Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wrocilam ze sklepu ale super pogoda 🙃
ja nie mam koncepcji na obiad 🤨 i w dodatku nie mam nic wyciągniete wszystkie mieso pomrożone ale kupilam owoce wiec pewnie zjem banana winogrono zagryze chrupkami i to bedzie moj obiad

Co do porodu to mi chyba wczesniejszy nie grozi niestety wogole mam wrazenie ze moj brzuch caly czas jest wysoko a niedawno myslalam ze mi lekko opadl 🤔 🤔 zobaczymy w piatek mam usg z wizyta moze cos sie urodzi po wizycie hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bara bara bara riki tiki tak 🤪 🤪 🤪

Kaśka lubisz ty ten sport co??????????????????


mnie to z tymi rozstępami nawet pies z kulawą nogą nie szturchnie 😞
teraz mi to wisi ale dziewczyny one już zostaną prawda???????????? do końca mych dni będą mi towarzyszyć??????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
bara bara bara riki tiki tak 🤪 🤪 🤪

Kaśka lubisz ty ten sport co??????????????????


mnie to z tymi rozstępami nawet pies z kulawą nogą nie szturchnie 😞
teraz mi to wisi ale dziewczyny one już zostaną prawda???????????? do końca mych dni będą mi towarzyszyć??????????????

podobno tak tez sie tym lamie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja to mam na ciele jeden wielki rozstep ale co tam takie uroki ciazy 🙂 ostatnio to juz nawet nie moge patrzec na swoje cialo bo tyle tych rozstepow 🥴 smarowalam sie kremami ale widocznie nie dalo sie uchronic od rozstepow wiec nie ma co sie zamartwiac z czasem moga zrobic sie tylko jasniejsze ale nie znikna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Matylda ja to mam na ciele jeden wielki rozstep ale co tam takie uroki ciazy 🙂 ostatnio to juz nawet nie moge patrzec na swoje cialo bo tyle tych rozstepow 🥴 smarowalam sie kremami ale widocznie nie dalo sie uchronic od rozstepow wiec nie ma co sie zamartwiac z czasem moga zrobic sie tylko jasniejsze ale nie znikna!

ja tez smaorowalam i smaruje trzymalam sie do 34tyg bez rozstepow a tu nagle jak mi opdal brzuch to duzo taklich malutkich wiec to chyba efekt tego brzucha jak caly czas stopniowo sie skora napina na gorze to nie ma a jak opadnie to ta czesc co jest nadole musi sie szybko naciagnac i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Madziu ja to na brzuchu mam malutkie 3 rozstepy wiec nie jest zle 🙂 ale na udach,biodrach i tylku mam strasznie duzo a o cyckach to juz nie wspomne 🥴


a ja mam tylko z lewej strony pod brzuchem ale sa malo widoczne takie blado fioletowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a sa sposoby na to?


na co ?

na te rozstepy, bo mam nadziejeje ze tak,ale slyszalam ze niestyty to juz nalepka na cale zycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Olu fajny artykul 🙂
a to na koncu jest najlepsze:Lista czynności zakazanych według przyszłych mam

szczegolnie dotykanie brzucha i pytanie o wage wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Olu fajny artykul 🙂
a to na koncu jest najlepsze:Lista czynności zakazanych według przyszłych mam

szczegolnie dotykanie brzucha i pytanie o wage wrrr

nie wiem jak u Was ale mnie nikt brzucha nie dotykał, tzn raz mama ale już więcej się nie odważyła i o wagę też nikt nie pytał- sama się chwalę hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...