Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja to skurcze mam codziennie tylko jak juz pojde sie wykapac to mijaja:/
Co do twardnienia brzucha no to mi dzisiaj bardzo czesto to sie zdarza ale nie panikuje bo juz tyle mialam tych falszywych alarmow ze moze to kolejny 🙂
Ja do tego mam jeszcze straszny bol kregoslupa na dole:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ja tez sie nudze bo moj kochany maz sobie pojechal na mecz a ja zostalam sama 🥴 😠


mój też pojechał na mecz i oczywiście wróci "po piwku". a jak zacznę rodzić to chuj, sama pójdę piechotą do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Justyna mi moj powiedzial jak wychodzil ze czasem nie mam rodzic bo on jest na meczu jak przyjedzie to owszem wtedy moge 😠 A co ja mam sobie wsadzic w piczke korek bo on jest na meczu czasem doprowadza mnie do szalu 😠


Faceci! wszyscy tacy sami! ja dziś usłyszałam: "tylko nie zacznij rodzić, daj mi mecz rozegrać do końca". wkurzył mnie tymi słowami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Justyna mi moj powiedzial jak wychodzil ze czasem nie mam rodzic bo on jest na meczu jak przyjedzie to owszem wtedy moge 😠 A co ja mam sobie wsadzic w piczke korek bo on jest na meczu czasem doprowadza mnie do szalu 😠


Faceci! wszyscy tacy sami! ja dziś usłyszałam: "tylko nie zacznij rodzić, daj mi mecz rozegrać do końca". wkurzył mnie tymi słowami...

Faceci to tacy egoisci mnie moj tez wkurwia naszczescie jest dalek bo tak jakby był pod reka to chyba bym go lałą;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oni jak czasem cos powiedza to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac czy tez w ostatecznosci wziasc cos ciezkiego i przypierd*** 🙂 🙂
najsmieszniejsze jest to ze jakby to od nas zalezalo kiedy zaczniemy rodzic bo im to nie mozna przeszkadzac a my?
my chyba tez juz mozemy miec dosc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...