Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola pytanie do Ciebie, napisz mi prosze jakie szczepienia Ty wybierasz i jakie w sumie najlepiej jest wybrac dla dziecka. Mnie dzisiaj pytala lekarka a ja nic na ten temat nie wiedzialam 😮 w snsie ze nie interesowalam sie jeszcze tym tematem i wogole nie jestem zorientowana ktore sa najlepsze i wiadomo bez przesady bo siana tez nie mam od cholery wiec ktore by warto bylo zakupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ola pytanie do Ciebie, napisz mi prosze jakie szczepienia Ty wybierasz i jakie w sumie najlepiej jest wybrac dla dziecka. Mnie dzisiaj pytala lekarka a ja nic na ten temat nie wiedzialam 😮 w snsie ze nie interesowalam sie jeszcze tym tematem i wogole nie jestem zorientowana ktore sa najlepsze i wiadomo bez przesady bo siana tez nie mam od cholery wiec ktore by warto bylo zakupic

jeszcze nie zdecydowaliśmy ale raczej pneumokoki i meningokoki, rotawirusy chyba sobie podarujemy, jeszcze nie wiem do końca

http://www.damian.pl/382,Profilaktyczne-szczepienia-dla-niemowlat.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja już sobie leżę w rozkroku wietrzę Grażynę 🤪 🤪 🤪 ☺️

ja lubię jak Lena robi taką minę "zdziwieniową" i bierze to czółko do góry a i jeszcze robi słynny dziubek 😉

Tyska nie uwierzysz ja mam ochotę na seks 🤪 ja normalnie nie wiem o co chodzi , gdybym mogła to bym zgwałciła kogo popadnie ale normalnie jak czuję P. w pobliżu to aż mnie zimny pot zalewa i ciary mam
ale znając życie za 4 tygodnie mi przejdzie 😞
ale tu na forum pustki mamuśki gdzie wy jesteście??????????

a co do szczepionek to ja też nie w temacie wiem że mam kupić coś za 4 tygodnie koszt coś ponad 100zł ale może coś pomyliłam
a ja jutro jadę po akt urodzenia małej i też kuźwa nie wiem co dalej muszę czegoś poszukać na ten temat
szkoda że KASIA warszawianka tak zaabsorbowana Witkiem bo pośmiałabym z czegoś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
a ja nie w temacie. Jak urodze to zajrze do Was 😉

czyli kiedy????????? za dwa tygodnie??????????? 😁 😁 😁 😁 😁
nie przesadzaj siedź tu ja bym wszystko oddała żeby być na Twoim miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaa zapomniałabym Tyminka napisała że balonik nie wypadł ale skurcze coraz bardziej bolą i krwawi - coś czuję że to może być dłużej niż u mnie bo o tej porze to ja już wód płodowych się pozbyłam ale różnie to bywa

a nasza Klaudia też chyba w szpitalu albo coś mi się pomytlało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia miala wczoraj isc do szpitala. Dagi pewnie ma juz swoja mala i miala problem z int i chodzila do biblioteki < cos mi tak swita> wiec teraz nie ma czasu. A ona miala cesarke chyba. Raczka dawno tu nie bylo tez...

Ja mam chyba do konca tyg int ;( a nie wiem kiedy zaloza nam drugi... eh... i mam nadzieje Matylda ze dwa tyg z brzuszkiem nie bede sie bujala. Jutro ide do gina swojego, zobaczymy co mi powie 😉
Troszke jak was czytam to sie boje tego co bedzie mnie czekalo, ale juz nie mam sily latac z brzuchem i chcialabym zobaczyc swojego synka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo - ale się uśmiałam z tych waszych opisów bo to samo przechodziłam jakiś czas temu i wiem jak jest. Moja mała śpi w nocy bez problemów do 4 a potem to już pozamiatane więc u mnie dzień zaczyna się o 4 🙂
Ola - spokojnie - brzuch ci zejdzie - zobaczysz. Ja tez miałam załamkę i chociaż teraz dalej nie jest idealnie to jest o niebo lepiej niż było. OD jutra zaczynam akcję z pasem wibrującym 🙂
Zazdroszczę wam tego karmienia piersią 😞 Ja tak krótko karmiłam. Ale za to teraz sobie siedzę i popijam pinacoladę i chociaż jeden plus jest tego wszystkiego.
Szyszka - spróbuj butelki AVENTU - one mają taki smoczek że nie ma bata żeby ci się mała krztusiła.
Apropo seksu - mój połóg kończy się 7 maja a 8 mam urodziny i zażyczyłam sobie pobyt w hotelu jak za starych dobrych czasów kiedy to mój T. mnie porywał. Kupowaliśmy flaszkę i po zajebistym seksie i paru drinkach gadaliśmy do białego rana - ehhh to były czasy -aż się rozmarzyłam 🙂 Oby tylko rodzeństwa przy tym nie zmajstrować dla naszej Laury 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo !! Matylda to sa pozytywne reakcje !! 🤪 ja juz co nieco probowalam bo moj maz i ja nie moglismy sie powstrzymac 😉 mimo strachu okazuje sie ze juz mnie nic nie bolalo ale oczywiscie to nie byl ten sprzet co powinien wiec zobaczymy jak zajrzy tam w koncu ten co powinien 🤪 juz bym probowala ale NIE BEDE RYZYKOWAC..... poczekam do wizyty lekarza az mi cos w koncu zapisze 🙂 z tymi szczepionkami to dalej nic nie wiem.. no ale dupa tam, jakos bede musiala w koncu to ogarnac. Wiola ja mimo ze nie chcialam karmic piersia to tez zaluje ze juz nie moge mu dac swojego mleka.. tym bardziej ze tak super mu szlo ssanie piersi, zadnych problemow no ale jak to mowisz jest w tym jeden plus 🙂 PEPSI MOGE LITRAMI CHLAC 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak będe mogła to WYCHLEJĘ 2 litry PEPSI od razu- tylko kiedy to będzie 😞

a co do seksu to tak jak piszę jak będe mogła to pewnie i ochota przejdzie hihi

Moja córka się obsrała ale nie chcę jej budzić tak słodko śpi na moim łożu już od 15.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Tydzien po porodzie znalazlam i ja wolna chwile zeby sie pojawic 🙂
Pierwsze dni i 3 noce to byly bardzo ciezke, nie mialam wystarczajaca duzo pokarmu i malutka plakala co chwile glodna, teraz juz jest lepiej, mam pokarm, ale i tak ja dokarmiamy bo to maly glodomorek 🙂 🙂
Mam pytanie dziewczyny, czy ktoras z was karmi i piersia i butelka?? Jesli tak, to jak rozkladacie proporcje i ile mililitrow mleka dostaja wasze maluszki??? Moja Nelka wypija ok 60 ml mleka po ok 20 minutach ssania piersi i sama nie wiem czy to nie za duzo mleka, czy nie za malo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Witam 🙂

Tydzien po porodzie znalazlam i ja wolna chwile zeby sie pojawic 🙂
Pierwsze dni i 3 noce to byly bardzo ciezke, nie mialam wystarczajaca duzo pokarmu i malutka plakala co chwile glodna, teraz juz jest lepiej, mam pokarm, ale i tak ja dokarmiamy bo to maly glodomorek 🙂 🙂
Mam pytanie dziewczyny, czy ktoras z was karmi i piersia i butelka?? Jesli tak, to jak rozkladacie proporcje i ile mililitrow mleka dostaja wasze maluszki??? Moja Nelka wypija ok 60 ml mleka po ok 20 minutach ssania piersi i sama nie wiem czy to nie za duzo mleka, czy nie za malo??
ja tak robilam bo moje dziecko sie nie najadalo moim pokarmem ale za to z butelki zjadalo wtedy duzo ! ok 70, 80 ml wiec w koncu zakonczylo sie nasze karmienie piersia i teraz je tylko z butelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi oczywiście ja się o Ciebie pytałam 😉

ej a Twoja mała miała być czekoladką a na zdjęciu nic nie widać
no właśnie podaj wagę i wymiary i datę porodu Klaudia uzupełni tabelkę jak wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...