Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

justiks23 napisał(a):
witam was dziewczyny mam ptanko do tych mamusiek ktore juz sie rozpakowaly jak sie mialy wagi dzieci z ostatnich usg do tych po urodzeniu bardzo sie roznily ???

nie bardzo wszystkie przybliżone
jeden nam tylko wyskoczył niespodziewanie chyba u Eweliny miał być mniejszy a wyszedł 4 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja zaraz bede wywoływać akcję porodową pod prysznicem 🙂 będę się kąpała pod gooorącą wodą i zobaczymy czy poród przyspieszę, wywołam 😁


to jest dobra akcja heheh ja pamietam jak trafilam w ost. ciazy na porodowke i po uslyszeniu panny krzyczacej obok przy porodzie odrazu mi przeszlo heheh skurce ustaly to ja glupia caly szpital po schodach przelecialam a jak mnie na noc wzielo to sobie w brode plulam ze po co mi to bylo hahaahah na wlasne zyczenie wywolalam porod 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
madalena20 napisał(a):
kaudiagda mam do Ciebie pytanko!!! Jak zrobiłaś tą tabelkę na stronie www.kwietnioweczki.pl ??? Chciała bym podobną zrobi naszemu forum sierpnióweczek. 🙂

wiesz co, to robił akurat mój chłopak, z tym, że on jest informatykiem. A ja się na tym kompletnie nie znam 😁
Ale pomysł bombowy. Chcecie coś takiego na brzuszku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
madalena20 napisał(a):
kaudiagda mam do Ciebie pytanko!!! Jak zrobiłaś tą tabelkę na stronie www.kwietnioweczki.pl ??? Chciała bym podobną zrobi naszemu forum sierpnióweczek. 🙂

wiesz co, to robił akurat mój chłopak, z tym, że on jest informatykiem. A ja się na tym kompletnie nie znam 😁
Ale pomysł bombowy. Chcecie coś takiego na brzuszku ?

no my już mamy swoją tabelkę ale pomysł dobry
Panie adminie bierz się do roboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
admin napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
madalena20 napisał(a):
kaudiagda mam do Ciebie pytanko!!! Jak zrobiłaś tą tabelkę na stronie www.kwietnioweczki.pl ??? Chciała bym podobną zrobi naszemu forum sierpnióweczek. 🙂

wiesz co, to robił akurat mój chłopak, z tym, że on jest informatykiem. A ja się na tym kompletnie nie znam 😁
Ale pomysł bombowy. Chcecie coś takiego na brzuszku ?

no my już mamy swoją tabelkę ale pomysł dobry
Panie adminie bierz się do roboty 😉

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

o ta już cwaniakuje od rana

jak tam nocka przespana?????


Średnio 😞
Mała strasznie płakała do 1 w nocy. Jadła i wymiotowała więc kaszana. Potem spała już do rana a teraz znowu wymiotowała 😞 Ehhh 😞 😞 😞

Fajnie że Andziucha już po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
matyldusia napisał(a):
admin napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
madalena20 napisał(a):
kaudiagda mam do Ciebie pytanko!!! Jak zrobiłaś tą tabelkę na stronie www.kwietnioweczki.pl ??? Chciała bym podobną zrobi naszemu forum sierpnióweczek. 🙂

wiesz co, to robił akurat mój chłopak, z tym, że on jest informatykiem. A ja się na tym kompletnie nie znam 😁
Ale pomysł bombowy. Chcecie coś takiego na brzuszku ?

no my już mamy swoją tabelkę ale pomysł dobry
Panie adminie bierz się do roboty 😉

🙂


I żeby było miejsce na zdjęcie obok - to byłby wypas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

o ta już cwaniakuje od rana

jak tam nocka przespana?????


Średnio 😞
Mała strasznie płakała do 1 w nocy. Jadła i wymiotowała więc kaszana. Potem spała już do rana a teraz znowu wymiotowała 😞 Ehhh 😞 😞 😞

Fajnie że Andziucha już po 🙂

a to drugie mleko "nie swoje" już jej dajesz??? bo chyba miałaś dokarmiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
admin napisał(a):
matyldusia napisał(a):
admin napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
madalena20 napisał(a):
kaudiagda mam do Ciebie pytanko!!! Jak zrobiłaś tą tabelkę na stronie www.kwietnioweczki.pl ??? Chciała bym podobną zrobi naszemu forum sierpnióweczek. 🙂

wiesz co, to robił akurat mój chłopak, z tym, że on jest informatykiem. A ja się na tym kompletnie nie znam 😁
Ale pomysł bombowy. Chcecie coś takiego na brzuszku ?

no my już mamy swoją tabelkę ale pomysł dobry
Panie adminie bierz się do roboty 😉

🙂


I żeby było miejsce na zdjęcie obok - to byłby wypas 🙂


no PAN PIOTR na pewno coś fajnego wymyśli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola i jeszcze jedno pytanie
widziałam fotki z łóżeczka które wystawiłaś i tam było wszystko a jak jest teraz mała leży na podusi i pod kołdrą czy musiałaś się tego pozbyć, bo ja sobie teraz myślę że to chyba jest zbędne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ja zaraz bede wywoływać akcję porodową pod prysznicem 🙂 będę się kąpała pod gooorącą wodą i zobaczymy czy poród przyspieszę, wywołam 😁


gupia ty 🤪
od razu z czajnika wrzątkiem się polej 😉

ale ja uwielbiam gorące kąpiele juz nie mogę się doczekać

Matylda dobry pomysl ale nie chce miec skory poparzonej 🙂
No cooo ??chce juz urodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki 😞
Czuje się fatalnie,od rana wymiotuje 😞 Brzuch mnie bardzo boli,mała sie słabo rusza masakra 😞
Miałam sen,że ją sobie kapałam 🙂
Eh.... A pogoda u mnie super,cieplutko jedyny plus...O 14 jade na ktg....NIe wiem po co ale jak mus to mus....


jak po co????????? a może jakiś skurcz ci wyskoczy a nawet 10 regularnych , potem tylko się rozwierać i rodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ooooooooooooo
i jest Krzysiu w suwaczku- jaki bąbelek malutki - taki pędrak hi hi
noo 😁 a nocka znosna, nie narzekam 😉 wlasnie sie wykapalam i wcinam sniadanko, mlody sie w miare nade mna lituje 🙂



hi hi oby jak najdłużej się "litował"

a jak śniadanko miałaś problem z doborem menu czy już go nie karmisz cycem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędrak 😁 😁 😁 jesoo a z takim dołem wstałam: i po co? wystarczyło tu wejść i Matyldy poczytać od razu lepiej mi się i radośniej robi !! 😁 😉
dzień dobry w ogóle.

Jak tam mamuśki ? co tam nowego u Was?

Frytuś, może ty do porodu będziesz się szykować z tym złym samopoczuciem? :-/

Ja dziś na 12 ktg, na 15 lekarz: to sobie pojeżdżę po mieście 🤢
a lenia przecież mam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki 😞
Czuje się fatalnie,od rana wymiotuje 😞 Brzuch mnie bardzo boli,mała sie słabo rusza masakra 😞
Miałam sen,że ją sobie kapałam 🙂
Eh.... A pogoda u mnie super,cieplutko jedyny plus...O 14 jade na ktg....NIe wiem po co ale jak mus to mus....


jak po co????????? a może jakiś skurcz ci wyskoczy a nawet 10 regularnych , potem tylko się rozwierać i rodzić 😉

Ja nie czuje żadnych skurczy,jestem pozamykana wieć nie wiem po co musze tam jechac...Mam już dośc tego "blogosławionego stanu";/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ooooooooooooo
i jest Krzysiu w suwaczku- jaki bąbelek malutki - taki pędrak hi hi
noo 😁 a nocka znosna, nie narzekam 😉 wlasnie sie wykapalam i wcinam sniadanko, mlody sie w miare nade mna lituje 🙂



hi hi oby jak najdłużej się "litował"

a jak śniadanko miałaś problem z doborem menu czy już go nie karmisz cycem???
powiem szczerze ze chyba ze mnie wyrodna matka bo nie wiem nadal co moge jesc a czego nie. Unikam tylko czekolady i jakis takich pierdol i wiekszosci owocow. Ale wcinam jablka i od czasu do czasu banana. Jakos maly nie fisiuje po tym. A KURWA TAK MI SIE CHCE PEPSI !! !! 😞 😞 Ale dokarmian go mlekiem modyfikowanym albo sciagam troche swojego jak mi sie chce bo w z piersi to on ciezko zaskakuje a mi sie nie chce meczyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki 😞
Czuje się fatalnie,od rana wymiotuje 😞 Brzuch mnie bardzo boli,mała sie słabo rusza masakra 😞
Miałam sen,że ją sobie kapałam 🙂
Eh.... A pogoda u mnie super,cieplutko jedyny plus...O 14 jade na ktg....NIe wiem po co ale jak mus to mus....


jak po co????????? a może jakiś skurcz ci wyskoczy a nawet 10 regularnych , potem tylko się rozwierać i rodzić 😉

Ja nie czuje żadnych skurczy,jestem pozamykana wieć nie wiem po co musze tam jechac...Mam już dośc tego "blogosławionego stanu";/
nie musisz czuc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa siknęłam sobie dostałam sms od OLi i mms i myślałam że to Lena jeszcze nic nie czytałam ale to chyba Liwia czyli to wiadomosc od aisak zara czekajta ale się zakręciłam jak gówno w betoniarce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Hej Dziewczynki 😞
Czuje się fatalnie,od rana wymiotuje 😞 Brzuch mnie bardzo boli,mała sie słabo rusza masakra 😞
Miałam sen,że ją sobie kapałam 🙂
Eh.... A pogoda u mnie super,cieplutko jedyny plus...O 14 jade na ktg....NIe wiem po co ale jak mus to mus....


jak po co????????? a może jakiś skurcz ci wyskoczy a nawet 10 regularnych , potem tylko się rozwierać i rodzić 😉

Ja nie czuje żadnych skurczy,jestem pozamykana wieć nie wiem po co musze tam jechac...Mam już dośc tego "blogosławionego stanu";/
nie musisz czuc 🙂

Jak to nie musze??????? 🤪 Ja chyba jakaś zacofana jestem nic nie wime 😞(( eh myślałam ze skurcze sie w grazynie czuje....ale chyba nie...z tego wychodzi...Tysia Ty chyba mialas taki termin jak ja co?
24-25 kwiecien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...