Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Wiola1983 napisał(a):
Hej 😞
W nocy prawie nie spałam. Zmieniłam mleko i małej chyba spasowało ale po cycku rzyga na maksa. 3 razy w nocy ją przebierałam 🤨 🤨 A ile prania miałam od rana - szok 🥴 🥴 🥴
Teraz mi śpi na kolanach 😞 😞 Ehhh 😞 😞 Niech mnie ktoś przytuli.



MOOOOCNO TULĘĘĘĘ 😘 😘 😘 😘

może coś ostrego wczoraj jadłaś, albo pikantmego? wiem że dzieci nie lubią np zapachu cebuli, czosnku itp ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Hej 😞
W nocy prawie nie spałam. Zmieniłam mleko i małej chyba spasowało ale po cycku rzyga na maksa. 3 razy w nocy ją przebierałam 🤨 🤨 A ile prania miałam od rana - szok 🥴 🥴 🥴
Teraz mi śpi na kolanach 😞 😞 Ehhh 😞 😞 Niech mnie ktoś przytuli.

chodź, ja Cię przytulę kochana ☺️

to czemu ta Twoja Tomaszka tak rzyga? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Hej 😞
W nocy prawie nie spałam. Zmieniłam mleko i małej chyba spasowało ale po cycku rzyga na maksa. 3 razy w nocy ją przebierałam 🤨 🤨 A ile prania miałam od rana - szok 🥴 🥴 🥴
Teraz mi śpi na kolanach 😞 😞 Ehhh 😞 😞 Niech mnie ktoś przytuli.



MOOOOCNO TULĘĘĘĘ 😘 😘 😘 😘

może coś ostrego wczoraj jadłaś, albo pikantmego? wiem że dzieci nie lubią np zapachu cebuli, czosnku itp ?


Kochana ja codziennie jem to samo 😞 Na śniadanie kanapki z wędliną, potem danio, na obiad grillowana pierś z kurczak z ziemniakami i gotowana marchewka a na kolacje rybkę lub bułkę z masłem. Pije mineralna niegazowana i kompot z jabłek i chuj z tym wszystkim. Już serio tak uważam na to co jem ze bardziej się nie da 😞 😞 Nie wiem co robię źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolus moze to nie zalezy od tego co jesz.. mala moze ma niedojrzaly uklad pokarmowy albo cholera wie co.. zobacz z kolei u mnie jest inaczej, jem prawie wszystko, owoce, warzywa, smazone, pije soki wiadomo nie pije gazowanego nie smaze czesto i nie jem zbyt tlustego i unikam cytrusow ale i tak ich nie lubie a maly je i nic mu nie jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mówię wam że nie wiem od czego to zależy 😞 Dzisiaj rano znowu rzygała po cycku. Potem dostała butle i było ok - przed chwila cyca i też na razie nie zwraca. Jestem już tak skołowana że szok. Wole ja ma biegunkę niż jak wymiotuje i się krztusi bo wtedy można zawału dostać. W poniedziałek idziemy do pediatry to podpytam o wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No mówię wam że nie wiem od czego to zależy 😞 Dzisiaj rano znowu rzygała po cycku. Potem dostała butle i było ok - przed chwila cyca i też na razie nie zwraca. Jestem już tak skołowana że szok. Wole ja ma biegunkę niż jak wymiotuje i się krztusi bo wtedy można zawału dostać. W poniedziałek idziemy do pediatry to podpytam o wszystko.

spójrz jeszcze na to jak masz chwilkę

http://npr.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola mi to się wydaje, że to nie od tego co jesz....

spójrz tu, może ją źle układasz jak karmisz? 🥴 hmmm, sama nie wiem co to jest za cholerstwo

http://www.dzieckook.pl/rozwoj/rozw_1m_2.html


Dzięki za linka - kilka cennych uwag tam jest. Na pewno zastosuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
I Ewelina, jak nie masz założonej tam karty, to weź ze sobą kartę ciąży i DO, oraz skierowanie od lekarza. I dużo cierpliwości, bo tam wiecznie się czeka...

Ola, no chyba że masz kawę z mlekiem, ja mam niestety taki jasny jasny. Koszmaaarr...



skierowanie na ktg??
bede u niego 20 na ostatniej wizycie to w razie co wezme ale nie wiedziałam ze musze a ile sie czeka na te ktg tam?? od zapisów?? i rozumiem że jak juz sie tam jest to tez sporo sie czeka tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
I Ewelina, jak nie masz założonej tam karty, to weź ze sobą kartę ciąży i DO, oraz skierowanie od lekarza. I dużo cierpliwości, bo tam wiecznie się czeka...

Ola, no chyba że masz kawę z mlekiem, ja mam niestety taki jasny jasny. Koszmaaarr...



skierowanie na ktg??
bede u niego 20 na ostatniej wizycie to w razie co wezme ale nie wiedziałam ze musze a ile sie czeka na te ktg tam?? od zapisów?? i rozumiem że jak juz sie tam jest to tez sporo sie czeka tak??

nie musisz mieć skierowania, tylko zapisać się trzeba i tyle 🙂
nie wiem ile się czeka bo do tej pory to mi na oddziale robili albo jak byłam ostatnio co mała mi numer wycięła i się nie ruszała, wtedy nie czekałam wcale prawie..
widziałam że pani miała cały kalendarz zapisany, może ktoś się wypisał i jest coś wolnego.. ja na 18-tego tylko 2 godziny miałam do wyboru 8.25 i 13-tą chyba, im szybciej zadzwonisz tym lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
I Ewelina, jak nie masz założonej tam karty, to weź ze sobą kartę ciąży i DO, oraz skierowanie od lekarza. I dużo cierpliwości, bo tam wiecznie się czeka...

Ola, no chyba że masz kawę z mlekiem, ja mam niestety taki jasny jasny. Koszmaaarr...



skierowanie na ktg??
bede u niego 20 na ostatniej wizycie to w razie co wezme ale nie wiedziałam ze musze a ile sie czeka na te ktg tam?? od zapisów?? i rozumiem że jak juz sie tam jest to tez sporo sie czeka tak??

nie musisz mieć skierowania, tylko zapisać się trzeba i tyle 🙂
nie wiem ile się czeka bo do tej pory to mi na oddziale robili albo jak byłam ostatnio co mała mi numer wycięła i się nie ruszała, wtedy nie czekałam wcale prawie..
widziałam że pani miała cały kalendarz zapisany, może ktoś się wypisał i jest coś wolnego.. ja na 18-tego tylko 2 godziny miałam do wyboru 8.25 i 13-tą chyba, im szybciej zadzwonisz tym lepiej

a ja się nie zgodzę: byłam już tam dwa razy.
zwykle jest tak, że jak dzisiaj zadzwonisz, to już jutro masz termin, chodzi o czekanie pod gabinetem, bo nie wszystkie pacjentki przychodzą punktualnie i wszystko się obsuwa: za pierwszym razem czekałam 40 minut, wczoraj ponad 20 🤢
Skierowanie musisz mieć, przynajmniej do pierwszego ktg ( taka informacja wyświetlana jest nawet na monitorze nad gabinetem ) Skierowanie podpinane jest pod kartę i przynajmniej przed ukończeniem 40 tygodnia skierowanie jest wymagane. Nie wiem czy przyjmą cię z nim czy nie, ode mnie pani zakładająca kartę, poprosiła o nie. A byłam w 39 w.
Ola, tobie może zrobili ekspresowo i bez czekania, bo tak traktują, co naturalne, nagłe przypadki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...