Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A Tyska też jakieś obrazki z tej serii zamawiała i nawet się nie pochwaliła jak wyglądają po powieszeniu 🤢


świetne są te obrazki !! 😁 😁 faktycznie inaczej od razu pokoik wygląda !

zastanawiam się jeszcze nad tym dywanikiem, to już w ogóle cieplej by się zrobiło

http://allegro.onet.pl/shaggy-80x150cm-wlochacz-rozowy-fioletowy-i1541071895.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki 🙂 Napewno sobie cos z tego wybiore...Widze, ze podobny gust mamy 🙂
Czesto do was zagladam, bo jakos teskni mi sie za ciaza i fajnie tak zobaczyc co przezywacie przed tym wielkim dniem 🙂 Chetnie przezylabym to jeszcze raz..
Zycze przyszlym mamusiom bezbolesnego porodu i doceniajcie kazda chwile w ciazy, pozniej zatesknicie za brzuszkiem i blogim lenistwem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A Tyska też jakieś obrazki z tej serii zamawiała i nawet się nie pochwaliła jak wyglądają po powieszeniu 🤢


świetne są te obrazki !! 😁 😁 faktycznie inaczej od razu pokoik wygląda !

zastanawiam się jeszcze nad tym dywanikiem, to już w ogóle cieplej by się zrobiło

http://allegro.onet.pl/shaggy-80x150cm-wlochacz-rozowy-fioletowy-i1541071895.html



Oj dywan świetny i na pewno podkreśli charakter pokoju 🙂
a nie boisz się tego jasnego koloru w tym dywanie? mam niestety shaggiego w sypialni, jeszcze całego jasnego, bez wzoru i mam wrażenie że brudzi się od samego tylko leżenia na podłodze 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Dzieki 🙂 Napewno sobie cos z tego wybiore...Widze, ze podobny gust mamy 🙂
Czesto do was zagladam, bo jakos teskni mi sie za ciaza i fajnie tak zobaczyc co przezywacie przed tym wielkim dniem 🙂 Chetnie przezylabym to jeszcze raz..
Zycze przyszlym mamusiom bezbolesnego porodu i doceniajcie kazda chwile w ciazy, pozniej zatesknicie za brzuszkiem i blogim lenistwem 🙂

to rób drugie dziecko 😉 będziesz miała powtórkę z rozrywki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A Tyska też jakieś obrazki z tej serii zamawiała i nawet się nie pochwaliła jak wyglądają po powieszeniu 🤢


świetne są te obrazki !! 😁 😁 faktycznie inaczej od razu pokoik wygląda !

zastanawiam się jeszcze nad tym dywanikiem, to już w ogóle cieplej by się zrobiło

http://allegro.onet.pl/shaggy-80x150cm-wlochacz-rozowy-fioletowy-i1541071895.html



Oj dywan świetny i na pewno podkreśli charakter pokoju 🙂
a nie boisz się tego jasnego koloru w tym dywanie? mam niestety shaggiego w sypialni, jeszcze całego jasnego, bez wzoru i mam wrażenie że brudzi się od samego tylko leżenia na podłodze 🤢 🤢

ja też mam shaggiego w salonie, kolor taki hmm kawa z mlekiem ale póki co brudu nie widać a jak się pobrudzi to dam gdzieś do uprania i już, to mój mąż chciał, jego problem jak sobie z tym poradzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
bo ja mam ktg u siebie w przychodzi państwowej i ostatnie mam 20 kwietnia a w dzien planowanego porodu mam sie zgłosić na ktg do szpitala podobno ale niewiem jak tam jest trzeba dzwonic i sie zapisywac??

tak, zadzwonić na infolinię i się zapisać, ja osobiście po wypisie ze szpitala tam poszłam i też mam jeden dzień po terminie
ktg robią od pon do piątku od 8-13 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ewelina, jak nie masz założonej tam karty, to weź ze sobą kartę ciąży i DO, oraz skierowanie od lekarza. I dużo cierpliwości, bo tam wiecznie się czeka...

Ola, no chyba że masz kawę z mlekiem, ja mam niestety taki jasny jasny. Koszmaaarr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uf ogarnęłam dół jeszcze kanape i fotele wyodkurzac ale to po powrocie, id eobiad robic bo zaraz bedzie daniel a potem jedziemy. Wczoraj cały dzien lezałam jak lekarz kazał rano wstałam zle sie czułam i co wziełam sie za robote i wszytsko wróciło do normy! 🙂 tylko mdłosci zostały wiec te lezenie tak na mnie zkle wplyneło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kasia a tak a propos imienia koleżanki to Maja to jest imię dziecka a koleżanka ma na imię Marta 😜


Wiem, podejrzałam sobie wczesniej na stronie o użytkowniku, ale że koleżanka używa loginu Maja, to takim się do niej zwróciłam 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...