę Wioli zobaczyć 😆


a masz dzisiejsze wieści od niej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Aisak, ale jak nałoży się zapach pieczonej szynki, z pieczonym biszkoptem i plackami ziemniaczanymi, to brzmi jak zachcianka ciążowa 😁 😁 😁

Andziucha, no teraz już nie masz odwrotu 😁 😁
I pamiętaj co nam połozna w szkole rodzenia powiedziała: jakie podejście do porodu, taki poród !! 😘 😘 😉 😉

nam też to mówiła więc ja sobie już historyjkę ułożyłam, biorą mnie bóle o 6-tej, o 9-tej jadę do szpitala, o 14-tej jestem po wszystkim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, numer konta może smsem wyślij do tych osób które się zadeklarowały 🙂

tak zrobię, ale to wieczorkiem..

kurcze chciałabym minę Wioli zobaczyć 😆


a masz dzisiejsze wieści od niej?

nie mam, ale zaraz napiszę i zapytam jak tam dziś mamuśka się czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Aisak, ale jak nałoży się zapach pieczonej szynki, z pieczonym biszkoptem i plackami ziemniaczanymi, to brzmi jak zachcianka ciążowa 😁 😁 😁

Andziucha, no teraz już nie masz odwrotu 😁 😁
I pamiętaj co nam połozna w szkole rodzenia powiedziała: jakie podejście do porodu, taki poród !! 😘 😘 😉 😉

nam też to mówiła więc ja sobie już historyjkę ułożyłam, biorą mnie bóle o 6-tej, o 9-tej jadę do szpitala, o 14-tej jestem po wszystkim 😁


moja koleżanka: najbarrdziej radosna i uśmiechnieta osoba jaka znam w życiu, cały poród się przesmiała ( z pierwszym dzieckiem ! ). I szybko, i prawie bezboleśnie urodziła i jeszcze po 2 godzinach dzwoni do mnie i mówi: polecam, naprawdę polecam !! 😁 😁 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to tylko się boję, że skurcze przegapię, te właściwe: bo jak mi najpierw wody nie odejdą to chyba nie sczaję, że to już 😁



P.S. Co macie dzisiaj na obiad ? 🤢 🤢 🤢
szukam inspiracji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Aisak, ale jak nałoży się zapach pieczonej szynki, z pieczonym biszkoptem i plackami ziemniaczanymi, to brzmi jak zachcianka ciążowa 😁 😁 😁

Andziucha, no teraz już nie masz odwrotu 😁 😁
I pamiętaj co nam połozna w szkole rodzenia powiedziała: jakie podejście do porodu, taki poród !! 😘 😘 😉 😉

nam też to mówiła więc ja sobie już historyjkę ułożyłam, biorą mnie bóle o 6-tej, o 9-tej jadę do szpitala, o 14-tej jestem po wszystkim 😁


moja koleżanka: najbarrdziej radosna i uśmiechnieta osoba jaka znam w życiu, cały poród się przesmiała ( z pierwszym dzieckiem ! ). I szybko, i prawie bezboleśnie urodziła i jeszcze po 2 godzinach dzwoni do mnie i mówi: polecam, naprawdę polecam !! 😁 😁 😮 😮

łoooo żesz kur..a 😁
a nie pytałaś czy może chciałaby urodzić za mnie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
ja to tylko się boję, że skurcze przegapię, te właściwe: bo jak mi najpierw wody nie odejdą to chyba nie sczaję, że to już 😁



P.S. Co macie dzisiaj na obiad ? 🤢 🤢 🤢
szukam inspiracji 😁

ja też nie miałam, ale jakąś pierś znalazłam, wkroiłam cebulkę i kilka pieczarek i już gulasz mam 🙂 później obiorę ziemniaki i finito 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulina czym cię znowu rozbawiłam?????????????
Druga Kasiulina gdzie to łóżeczko Liwii?????????????
ja na swoje nie mogę sie patrzeć taka tandeta 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Im blizej tego terminu tym coraz gorzej 🥴 jak sobie pomysle ze Wiola ma juz przy sobie swoja kruszyne to jej zazdroszcze tez juz bym chciala ale jak mam falszywy alarm to jestem spanikowana i sobie mysle ze moge jeszcze poczekac 🙂

czy ja jestem nienormalna? bo ja się nie boję w ogóle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Aisak, ale jak nałoży się zapach pieczonej szynki, z pieczonym biszkoptem i plackami ziemniaczanymi, to brzmi jak zachcianka ciążowa 😁 😁 😁


osz kur.... placki ziemniaczane 😞 😞 😞
mniammmmmmmmmm
zabita 😠
😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Im blizej tego terminu tym coraz gorzej 🥴 jak sobie pomysle ze Wiola ma juz przy sobie swoja kruszyne to jej zazdroszcze tez juz bym chciala ale jak mam falszywy alarm to jestem spanikowana i sobie mysle ze moge jeszcze poczekac 🙂

czy ja jestem nienormalna? bo ja się nie boję w ogóle 😮

jeżeli ty jesteś nienormalna to ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale serio mam takie obawy jak Kaśka że coś przegapię 😮
tzn jak wody chlusną to może się zorientuje ale co chodzi o skurcze to nie wiem 😮
przecież jak trafiłam do szpitala to przez dwa dni miałam regularne a ja nawet o nich nie wiedziałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...