Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Jestem, za oknem piękne słońce...
Ja też dziś miałam akcję w nocy, czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam i nie wiem jak to opisać. Obudził mnie przeszywający bój, ale to nie był taki zwykły ból jak mam codzień przy skurczach.. To było coś w rodzaju jakby mi ktoś wpuścił powietrze do brzucha i nadmuchał jego dół do granic możliwości. i zepchnął wszystko do dołu w podbrzusze. Z początku myślałam, że może tak bardzo chce mi się siku (a nigdy mi się tak nie chce bo tylko raz wstaję) więc poszłam, ale przy próbie wstania z łózka poczułam coś w rodzaju pieczenia, rozrywania, kłucia, ciągnięcia na raz.. Nie wiem jak to nazwać.. Wystraszyłam się żeby mi wody nie poszły bo wtedy wiadomo - indukcja porodu 🤢 i pędem wróciłam do łóżka, poleżałam z godzinę i usnęłam dzięki Bogu..

Może to zwiastun wróżby mojej mamy? 🤔
Wszystkie się tu już łudzą i doszukują to ja też mogę ooooo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Jestem, za oknem piękne słońce...
Ja też dziś miałam akcję w nocy, czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam i nie wiem jak to opisać. Obudził mnie przeszywający bój, ale to nie był taki zwykły ból jak mam codzień przy skurczach.. To było coś w rodzaju jakby mi ktoś wpuścił powietrze do brzucha i nadmuchał jego dół do granic możliwości. i zepchnął wszystko do dołu w podbrzusze. Z początku myślałam, że może tak bardzo chce mi się siku (a nigdy mi się tak nie chce bo tylko raz wstaję) więc poszłam, ale przy próbie wstania z łózka poczułam coś w rodzaju pieczenia, rozrywania, kłucia, ciągnięcia na raz.. Nie wiem jak to nazwać.. Wystraszyłam się żeby mi wody nie poszły bo wtedy wiadomo - indukcja porodu 🤢 i pędem wróciłam do łóżka, poleżałam z godzinę i usnęłam dzięki Bogu..

Może to zwiastun wróżby mojej mamy? 🤔
Wszystkie się tu już łudzą i doszukują to ja też mogę ooooo 😁

no to ciekawe co to mogło byc....
oczywiscie ze mozesz sie doszukiwac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Jestem, za oknem piękne słońce...
Ja też dziś miałam akcję w nocy, czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam i nie wiem jak to opisać. Obudził mnie przeszywający bój, ale to nie był taki zwykły ból jak mam codzień przy skurczach.. To było coś w rodzaju jakby mi ktoś wpuścił powietrze do brzucha i nadmuchał jego dół do granic możliwości. i zepchnął wszystko do dołu w podbrzusze. Z początku myślałam, że może tak bardzo chce mi się siku (a nigdy mi się tak nie chce bo tylko raz wstaję) więc poszłam, ale przy próbie wstania z łózka poczułam coś w rodzaju pieczenia, rozrywania, kłucia, ciągnięcia na raz.. Nie wiem jak to nazwać.. Wystraszyłam się żeby mi wody nie poszły bo wtedy wiadomo - indukcja porodu 🤢 i pędem wróciłam do łóżka, poleżałam z godzinę i usnęłam dzięki Bogu..

Może to zwiastun wróżby mojej mamy? 🤔
Wszystkie się tu już łudzą i doszukują to ja też mogę ooooo 😁

no to ciekawe co to mogło byc....
oczywiscie ze mozesz sie doszukiwac 😁


mam nadzieję, że mi dziecko nie zrobiło kawału w Prima Aprilis i nie wpadło na pomysł żeby się odwrócić głową do góry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry przyszłe i obecne mamusie 😉
U mnie noc też jakaś dziwna, do sikania z pięć razy wstawałam, od 4 w nocy nie umiałam już spać, kręgosłup tak mi napie.... ze szok i nawet jakieś bóle brzucha sie zaczęły 😮 😮 😮 😮
A teraz czekam na śniadanko, mąż robi 😉
milego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a co ja mam na suwaczku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
jaki kuźwa seks- ja nawet nie wiem co to ☺️


🤪
jasne a Lenkę bocian ci podrzuci 😁

dobra nie czepiaj się
od 7 miesięcy nie wiem co to 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a co ja mam na suwaczku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
jaki kuźwa seks- ja nawet nie wiem co to ☺️


🤪
jasne a Lenkę bocian ci podrzuci 😁

baaa powiem więcej, nie waiadomo kto podrzucił i kogo 😁

odezwała się mądra głowa- ja nie wiem o co Wam chodzi

a bocianów nie znoszę bo srają i śmierdzą
u Pawła ma gniazdo 10 metrów od okna masakra
a z resztą tam to może mieć i śmierdzieć do woli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a co ja mam na suwaczku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
jaki kuźwa seks- ja nawet nie wiem co to ☺️


🤪
jasne a Lenkę bocian ci podrzuci 😁

baaa powiem więcej, nie waiadomo kto podrzucił i kogo 😁

odezwała się mądra głowa- ja nie wiem o co Wam chodzi

a bocianów nie znoszę bo srają i śmierdzą
u Pawła ma gniazdo 10 metrów od okna masakra
a z resztą tam to może mieć i śmierdzieć do woli 😉


uuuu wstałyśmy lewą nogą? 😁

Ty też srasz i śmierdzi i nikt Ci tego nie wyrzuca i nie mówi, że Cię przez to nie znosi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola ty jeszcze nie na zakupach????? 😜

dopiero śniadanko zjadłam 😜 już chcesz mnie wygonić? Poczekaj Ty małpo - jeszcze za mną zatęsknisz 🙃

już tęsknię bo i tak będę tu sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
hej laski. Noc nie przespaną miałam 😞 od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres,czasem ten bol staje sie silniejszy i twardnieje przy tym caly brzuch i dolny odcinek kregosłupa mnie boli. Co 5 min do łazienki latam bo mi się tak siusiu chce 😞

bez obaw nie rodzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
nawet nie czuje zebym miala rodzic ale nie pokoi mnie ten bol podbrzusza ;(

ja tak mam teraz codziennie kochanie - już nawet na to uwagi nie zwracam, a to dlatego że wiem jak to będzie bolało przez tamten incydent środowy i skurcze co 15 min, spokojnie tak już teraz będzie, jak Cię chwyci to będziesz wiedziała że to TO!!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
nawet nie czuje zebym miala rodzic ale nie pokoi mnie ten bol podbrzusza ;(

ja tak mam teraz codziennie kochanie - już nawet na to uwagi nie zwracam, a to dlatego że wiem jak to będzie bolało przez tamten incydent środowy i skurcze co 15 min, spokojnie tak już teraz będzie, jak Cię chwyci to będziesz wiedziała że to TO!!!!! 😉

a ja nic nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...