Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasidelko88 napisał(a):
Cześć dziewczynki,

ja z majóweczek do Was zaglądnełam żeby spytać czy któraś może już rodziła albo ma zamiar rodzić w warszawie w szpitalu na Solcu ??
pozdrawiam 🙂


Z tego co wiem to żadna. Mało tego jedna z nas, Ewelina robiła rekonesans i z tego co wiem, była bardzo niezadowolona z tego szpitala. Chyba właśnie mówiła o tym na Solcu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Po opisie porodu Eweliny to wiecie co ja nie chcę żadnego wywołania i powiem to dziś lekarzowi mogę chodzić do maja z brzuchem

Tylko że czasami trzeba wywoływać co by dzidziusiowi nie zaszkodziło zbyt długie przebywanie w brzuszku, ale wydaje mi się że akurat tobie to nie grozi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Cześć dziewczynki,

ja z majóweczek do Was zaglądnełam żeby spytać czy któraś może już rodziła albo ma zamiar rodzić w warszawie w szpitalu na Solcu ??
pozdrawiam 🙂


Z tego co wiem to żadna. Mało tego jedna z nas, Ewelina robiła rekonesans i z tego co wiem, była bardzo niezadowolona z tego szpitala. Chyba właśnie mówiła o tym na Solcu 🤢

😮Ouuuu ja odwiedziłam ten szpital i wrażenia jak najbardziej pozytywne tylko chciałam zapytac jak jest juz w praktyce podczas porodu i opieki po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatak83 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Po opisie porodu Eweliny to wiecie co ja nie chcę żadnego wywołania i powiem to dziś lekarzowi mogę chodzić do maja z brzuchem

Tylko że czasami trzeba wywoływać co by dzidziusiowi nie zaszkodziło zbyt długie przebywanie w brzuszku, ale wydaje mi się że akurat tobie to nie grozi 🙂

no tak ale ja mam termin na niedzielę i w pierwszej wersji o chciał mnie położyć w poniedziałek do szpitala a we wtorek wywoływać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatak83 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Po opisie porodu Eweliny to wiecie co ja nie chcę żadnego wywołania i powiem to dziś lekarzowi mogę chodzić do maja z brzuchem

Tylko że czasami trzeba wywoływać co by dzidziusiowi nie zaszkodziło zbyt długie przebywanie w brzuszku, ale wydaje mi się że akurat tobie to nie grozi 🙂

no tak ale ja mam termin na niedzielę i w pierwszej wersji o chciał mnie położyć w poniedziałek do szpitala a we wtorek wywoływać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie naszczescie nie chce wywolywac i puki malej bedzie dobrze w brzuszku i nie bedzie nic sie dzialo to nie bedzie wywolywal 🙂 bo wlasnie sama chcialam w pierszej wersji zeby zaczeli odrazu mi wywolywali ale jak mi zaczal opowiadac co moga mi robic to zrezygnowalam kroplówka przebicie pecherza wypychanie dziecka z brzucha itp nie dziekuje poczekam tak jak Matylda 😁 😁 nawet do maja 🙂

Dobra uciekam na miasto i na poczte o bym zapomniała
info od Magdy jest takie że lekarz na obchodzie powiedział jej że po jutrzejszym badaniu postanowi co dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
beatak83 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Po opisie porodu Eweliny to wiecie co ja nie chcę żadnego wywołania i powiem to dziś lekarzowi mogę chodzić do maja z brzuchem

Tylko że czasami trzeba wywoływać co by dzidziusiowi nie zaszkodziło zbyt długie przebywanie w brzuszku, ale wydaje mi się że akurat tobie to nie grozi 🙂

no tak ale ja mam termin na niedzielę i w pierwszej wersji o chciał mnie położyć w poniedziałek do szpitala a we wtorek wywoływać 😮

Moja siostra miała wywoływany ( przenosiła prawie dwa tyg 🤢) i mówiła że łatwo nie było ale do zniesienia tylko że ją znieczulali 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Ola coś utknęła przy tej zupie albo nie ma humoru 😞

a ja głodna jestem (wyjątkowo) i to akurat jak nic nie mam 😠


ryż z cynamonem sobie ugotuj. na mleku 😉 i już coś masz 🙂
albo do mnie zapraszam: mam kruche babeczki z budyniem czekoladowym, czekoladą i żurawiną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Szysia się w końce rozpakowała 🙂
Ewelinko współczuje Kochana takich męk. 😞
Mnie od rana skurcze łapały, nie pozwalały mi nawet z łóżka się podnieść. Ale już jest ok. 🙂
Katarzyno narobiłaś mi chęci na ten ryż 🙂 Pokuszę się dziś z pewnością o ten rarytas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
ja planuje zrobic sernik na zimno ale jak na razie nie chce mi sie isc do sklepu 😞

W ogole jakis zly dzien mam dzisiaj. nie wiem co ze soba zrobic tez...


Oj Kamilooo !! taki piękny dzień, taki słoneczny, wiosenny, bez deszczu !!
A ty masz humor zjebany??!! 🤪 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...