Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siemanko 🙂
Ja zaraz sprzatam cały dom bo dzis ktg i potem prosto do szpitala albo jutro raniutko zobaczymy co lekarz powie. jutro juz może bede moja córeczkę ukochana na rączkach trzymać 🙂:P::: 🙂 🙂 tak sie wizyty nie moge doczekac wróce i jutro juz sroda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
do nas zaraz położna przyjdzie, muszę wypytać o to ksztuszenie i naprężanie się małej..

kończymy dzisiaj 2 tygodnie 🤪 🤪 🤪
ale ten czas leci.. 😜


a ja mam wrażenie ze wczoraj pisałyśmy ze masz skurcze i chyba zaczyna sie cos dziać a tymczasem juz 2 tyg...szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej i ja jestem
Nina mnie wszystko interesuje ale nie wiem czy masz nr do mnie
a i Magda chyba w szpitalu nic się nie odzywała
ja jestem sama tzn z córką w domu i nie mam co robić 😮
pranie w pralce prasowanie na desce a ja póki co siedzę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
hej i ja jestem
Nina mnie wszystko interesuje ale nie wiem czy masz nr do mnie
a i Magda chyba w szpitalu nic się nie odzywała
ja jestem sama tzn z córką w domu i nie mam co robić 😮
pranie w pralce prasowanie na desce a ja póki co siedzę 😮


to daj mi numer , napisze do Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje krocze dzis już lepiej
wczoraj posiedziałam trochę w wannie , podmywałam się wszystkim co miałam, na koniec tantum rosa i spałam w koszuli i tych majtkach siatkowych i trochę Grazynę przewietrzyłam i pomogło
moja mała też dziś się naprężała pierwszy raz robienie kupy to był dla niej problem ale trwało to z 10 min położyłam ja koło taty , masował jej brzuch a potem już poszło

cholerka muszę się zważyć bo wyglądam jak wieszak ja chyba schudłam ze 20 kilo i co dzień to gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a moje krocze dzis już lepiej
wczoraj posiedziałam trochę w wannie , podmywałam się wszystkim co miałam, na koniec tantum rosa i spałam w koszuli i tych majtkach siatkowych i trochę Grazynę przewietrzyłam i pomogło
moja mała też dziś się naprężała pierwszy raz robienie kupy to był dla niej problem ale trwało to z 10 min położyłam ja koło taty , masował jej brzuch a potem już poszło

cholerka muszę się zważyć bo wyglądam jak wieszak ja chyba schudłam ze 20 kilo i co dzień to gorzej


jezu jka ja bym tak chciała jak ty 😞 20 kg tak szyblko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJU NINA jaka fotka z brzucholem fajnie fajnie
ja nie mam takiej pamiątki mam tylko zdjecia z sali porodów rodzinnych jak stoję taka wypierzona że aż patrzeć na siebie nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda co robiłaś jak ci ten cewnik włozyli chodziłaś lezałaś paweł był cały czas z toba, ja to sie boje ze nie urodze do 20;00 i daniela wyprosza a w nocy zacznie sie akcja a on bedzie 30 km od szpitala... jak to jest..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO OT NATKI- NINY BIDULKI

" Nie wiadomo kiedy wyjdę. Nie mogę jeść dożywiają mnie tylko kroplówkami ze względu na to że podczas porodu pękła mi kiszka wiadomo jaka i musiałam być operowana. Jeszcze mam anemię. Wczoraj przetaczali i krew. Wymiękam już , nawet synka nie mogę wziąć na ręce. Mały był b. zmęczony po porodzie i dostał 7 punktów. Ma krwiaczki na główce ale mówią że niegroźne. Dziś żółty się zrobił"



Bidula nasza nie wiedziałam że tam aż takie rzeczy się działy - mąż nic nie pisał
miejmy nadzieję że szybko wrócą do formy obydwoje
trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ciezka noc byla.. bol brzuszka mialam i wymiotowalam. Caly czas mnie mdlilo.
Nie chce mi sie juz wchodzic tu na forum,bo prawie wszystkie sie rozpakowaly, albo bede sie dzisiaj i jutro rozpakowywac, a u mnie zadnych oznak do porodu nie widac i bede majowka 😠 wkurza mnie to!!! i te durne telefony. urodzilas.... rodzisz 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama nocy współczuję ale nie denerwuj się ja ciągle powtarzam że wolałabym jeszcze chodzić z brzuchem , niezapomniany czas tym bardziej że ciągle nie mogę odnaleźć się w tej sytuacji - wydaje mi sie że to jakiś sen - ale niestety nie

a wczoraj jak ja sobie zasypiałam- na brzuchu nie mogę bo mnie cycki bolą ale to była moja ulubiona pozycja z kolanami pod brodą - i nic mi nie przeszkadzało - super uczucie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie to denerwuje juz !! bo mam ogromny brzuch, kazdy sie dziwi ze ja jeszcze chodze i nie rodze. Mowia ze juz dzisiaj bedziesz rodzila i nie rodze a pozniej wydzwaniaja i sie pytalaja, Az kurwica czlowieka strzela !! jeszcze jest goraco i co sie wykapie to zaraz znowu jestem mokra!! i tak w kolko ...
i kur... mdli mnie co chwila !! i nic na mnie nie dziala !! seks, skakanie po gorkach, dlugie spacery..... eh... bez sensu....
bede ostatnia na tym forum ktora sie rozpakuje 😠 😠
Nawet niektore majowka sa juz rozpakowane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boszz a ja dziś noc masakra, mała dała czadu, kolejną noc spałam 3 h łącznie, osrała mi się po pachy a potem nie mogła zasnąć.. rana boli i ciągnie ale z dnia na dzień będzie już tylko lepiej, dobrze że mama jest to chociaż robi jedzenie i sprząta - no i mąż - NIEOCENIONA POMOC!!!

Jak znajdę więcej czasu to opiszę poród chociaż u mnie wiele nie było poza masakrą na stole operacyjnym... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama no ostatnia to powinnaś być hehe chyba miałaś najpóźniejszy termin
a majówkami się nie przejmuj zdarza się nasze dwie też się rozpakowały w marcu
nie wiem co Ci napisać, powinnaś korzystać z każdego dnia bo mnie już kurwica bierze z teo siedzenia w domu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
boszz a ja dziś noc masakra, mała dała czadu, kolejną noc spałam 3 h łącznie, osrała mi się po pachy a potem nie mogła zasnąć.. rana boli i ciągnie ale z dnia na dzień będzie już tylko lepiej, dobrze że mama jest to chociaż robi jedzenie i sprząta - no i mąż - NIEOCENIONA POMOC!!!

Jak znajdę więcej czasu to opiszę poród chociaż u mnie wiele nie było poza masakrą na stole operacyjnym... 🥴

zaglądaj i opisuj co możesz bo mi Ciebie brakuje
moja też się wczoraj osrała po pachy i najgorsze że cały pępek oświniła, męczyłam się z godzinę żeby to wyczyścić a jej było zimno i głodna była
Ola powoli się ogarniesz zobaczysz- chociaż ja nie musiałam bo moje dziecko to anioł i modlę się aby tak zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...