Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju a reszta mamusiek milczy- czy one ze szpitala nie wróciły czy czasu nie mają np Ewelina ona już tydzień po a Linka po kilku dniach po cesarce wyszła 😮

Ewelina pisała do mnie, ale ja w szpitalu byłam i nie przekazałam Wam tego sms'a. ogólnie pisała że boli ją dupa pocięta i żebyście sobie zawczasu pokupowały poduszki z dziurą (co ja wczoraj zrobiłam właśnie)

no ja się nie dziwię urodziła chłopa 4 kilo


ale jaką poduszkę masz jakiegoś linka żeby pokazać bo ja mam taki mhm "rogal" i nie wiem czy to to a może być jeszcze to dmuchane dla dzieci do pływania

ja mam fasolkę motherhood - teoretycznie ma być do karmienia ale pewnie i ja będę na nią dupą siadać

http://motherhood.pl/produkt/fasolka-motherhood.html


Ola mam dokładnie to samą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jestem !!
No to Szyszka zakończyła WRESZCIE najdłuższy poród w UE 😁 😁

No ja nie rodzę: pomimo snów i widzeń nie czuję w ogóle żadnego znaku, że coś ma się dziać.
Mało tego, zaraz myje okna a potem wybywam do kina i na tzw miasto 😁

Wczoraj w nocy chciałam już wspomóc się akcją bzyk i co ?? 😁 😁
Miziam mojego, miziam, kleję się i co słyszę: "Katarzyno (!) Uspokój się !!!! " z pełnym oburzenia głosem !!!! i tak uciekł na drugi koniec łóżka, że cud że nie spadł. Tchórz jeden !!! będzie potem czekał 6 tygodni 😠 😠 😠
Aaaa i załatwiłam sobie już z rana ZL 🙃 🙃 Pani doktor na szczęście problemów nie robiła i nie musiałam fisiować z chorobami tylko szczerą prawdą zasunęłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):

ja dzis mam ktg badania pewnie nie bedzie ale bym tylko chciała wiedziec ile mniej wiecej czasu mi zostało to bym wiedziała jak sobie tu szykowac wszytsko.

nikt Ci tego nie powie.....


no a tobie powiedzieli mniej wiecej moze i mi powiedza ze jeszcze długo czy ze juz tak tylko mniej wiecej.

w koncu ładna pogoda sie robi w koncu 🙂
nie wiem jaka zupe dzis ugotowac moze grzybowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Jestem !!
No to Szyszka zakończyła WRESZCIE najdłuższy poród w UE 😁 😁

No ja nie rodzę: pomimo snów i widzeń nie czuję w ogóle żadnego znaku, że coś ma się dziać.
Mało tego, zaraz myje okna a potem wybywam do kina i na tzw miasto 😁

Wczoraj w nocy chciałam już wspomóc się akcją bzyk i co ?? 😁 😁
Miziam mojego, miziam, kleję się i co słyszę: "Katarzyno (!) Uspokój się !!!! " z pełnym oburzenia głosem !!!! i tak uciekł na drugi koniec łóżka, że cud że nie spadł. Tchórz jeden !!! będzie potem czekał 6 tygodni 😠 😠 😠
Aaaa i załatwiłam sobie już z rana ZL 🙃 🙃 Pani doktor na szczęście problemów nie robiła i nie musiałam fisiować z chorobami tylko szczerą prawdą zasunęłam 😁

oooo a co to za pani doktor? myślisz, że mi też by wystawiła? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Jestem !!
No to Szyszka zakończyła WRESZCIE najdłuższy poród w UE 😁 😁

No ja nie rodzę: pomimo snów i widzeń nie czuję w ogóle żadnego znaku, że coś ma się dziać.
Mało tego, zaraz myje okna a potem wybywam do kina i na tzw miasto 😁

Wczoraj w nocy chciałam już wspomóc się akcją bzyk i co ?? 😁 😁
Miziam mojego, miziam, kleję się i co słyszę: "Katarzyno (!) Uspokój się !!!! " z pełnym oburzenia głosem !!!! i tak uciekł na drugi koniec łóżka, że cud że nie spadł. Tchórz jeden !!! będzie potem czekał 6 tygodni 😠 😠 😠
Aaaa i załatwiłam sobie już z rana ZL 🙃 🙃 Pani doktor na szczęście problemów nie robiła i nie musiałam fisiować z chorobami tylko szczerą prawdą zasunęłam 😁


hehe nie boisz sie ze gdzies na miescie chlusna Ci wody 😜 ?
ty i tak długo nie ponosisz juz, rozwarcie jest miekka szyjka tez tylko skurczy brak wiec sutki szczyp 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):

ja dzis mam ktg badania pewnie nie bedzie ale bym tylko chciała wiedziec ile mniej wiecej czasu mi zostało to bym wiedziała jak sobie tu szykowac wszytsko.

nikt Ci tego nie powie.....


no a tobie powiedzieli mniej wiecej moze i mi powiedza ze jeszcze długo czy ze juz tak tylko mniej wiecej.

w koncu ładna pogoda sie robi w koncu 🙂
nie wiem jaka zupe dzis ugotowac moze grzybowa 🙂

to, że lekarz powiedział tak mnie nie oznacza że powie tak i Tobie, a poza tym stwierdził to jedynie na podstawie stanu mojej szyjki i położenia dziecka.. Termin mam na sobotę i musiałby się zdarzyć jakiś cud żebym się rozwarła mając w pamięci to jakie skurcze miałam i że nawet one mnie nie ruszyły... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej ja tez juz na nogach i dziś zabieram się za sprzątanie i chyba okna tez umyje akcja bzyk u mnie nie działa a jak dostaje skurcze po to i tak mijaja 🙂

Kasia super ze juz jestes z nami 🙂
Szyszka wreszcie urodziła chyba cud nastapił przede mnie się nie wepchnęła więc mogła rodzić hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Jestem !!
No to Szyszka zakończyła WRESZCIE najdłuższy poród w UE 😁 😁

No ja nie rodzę: pomimo snów i widzeń nie czuję w ogóle żadnego znaku, że coś ma się dziać.
Mało tego, zaraz myje okna a potem wybywam do kina i na tzw miasto 😁

Wczoraj w nocy chciałam już wspomóc się akcją bzyk i co ?? 😁 😁
Miziam mojego, miziam, kleję się i co słyszę: "Katarzyno (!) Uspokój się !!!! " z pełnym oburzenia głosem !!!! i tak uciekł na drugi koniec łóżka, że cud że nie spadł. Tchórz jeden !!! będzie potem czekał 6 tygodni 😠 😠 😠
Aaaa i załatwiłam sobie już z rana ZL 🙃 🙃 Pani doktor na szczęście problemów nie robiła i nie musiałam fisiować z chorobami tylko szczerą prawdą zasunęłam 😁


hehe nie boisz sie ze gdzies na miescie chlusna Ci wody 😜 ?
ty i tak długo nie ponosisz juz, rozwarcie jest miekka szyjka tez tylko skurczy brak wiec sutki szczyp 😜


Oj tam Tyminka, po tym szczypaniu sutków tylko bzykac mi się chce i siara leci jak w zawodowej mleczarni 😁 😁 i ani porodu, ani seksu, ani nie ma kto ssać tego co ucieka 😁

Ola myślę, że nie robiłaby problemu: tym bardziej, że sama jest matką dwójki dzieci 😉
usiadłam powiedziałam, że ja po prośbie bo po terminie jestem i potrzebuję ZL, mało tego zapytała do kiedy chcę !! 🤪 to zażyczyłam sobie do 18.04 ( matko, muszę do tego czasu urodzić 😁 )
i żeby nie było, nic w kopercie nie dawałam. Ani nawet Ptasiego mleczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
to takie bolesne miałaś?

no skurcze co 2-3 min do lekkich nie należą i bolą jak skurczybyk więc wiem co mnie czeka.. tylko dlaczego ja mam przechodzić przez to tyle razy? to niesprawiedliwe...


ja pierdziele i nie ruszyło cie to szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
to kto jeszcze sie twardo trzyma?

ja 🥴

a juz byłas na porodowce?
ja zzajzałam na chwilke nie mam bardzo mnastroju u mojego maluszka podejzzewaja wade serduszka wczoraj wyszlismy ze szpitala a jutro jedziemy do kardiologa


e tam jaką wadę????
moze tylko coś usłyszeli i chcą sprawdzić u specjalisty takie szmery i arytmie często zdarzają się o noworodków będzie dobrze zobaczysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
to kto jeszcze sie twardo trzyma?

ja 🥴

a juz byłas na porodowce?
ja zzajzałam na chwilke nie mam bardzo mnastroju u mojego maluszka podejzzewaja wade serduszka wczoraj wyszlismy ze szpitala a jutro jedziemy do kardiologa


no byłam na porodówce 10 h i dupa..

daj znać kochana co tam z Dominikiem.. trzymam mocno kciuki i wierzę że będzie wszystko w porządku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...