Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Matylda-na USG bioderek ja ide z malym 17 maja, a Ty powinnas sie dowiedziec od poloznej albo pediatry kiedy masz isc..
Natka sie nie odezwala, ale Madzia chyba tez nie? Ciekawe co z nimi.. no i Raczka dawno nie bylo, pewnie urodzila 🙂

jak to się nie odzywała? 😮
odzywała się że już czuje się lepiej ale nie wie kiedy do domu wyjdzie...

właśnie też mi się tak wydaje że pisała ze szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jestem 🙂
pewnie na chwilę, bo moje dziecię- choć nie mogę narzekać: w nocy budził się cichutkim kwękaniem na jedzenie co trzy godziny, to dzisiaj też śpi pół godziny, pół godziny bujam 😮

Szyszka, ja używałam NAN ale mój bardzo po tym wymiotował. Zmieniałam na Bebilon i wczoraj też z niego poszło, ale spróbowałam z mniejszą ilością porcji tj 2.5 miarki na 90 ml i odpukać, jak na razie nie wymiotuje. I tak sobie myślę, że z niego leci jeszcze kiedy wymieszam mu mleko: najpierw nakarmię swoim a potem dopcham MM, jak dostanie albo tylko moje, albo tylko MM to i zjada i śpi ładnie 😮 kolejna teoria spiskowa 😁

No i nawiedziła mnie dzisiaj bez zapowiedzi położna, one wszystkie tak mają, że lubią nachodzić ???!! 😮 Grażyny oczywiście nie chciałam pokazać: kazałam uwierzyć jej na słowo, że jestem bez szwów i goję się dobrze 😁 😁
ale piersi i mleka ( wspomniałam o tym rozwodnionym kolorze ) to już nie chciała zobaczyć, co za baba nooo 😁

Ewelina, i powiem tak jak Asia,: nie chwal dnia przed zachodem 😁 😁 😁
choć Mój na razie też nie ma kolek 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko moja położna nie chciała krocza oglądać ale wiem że niektóre chętne do tego- mam nadzieję że już jej ten pomysł do głowy nie przyjdzie
ale pokazywała mi jak karmić , pół godziny wypełniałyśmy papiery , zajęła się pępkiem , zostawiła mnóstwo broszurek, nastraszyła kolkami i rumieniami po szczepionkach i powiedziała że nie wie kiedy będzie ale wtedy powie mi o następnych szczepionkach i o kładzeniu na brzuchu

a i Natka mi odpisała:
"Kochane przepraszam wyszłam dopiero w poniedziałek ze szpitala.Jestem jeszcze bardzo słaba.Mam dietę Jutro konsultacje chirurgiczną. A przy małym tyle pracy. Jak tylko będę mogła to zajrzę Treaz lecę się doić bo mały śpi Całuję was 🙂"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też jest aniołem i oby tak zostało - tylko raz był problem z zaparciem ale tak raz na dobę zdarza się jej się tak wrzasnąć znienacka nie wiem o co chodzi bo głodna nie jest bo prostu wrzeszczy tak króciutko ze 30 sekund i nagle przestaje i zasypia- czy jej sie coś śni?????????nie wiem ale dziwne to dziś zrobiła tak w nocy P. mało co z łóżka nie spadł- skoczył na równe nogi ale zanim doszedł do łóżeczka ona już spała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Dzień dobry 🙂
a mnie dzis odwiedzila polozna i stwierdzila ze sie jej nie podoba pepek malego i wyslala nas do lekarza po czym okazalo sie ze lekarz nie kazal panikowac bo nic groznego sie nie dzieje przepisal masc i kazal smarowac!

jeju a co z tym pępkim pisz, pisz bo nasz też dziwny i co to za maść??????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
słuchajcie jak dociagne pokarm to ile moze stac w butelce na segmecie zeby mała mogła wypić? czy to od razu trzeba do lodówki?


najlepiej chowaj do lodówki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Tutliputli, czy Ty dokarmiasz mlekiem NAN?

Toż napisała że zmieniła na Bebilon i ja też Ci rano odpisałam 😮

tak właśnie i Witold nadal po tym rzygnął 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Ja stosuje NESTLE NAN PRO 1 🙂


Andziucha i jak mały się zachowuje? Odbija mu się po tym mleku? Nie ulewa?
Dokarmiam swoją tym mlekiem, dużo rzadziej odbija jej się po tym mleku niż po moim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😘
Godzina 13 a a ja dopiero śniadanie jem 😮 🤢
Oj Matylda ale ci zazdroszczę takiego aniołka 😉 😉
Liwcia co dwie godziny wstaje w nocy a w ciagu dnia co godzinę lub pół 😮 😮
Zaraz ją pakuje w śpiworek i jazda na spacer bo przynajmniej na dworze pośpi 2 godziny nawet trzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda niby odpadl ten kikut ale tak nie do konca caly wiec kazala dalej smarowac tym spirytusem no i robilam jak kazala miedzy czasie odpadala reszta ale dzisiaj jak zobaczyla to swierdzila ze to co odpadlo od tego pepuszka i zostawilo slad powinno sie chowac no ale mu sie niby chowa ale ona stwierdzila ze za wolno i moze to spowodowac stan zapalny wiec kazala jechac do lekarza! przepisal masc ale jeszcze nie zdarzylam wykupic musze czekac jak maz wroci z pracy to pojade kupic a jaka to nazwa to nie wiem bo tak napisal ze sie doczytac nie moge;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Kurcze, u mojego Tomka jeszcze pępek nie odpadł... 🤢
Wprawdzie położna kazała się nie stresować bo niby niektóre dzieci tak mają ale to już trzy i pół tygodnia! 😮
A tak w ogóle to Mały daje mi nieźle popalić 🙂
i na dodatek nie ma kto mi pomóc...
niby mieszka z nami teściowa ale w niczym nie pomaga. nawet kurze i podłogi ja muszę sprzątać...
ufff kiedy będzie trochę lżej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Marta-Ja powiem tak jestem zadowolona z tego mleka bo maly porzadnie odbije jak chlop hehe 🙂 uleje mu sie ale to malutko a czasami to nawet wcale nie uleje 🙂I nawet nie mamy problemow z kupka!


karmilas tez piersią? zauważyłaś zmianę w kupkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Justyna mojemu syneczkowi tez dlugo nie odpadal kikut:/tez bylam przerazona ale widocznie on potrzebowal wiecej czasu na to 🙂


A długo to znaczy ile?
kurcze może powinnam pójść z tym do lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...