Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ola, jakbyś przyjęła pani zaproszenie na nk, to by może misia ze zdjęcia wysłała 😁 😁 😁

miałam się położyć a tu sąsiadka z kwiatami wpadła ti tu ti tu i gówno z leżenia. Idę paprykę faszerowac na kolację 😎

Ola, a wiesz co nowego u TYśki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, jakbyś przyjęła pani zaproszenie na nk, to by może misia ze zdjęcia wysłała 😁 😁 😁

miałam się położyć a tu sąsiadka z kwiatami wpadła ti tu ti tu i gówno z leżenia. Idę paprykę faszerowac na kolację 😎

Ola, a wiesz co nowego u TYśki ?

nie wiem ale wiem że mnie znów kurewsko boli i chyba pojadę na IP, postaram się jeszcze trochę wytrzymać.. albo przejdzie albo się na dobre rozwinie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, jakbyś przyjęła pani zaproszenie na nk, to by może misia ze zdjęcia wysłała 😁 😁 😁

miałam się położyć a tu sąsiadka z kwiatami wpadła ti tu ti tu i gówno z leżenia. Idę paprykę faszerowac na kolację 😎

Ola, a wiesz co nowego u TYśki ?

nie wiem ale wiem że mnie znów kurewsko boli i chyba pojadę na IP, postaram się jeszcze trochę wytrzymać.. albo przejdzie albo się na dobre rozwinie 😮


jedź jedź 😮 😮 to co o 3 nad ranem czekam na smsa 😁 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, jakbyś przyjęła pani zaproszenie na nk, to by może misia ze zdjęcia wysłała 😁 😁 😁

miałam się położyć a tu sąsiadka z kwiatami wpadła ti tu ti tu i gówno z leżenia. Idę paprykę faszerowac na kolację 😎

Ola, a wiesz co nowego u TYśki ?

nie wiem ale wiem że mnie znów kurewsko boli i chyba pojadę na IP, postaram się jeszcze trochę wytrzymać.. albo przejdzie albo się na dobre rozwinie 😮


jedź jedź 😮 😮 to co o 3 nad ranem czekam na smsa 😁 ?

ja to się wzbraniam bo wiem że zostawią mnie na obserwacji i nospę w zastrzyku wpierdolą a ja nie chcę żadnej nospy!!! a póki nie mam rozwarcia to wiesz... mogę se tak poleżeć i 3 dni 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Cię Wioluś Laura cudowna nie mogę się na nią napatrzeć takie śliczności a twój opis wzruszający na maxa (oprócz lewatywy hehe 😜)

Ja dzisiaj tez mam jakies skurcze ale sa nieregularne wiec zbytnio sie nie przejmuje zobaczymy co w piatek powie lekarz
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
skurcze już co pół godziny i nie wiem co robić... nie chcę tam leżeć na obserwacji 🥴

poczekaj az beda co 15 albo co 10


jestem tego samego zdania jak będą co 10-15 min to już nie masz na co czekać


Uważam tak jak dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
skurcze już co pół godziny i nie wiem co robić... nie chcę tam leżeć na obserwacji 🥴

a ja długie??????????

nie wiem, nie liczę, muszę oddychać bo się spinam...
dobra jak będę jechała to zostawię info ale nie wiem czy jest sens bo pewnie mnie chujozy odeślą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
skurcze już co pół godziny i nie wiem co robić... nie chcę tam leżeć na obserwacji 🥴

a ja długie??????????

nie wiem, nie liczę, muszę oddychać bo się spinam...
dobra jak będę jechała to zostawię info ale nie wiem czy jest sens bo pewnie mnie chujozy odeślą

ja ci nic nie poradzę
nie wiem jakbym sie zachowała
wiem kiedy mam jechać, wczoraj dostałam wytyczne niestety nawet nie wiem jak się odczuwa skurcz więc póki co to dla mnie tylko wyobrażenie to co teraz czujesz
gorzej jeśli faktycznie nic się nie będzie działo a oni będą cię tam trzymać i nic nie robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszłabym dokończyć sypialnię ale mi się nie chce, okna i spacer z Leonem wystarczająco mnie wymęczyły
a i ściana po trzecim czyszczeniu wygląda jak nowa

nie mam co robić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...