Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda-d87 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry ptysie.

Rany ale noc - mała spała od 21 do 4.30 i nie jadła 10 h 🤪 🤪 🤪 Potem karmienie o 4.30 i 7.30 i śpi cały czas. A wypiła tylko 50 ml herbatki a nie 100 ml jak zalecano. Jak tak to będzie wyglądać to od czasu do czasu skorzystam z możliwości podania dziecku tego specyfiku 🙂 Kasia ty będziesz mogła podać Witkowi tą herbatkę dopiero po 1 miesiącu ale lepiej się w nią zaopatrzyć.
Pogoda faktycznie piękna. Dzisiaj pewnie wybiorę się do parku 😆



Wiolaaaa!!! Te herbatki sa juz od 1 tygodnia!!! 🙂 trzeba poszukac 😁 Ja sobie wczoraj wlasnie tak ową zakupilam 🙂 A tez nie wiedzialam, ze sa, tylko polozna mi powiedziala, bo myslalam, ze sa tylko od 1 miesiaca 🙂
Takze szukajcie i mozecie spokojnie podawac od 1 tyg!D
Ja znalazlam wczoraj ja w rosmannnie i aptece.
te od pierwszego tygodnia to z hippa sa 🙂 z bobovity sa od miesiaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry mamuśki

My idziemy już teraz na spacerek bo potem upał nie do zniesienia będzie, teraz w miarę do wytrzymania więc skorzystam i pójdę póki mogę 🙂
Kasia - ja małą ubieram tylko w same body i sweterek i nakrywam kołderką, oczywiście czapeczka bawełniana na głowę, ostatnio ją za grubo ubrałam i lekarz mnie umoralniał.

Lecę 😘

no właśnie a na nogi co????????????? tylko body nogi gołe?????????

sorry, nie body a pajaca jej zakładam 🙂
właśnie wróciłam z orkiestrą na całe osiedle 😮 prawie biegłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry mamuśki

My idziemy już teraz na spacerek bo potem upał nie do zniesienia będzie, teraz w miarę do wytrzymania więc skorzystam i pójdę póki mogę 🙂
Kasia - ja małą ubieram tylko w same body i sweterek i nakrywam kołderką, oczywiście czapeczka bawełniana na głowę, ostatnio ją za grubo ubrałam i lekarz mnie umoralniał.

Lecę 😘

no właśnie a na nogi co????????????? tylko body nogi gołe?????????

sorry, nie body a pajaca jej zakładam 🙂
właśnie wróciłam z orkiestrą na całe osiedle 😮 prawie biegłam

no ruch jest zdrowy 😉

ja to w sumie nie wiem jak mam ją ubierać i przykrywać
moja mama zawsze mówi że "za dużo" teściowo znowu że zimno
a ja nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry ptysie.

Rany ale noc - mała spała od 21 do 4.30 i nie jadła 10 h 🤪 🤪 🤪 Potem karmienie o 4.30 i 7.30 i śpi cały czas. A wypiła tylko 50 ml herbatki a nie 100 ml jak zalecano. Jak tak to będzie wyglądać to od czasu do czasu skorzystam z możliwości podania dziecku tego specyfiku 🙂 Kasia ty będziesz mogła podać Witkowi tą herbatkę dopiero po 1 miesiącu ale lepiej się w nią zaopatrzyć.
Pogoda faktycznie piękna. Dzisiaj pewnie wybiorę się do parku 😆



Wiolaaaa!!! Te herbatki sa juz od 1 tygodnia!!! 🙂 trzeba poszukac 😁 Ja sobie wczoraj wlasnie tak ową zakupilam 🙂 A tez nie wiedzialam, ze sa, tylko polozna mi powiedziala, bo myslalam, ze sa tylko od 1 miesiaca 🙂
Takze szukajcie i mozecie spokojnie podawac od 1 tyg!D
Ja znalazlam wczoraj ja w rosmannnie i aptece.
te od pierwszego tygodnia to z hippa sa 🙂 z bobovity sa od miesiaca 🙂

nie tylko... humany tez sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem
matylda, jak ty cholero nadrabiasz ze mój post o herbacie na kolki z anyżu przegapiłaś? 😁
i jeszcze tłustym drukiem było !!!

espumisan tez daje: od tygodnia ponad: zalecenie prof z instytutu wiec ew krytyka ze za wcześnie zbędna 🙂
daje 4 razy dziennie po 5 kropli, i ważne żeby działał musi być podawany systematycznie a nie tylko w przypadku kolki.

a ja ubierałam witka w body długi rekaw, spiochy i pajaca i jeszcze nogi kocem przykrywałam 😁 😮 😮 😮

a matylda, wczoraj czytałam żeby nie sugerować się raczkami bo dziecko takie ma jeszcze nie wykształcony układ termiczny i rączki kłamią 😁!!!
sprawdza sie po karku a nie po raczkach. i dlatego ja ubierałam swojego za ciepło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wlasnie spi w wozku, piekna pogoda, ma na sobie body + spiochy, skarpetki i czapke i nic wiecej 😉

i poprawia sie sytuacja z kupką po mleku Bebilon 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
podobno zasada jest taka, ze zakładasz jeden rękaw więcej niz ty nosisz. 🙂


Kurdeee.... ja to chcialam jej zalozyc body, pajaca, czapke i kombinezon i jeszcze koc 😮 😮 😮 😮 o matko.... to dopiero by bylo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
To znaczy, ze wychodzac na dwor nie zakladacie zadnej kurteczki , ani nic takiego?? 😮 Bo ja to jeszcze zielona w tym temacie

no kurteczka w upał 30 stopniowy raczej zbędna 😜
Ja założyłam dziś samego pajaca, na to cienki sweterek, na głowę czapeczka i to wsio, oczywiście nakryłam kołderką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja właśnie leży w samych bodach na długi rękaw, skarpetkach i czapeczce, bo kark miała gorący i się wierciła, teraz zasnęła od razu jak betka 🤪 ale na dworze mam ze 30 stopni w cieniu, ufff

jutro idziemy na pierwszą wizytę kontrolną, ciekawe ile mój grubasek przytył 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie była akcja czopek
i fontanna nie powiem skąd
już nie mogłam się patrzeć jak się męczy to prężenie nawet w jedzeniu jej przeszkadzało
a Kasia dalej nie wiem po co ten anyż 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy wit D3 kupowałyście na receptę? kurwaaa nikt mi nic w tym jebanym szpitalu nie powiedział i ja nic nie wiem ani jak dawkować ani ile razy podawać i od kiedy 😠
jutro mam wizytę patronażową u pediatry więc wytrzymam ale jeśli miałam podawać witaminę od 8 doby to mam 11 dób w plecy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
czy wit D3 kupowałyście na receptę? kurwaaa nikt mi nic w tym jebanym szpitalu nie powiedział i ja nic nie wiem ani jak dawkować ani ile razy podawać i od kiedy 😠
jutro mam wizytę patronażową u pediatry więc wytrzymam ale jeśli miałam podawać witaminę od 8 doby to mam 11 dób w plecy 😠

tak ja mam na receptę
i nawet Leon miał na receptę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
czy wit D3 kupowałyście na receptę? kurwaaa nikt mi nic w tym jebanym szpitalu nie powiedział i ja nic nie wiem ani jak dawkować ani ile razy podawać i od kiedy 😠
jutro mam wizytę patronażową u pediatry więc wytrzymam ale jeśli miałam podawać witaminę od 8 doby to mam 11 dób w plecy 😠

bez recepty kupujesz w aptece normalnie i dajesz jedna kapsulke raz dziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ale bez recepty też chyba można ale inne niż ja mam
bez recepty to chyba D-Vitum czy jakoś tak
a widzisz ja mam zalecenie po 3 tygodniu 1 kropla dziennie
co lekarz to opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...